Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:13:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани!!! част 4  (Прочетена 201379 пъти)
 
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 22, 2009, 19:12:57 »

Да, за съжаление и аз не видях в сайта на Ракхива такъв тип панделка, какъвто ми трябва.
Денито, на кой номер е тази кинкалерия или ако не знаеш, къде горе-долу се намира?
Ако не намериш, винаги някой от тук може да ти купи и да ти я прати  danceg
tatitt, благодаря за предложението give_rose. А поставката за съжаление не е серийно производство, бутикова е и имам само една бройка crazy insane!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 23, 2009, 11:16:28 »

 Енигма, отговарям аз, защото първа съм ти видяла въпроса.
Кинкалерията е отдясно на улицата като вървиш от центъра към пазара. Едно голямо нещо, с комунистически витрини, немити от тогава, на витрините има всякакви мръсни пайети и други непривличащи погледа неща. Намира се преди пазара, ако тръгнеш от центъра. Огромна е, но вътре, аз лично, попаднах на един повече турско- отколкото българско-говорящ служител и я посещавам само в краен случай. На Шейново има една сравнително голяма кинкалерия, където е много по-уютно, ако не си проверявала там - разходи се.
« Последна редакция: февруари 23, 2009, 11:22:45 от pebbles » Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 23, 2009, 12:07:47 »

На мен сега ми хрумна нова идея за поканите - папирус в бутилчица. Знаете ли от къде мога да си намеря малки шишенца - височина около 10-15 см.

Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 23, 2009, 12:21:58 »

pebbles, благодаря, сетих се за тази кинкалерия на колхозния, посещавала съм я, но наистина е доста неприятно някак. Ще проверя в другата give_rose.
stasi_ge, такива шишенца мернах в "Слънчоглед", имаше различни големини. Но толкова големи не знам дали имаше. Най-добре питай на място.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 23, 2009, 18:52:14 »

Енигма панделки има и на Червения площад в една кинкалерийка.И в търговийките на ЖП Гарата.
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 24, 2009, 14:17:59 »

Незнам тук ли му е мястото да си задам въпроса и затова предварително ще се извиня за Offtopic

Искам да попитам за тези сватбени албуми в който може да се слагат снимки и да се пише в тях...нещо като сватбена книга да стане. има ли сайт от който да ги поръчам
Също так аи тези малки книжки за гости ,който са тип тевтер в който гостите да запишат пожелание към младоженците. от каде да ги поъчам,има ли някакъв сайт? или да се мъча да си направя такава

Моля някой ако може да помогне по въпроса да ми пише на лични.

ПП Не видях тема за това ,но ако има а аз не съм разбрала моля някй да ми я покаже.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 25, 2009, 10:38:00 »

gucci, за съжаление перфораторът може да прави сърца само в долната част, ако са по средата на поканата, стават на една страна и нещо не ми допада. А ако скъся още поканата, ще стане прекалено малка. Аз в момента от един картон А4 правя две покани.

А защо не опиташ да сгънеш поканата така, както е направила Violet, с нейно разрешение, естествено. Тя е успяла да измисли начин как хем да се съобрази с ограничението на перфоратора, хем панделката и дупчиците да се окажат в средата. Не знам, на мен така в единия край сбутано тотално не ми харесва, без да се обиждаш, изсулено ми е. Ако държиш на всяка цена на това сгъване, опитай с 2 панделки - горе и долу, примерно. Или опитай хоризонтално разположение, тогава няма да е тоооолкова голямо празното пространство над панделката. Иначе контрастът между панделката и хартията е страхотен!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 25, 2009, 11:12:36 »

BASTET, тази покана ли имаш предвид (надявам се, че Violet няма да има против, че си позволявам да я публикувам тук):



Тук перфорациите и панделката пак не са много по средата. Аз си държа модела, който бях показала преди като образец blush. А иначе ако сложа две панделки, едно, че ще стане претрупано според мен, и друго - горната перфорация ще е на една страна и съвсем става мазало pardon. Офф, не знам вече. Дано поне да стои добре с цикламена панделка, нали това ми беше началният замисъл. Със синя панделка ще е само поканата за кумовете.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 25, 2009, 11:17:32 »

Да за тази покана си мислех.
Ами.. ако отгоре е само джуфка без сърчица? Или някак си панделката да преминава отгоре надолу.. искам да ти покажа една такава покана ама не я намирам, ама има някаква корсет-идея. Само не знам колко лесно ще се развързва.. Ами ако в горната част сложиш ваше монограмче или някакво надписче? Дали няма да се балансира?

Може снимка на косматата "поставка" biggrin - шегичка, но мацата е много сладка, наистина!
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 11:20:19 от BASTET » Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 25, 2009, 11:28:15 »

Ами ако в горната част сложиш ваше монограмче или някакво надписче? Дали няма да се балансира?
Много добра идея good. И аз си мислех за нещо такова, но не знаех какво точно да изпитосам. Даа,може да купя един маркер цветен и да пробвам. Хихи, днес ще се ходи до "Слънчоглед". А пък сърце искам да имам, защото мисля това й е чарът на поканата - да се вижда отдолу панделката. Пък и дадох 8,70 лв. за тоз пусти перфоратор shok.
Още снимки на Тиквата - в галерията ми. Вие каквото я харесахте, трябва да вземам вече парички за публикуване на нови нейни снимки sarcastic
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 25, 2009, 14:12:49 »

аз мисля текста "моля, потвърдете до ... дата" да е на отделно листче, въпроса е как да се дава той на гостите, в отделно пликче или някак си прикачен към поканите
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 25, 2009, 14:22:12 »

Енигма, на мен ми харесват така завързани поканите ти. Ако сложиш още панделки според мен ще стане претрупано. Иначе идеята за монограмче е добра. Както знаеш, моите са подобен модел, за съжаление още нямам лилава паделка, за да покажа финален вариант. Та милото даде идея на напишем по дължина на лявата страна "ПОКАНА", че никъде не пишело и не стана никак зле. Може би част от надписа ще се покрие с панделката, но мисля че е ОК.
Tasty, аз напечатах на отделно листче "Моля потвърдете присъствието си и желанието да ползвате хотелската част на комплекса до 31.05.2009г" - ще го слагаме вътре в същия плик с поканата.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 25, 2009, 14:46:13 »

аз мисля текста "моля, потвърдете до ... дата" да е на отделно листче, въпроса е как да се дава той на гостите, в отделно пликче или някак си прикачен към поканите
Ние го написахме на самите покани, най-отдолу, с 3 пъти по-дребен шрифт.Обаче всички го виждаха и всички се подсмихваха :"Добре сте го казали", а на отделно листче е картата с ритуалната зала и ресторанта. pardon
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 25, 2009, 15:16:12 »

ми нашите покани ще са като папирусче, затова е голямото чудене къде да застане този надпис!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 25, 2009, 15:28:28 »

Момичета макар че сме  Offtopic защото това е тема за поканите, а не за текста да ви кажа и аз написан най-отдолу с по-дребен шрифт за потвърждаването, обаче накрая пак аз звънях да ги питам, хората бяха забравили  nea
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines