Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:15:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stranger - 15.11.2008  (Прочетена 22664 пъти)
 
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #15 -: октомври 17, 2008, 01:27:30 »

Честито темичка !Поздравления за избора на всичко дано и с аген;ията за украсата да е наред въпреки че няма място за притеснение защото има доста време но все пак звънни едно телефонче!Колкото за Гес аз обожавам тортите и винаги са перфектни като изпълнение За сина ми за рождения му ден бях поръчала "пияното човече "беше страшен сладур много е добра  Bravo Весело изкарване на пътешествието  good
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 17, 2008, 08:08:31 »

И аз съм на мнение, ти да ги потърсиш, след като те не се сещат. Все пак ще се успокоиш и разтовариш от едно притеснение, а те преди сватбата хич не са малко. Успех!
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 18, 2008, 11:39:44 »

Ами ще ги потърся, но да си призная сега съм на вълна предсватбено пътешествие!  blush blush blush
Нямам търпение, защото съм се изнервила ужасно и... само се карам на моето момче! angry
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 26, 2008, 11:36:12 »

Честита темичка.
Пожелавам ти спокойни последни предсватбени дни и по-малко излишни негативни емоции.
Не се притеснявай толкова, а извличай само хубавите и положителни мисли от всяка ситуация.
Пък за украсата - ми търсиш ги ти. Ааа, безобразие...тц тц тц
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 07, 2008, 00:17:36 »

Момичета здравейте!
Изкарахме страхотна предсватбена почивка!  blum blum danceg yahoo
И сега всичко ми идва на нагорнище! Първо още не сме наясно колко точно са ни гостите, отделно до днес нямах обувки! Бях помолила за мостра плат, която се оказа, че е различна от цвета на роклята ми. Кой да гледа обаче! И сега имам бели обувки, сатенирани на рокля екрю, за късмет много бледо екрю и обувките стоят ок.
Поръчахме и пастичките, още не съм направила срещи с фотографа и Диджейчето, а на всичкото отгоре "увиснах" с фризьора.
Подлудявам наистина, а от работа не мога да си вдигна главата! GROAN GROAN GROAN
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #20 -: ноември 07, 2008, 00:26:40 »

Споко, споко !! Имаш още време - всичко ще се нареди  Friend
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 07, 2008, 08:28:17 »

Само спокойно наистина! И аз бях като теб в последния момент. Нямах нито пробен грим, нито пробна прическа, а и гостите до последния момент се променяха като хора и бройка и само едно нареждане и преподреждане на маси правих... но  всичко ще бъде наред! Сигурна съм! Имаш стиснати палци от мен!  Good luck Good luck Good luck Good luck
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 07, 2008, 08:55:51 »

Само няма да се притесняваш. И аз една седмица преди сватбата нямах фризьор и пет дни преди нея си правих пробна прическа. Всичко ще се нареди. Стискам палци!!!!  good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 07, 2008, 10:04:44 »

Мила, не се притеснявай всичко ще е наред. Аз два дни преди сватбата нямах сигурен гримьор и въпреки това реших проблема в последния момент и си се омъжих и то гримирана. Не, че на някой щеше да му пека съм или несъм. Wink
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 07, 2008, 11:49:42 »

Много сте ми мили, страшна подкрепа сте! Наистина повечето ми идеи бяха взети оттук. Сега имам и друг проблем... нямам никаква наметка за отгоре и въобще нямам идея какво да правя. Не искам болеро, нито нещо дантелено и се чудя ще ли да умра от студ или няма! Вече подлудявам с тази сватба! diablo diablo diablo
Пък моя мъж само лежерно повтаря, "...има време бе съкровище! Спокойно!"
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 07, 2008, 11:54:54 »

Те повечето мъже са си така, така че по-добре ще си, ако просто не му обръщаш внимание.
Относно връхната дреха, аз бях с една бяла пухена жилетка (взета за ползване от една съседка). Свърши ми идеална работа! Слагах я, само когато имаше нужда от нея. Относно болерото - то няма да те стопли така или иначе.
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 07, 2008, 12:05:33 »

То още и бижута нямам! cray Милото ми е дало парички да си купя бижутата подарък от него! blush
Ама... нищо не мога да харесам!  crazy
Онези мушмороци от Парти Джак никакви не са звъннали. Утре ще напомня за себе си, но съм накрачка да се откажа от тях, много несериозно отношение!  diablo Българска ни работа!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 07, 2008, 21:55:50 »

Мила, stranger!
Само не се ядосвай, явно за всички сватби важи това една седмица преди сватбата да започва да ти писва от подготовки, фризьори, фоторграфи и т.н и да си мислиш, че все няма време и все нещо няма да успееш.
Само спокойно, прав е мъжа ти като казва, че има време.Не, че има кой знае колко, но когато и ти самата си спокойна по-леко ще вървят нещата. А сватбения ден ще дойде и ще мине неусетно, така че наслаждавай на всичко около сватбата, защото дори и тези емоции преди деня ще останат като хубав спомен в сърцето ти.
А и всички ние те подкрепяме, така че няма за какво да се безпокоиш!
Всичко ще е супер! good
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 08, 2008, 11:13:59 »

Благодаря мила, просто наистина се чувствам така, сякаш нещо все ми се изплъзва! Иначе днес съм сме се заели с лъсване на прозорците и банята smile
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 10, 2008, 15:15:29 »

 blum Wink blum
Мацки много съм щастлива имам вече и бижута за сватбата, т.е. обици, че тя друго тази рокля не търпи!
Отделно днес уговорих ретро количката, която ще ни вози...
Веднага я показвам

Как ви се струва идеята? smile
Остана ми само наметка, че временцето макар и не дъждовно е студено! sad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines