Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 12:23:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великденски подаръци - 2018г  (Прочетена 47718 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #60 -: април 16, 2018, 12:43:57 »



Ето ме и мен най-после smile Тоя вирус ме събори много, в събота се прибрахме най-после и сега съм на линия. smile Най-накрая качвам подаръка, не съм имала време нищо да чета, та направо си казвам за моето си. Wink

Имаше бои за яйца, които използвахме вече. Wink Розова вода лентички за нос и балсам за устни, които също веднага започнах да ползвам, защото такива неща в Бургас си нямам. Чията я оставих на мама, много й се изкефи, тя е много по такива полезни неща. smile

Много се израдвах на сърчицето със стрелата - имаме си нова къща и това ще е перфектно за ключодържателите на мен и мъжа ми, благодаря много, супер се кефя на такива неща!

И книжката - оставих си я в Бургас за лятото да си я изчета. smile

Та, това е, много готин и свеж подарък.

Моят се движи с 'прекрасно' закъснение, успях чак в събота да го пратя, 1 седмица ми седя в раницата, няколко дни все минавах през Еконт и все си бях забравила телефона, а съм много проста щото те в системата имаха името, ама айде.

Та днес наййййй-послеееееее и моя подарък е пристигнал - само искам да кажа, че има и още едно нещо, което ще го пратя по ел поща, моля фтичката да си прати имейла. Wink Мислех да го разпечатам, но щеше да се смачка, мислех и рамка да взема, но пък ме беше страх да не се счупи, та ще ползвам алтернативни методи за доставка.

Това е от мен, като имам време ще почета какво сте изписали.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 16, 2018, 13:10:29 »

ахах какво съвпадение- и Вивито подарява на мен. Мерси Виви, книжката я почвам, шоколадът е изяден, само дрешката ше подаря, ще ме прощаваш, ама ми е три размера над моя. biggrin
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #62 -: април 16, 2018, 14:36:00 »

Верно ли?! Беше най-малкия :Д Съжалявам! smile Надявам се и принта с бухалите да ти хареса. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 16, 2018, 16:46:19 »

Принтът е страхотен! Благодаря! good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #64 -: април 17, 2018, 23:59:18 »

Познайте кой още работи... Нямате жокери, един опит  badgirl

Чери, благодаря за подаръка give_rose Направо ми дойде дюшеш  Bravo Най-вече шоколада, спаси ме от мъчителен глад в офиса посред никое време. girl_wink

Така, да видим какво имаме тук - страхотна торбичка, свежа кутия (пълна с чудеса), хубави сапун и крем за ръце, свещ, шоколадови съкровища и писалка. Последната си я зачислих на бюрото да подписвам само важни договори с нея  girl_wink Не знам дали съм ви споделяла, но много обичам хубави писалки, даже имам Монблан  blush blush





Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 18, 2018, 10:31:31 »

Вече днес бях решила да те тормозя дали си го получила.  yahoo Добре, радвам се. Не знаех за писалките и тази определено не е уау модел, но ми се стори подходяща. А всъщност се колебаех между пусалка и химикалка, но взех тази, че не всеки обича другите  girl_wink Благодаря ти за съдействието, още веднъж  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #66 -: април 18, 2018, 10:52:35 »

Хихихи много яко съвпадение за писалката  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines