Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:58:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stranger - 15.11.2008  (Прочетена 22670 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« -: октомври 13, 2008, 12:20:53 »

Ето, че е време и ти да си имаш темичка и да ни разкажеш за вълненията си около сватбата, което включва и тези след сватбата разбира се! smile
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 13, 2008, 15:42:40 »

Миличка, страшно ти благодаря! Толкова мило ми стана, а най-интересното е, че точно бях на последна проба и си взех роклята! Малко се наложи да ми по оберат тук там, но стана! Хич не знам как изглеждам в роклята (въпреки, че се намъкнах в нея), защото си бях забравила сутиена, нямам обувки и въобще малко една проба на никъде, но мисля, че роклята стои чудесно!

Сега се чудя какво да правя с грима, т.е. нямам никаква идея за сватбен грим - кой и от къде, дали имате идея за Варна? Прочетох добри отзиви за Маруся smile Какво ще кажете Вие?

И за прическа идея нямам. Както казах според милото имаме едва ли не всичкото време на света до сватбата, но... аз вече съм с изпилени нерви! Много изпилени!

Нямам търпение днес да вземем пастичките! Бях харесала букет, тук във форумските снимки, но сега не се сещам къде. Ако изнамеря снимка, ще покажа довечера - Кумата каза - да, т.е. одобри го предвид, че ще ни е подарък от тях smile

На никъде сме и в сметките за алкохола, но съм пуснала агентура да проучва какво и колко е предпочитано като питиета.


Още веднъж благодаря, много целувки от мен!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 13, 2008, 18:28:00 »

Моля!
За Маруся мога да кажа само хубаво. Тя прави и моя грим и много съм доволна! Ако ти трябват координати мога да ти пратя на лични!
За прическа, моята я прави Жулиета от салон "Кърстин" в кв."Чайка" и съм също много доволна. Ако ти харесва на някоя от снимките, които съм сложила в галерията и нейни координати мога да ти дам. И тя може да дойде на място.
За сладкарница "Гес" те поздравявам! И аз си бях харесала и изпробвала техни тортички, но в последствие съпруга ми реши, че иска торта и така се обърнах към друга сладкарница. Но определено "Гес" имат много вкусни торти и не само и аз продължавам да си поръчвам от тях и по други поводи.
Надявам се, че съм ти помогнала с информация!
Успех и ако ти трябва инфо пиши, може и на лични!
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 13, 2008, 19:51:03 »



Привет милички, ето и тортичката smile
Всичките са такива, ау много се чудим какво да изберем! Всички са адски вкусни, м-м-м-м-м-м!
« Последна редакция: октомври 13, 2008, 20:03:41 от stranger » Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 13, 2008, 20:05:20 »

Миличка ще ти бъда благодарна и ако е удобно да ми изпратиш координати на Маруся. Аз всъщност се боядисвам в Кърстин редовно, така че ще питам Жулиета и за прическа smile
Златенце си ми ти!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 13, 2008, 20:11:47 »

stranger, честита темичка! Много симпатични пастички. Чак ми се приядоха.
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 13, 2008, 20:40:01 »

Ох, много са вкусни да им се не види! Пък уж съм на диета  blush

Трябва от 55 кг. да стана пак 51-52 кг. ама хич не ми достига воля!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 13, 2008, 20:42:07 »

хапвай си ги спокойно, то и без друго от емоции ще смъкнеш!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 13, 2008, 21:13:43 »

Ох, много са вкусни да им се не види! Пък уж съм на диета  blush

Трябва от 55 кг. да стана пак 51-52 кг. ама хич не ми достига воля!

Я, не се излагай. Важното е да си ухилена от ухо до ухо, а не да се изтезаваш.  good Плюс или минус 2-3 кг не са фатални. girl_wink
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 14, 2008, 15:54:17 »

МАцинки вчера по никое време ходих на козметик в Angel Face та те предложиха да ме стъкмят пробно за сватбата и се замисли, дали... как мислите, да им се доверя ли? От друга страна като ви гледам какви сте куклички направо си мисля, че Маруся е чудесен избор... Уффффф е това е да си неориентирана булка! Отделно нещо не се харесах в роклята си, залепна, ама и аз не знам защо нещо не се одобрих!
Активен
vasilisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #10 -: октомври 15, 2008, 08:29:39 »

stranger, честита темичка и от мен  Bravo
Да разказваш подробно за всичко! А за тортичката...аз живея до Гес и май ще отскоча до там, да си взема малко глезотийки, че изкушението е прекалено голямо Torte
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 15, 2008, 13:46:15 »

Васи, Благодаря и на теб! Остави, че изглеждат апетитно ами са и безобразно вкусни! Толкова сме затруднени в избора, чак си мислех дали да не поръчаме пастички микс smile

Днес съм на боядисване и мисля да питам Жулиета може ли да ми направи прическа каквато аз искам, ако каже да ще си уговоря час за пробна прическа smile

Много съм се изнервила и много беснея smile Обаче от понеделник съм в отпуска и заминаваме на предсватбено пътешествие с милото. Мисля, че то ще ме поуспокои! И релаксира... danceg danceg danceg
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 16, 2008, 10:30:39 »

Я, кой си имал темичка! Честито мила! Пожелавам ти лека организация! Ние сме тук когато ти потрябваме да споделяме вълнения и да помагаме!  give_rose
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 16, 2008, 22:35:53 »

Мерси миличка smile
Аз сега съм на вълна предсватбено пътешествие, но се ядосвам, че за украсата ни взеха капаро и никакви не се обадиха. Хич не е коректно така sad
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 17, 2008, 01:05:22 »

Моят съвет е щом те не те търсят ти им се обади и ги попитай какво става?Немисля, че е има нещо нередно в това,напълно номално си е, и си си в пълното право да питаш и се интересуваш как вървят нещата и какво става, все пак това е свързано с вас и вашата сватба!Успех и дано всичко е ок!
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #15 -: октомври 17, 2008, 01:27:30 »

Честито темичка !Поздравления за избора на всичко дано и с аген;ията за украсата да е наред въпреки че няма място за притеснение защото има доста време но все пак звънни едно телефонче!Колкото за Гес аз обожавам тортите и винаги са перфектни като изпълнение За сина ми за рождения му ден бях поръчала "пияното човече "беше страшен сладур много е добра  Bravo Весело изкарване на пътешествието  good
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 17, 2008, 08:08:31 »

И аз съм на мнение, ти да ги потърсиш, след като те не се сещат. Все пак ще се успокоиш и разтовариш от едно притеснение, а те преди сватбата хич не са малко. Успех!
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 18, 2008, 11:39:44 »

Ами ще ги потърся, но да си призная сега съм на вълна предсватбено пътешествие!  blush blush blush
Нямам търпение, защото съм се изнервила ужасно и... само се карам на моето момче! angry
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 26, 2008, 11:36:12 »

Честита темичка.
Пожелавам ти спокойни последни предсватбени дни и по-малко излишни негативни емоции.
Не се притеснявай толкова, а извличай само хубавите и положителни мисли от всяка ситуация.
Пък за украсата - ми търсиш ги ти. Ааа, безобразие...тц тц тц
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 07, 2008, 00:17:36 »

Момичета здравейте!
Изкарахме страхотна предсватбена почивка!  blum blum danceg yahoo
И сега всичко ми идва на нагорнище! Първо още не сме наясно колко точно са ни гостите, отделно до днес нямах обувки! Бях помолила за мостра плат, която се оказа, че е различна от цвета на роклята ми. Кой да гледа обаче! И сега имам бели обувки, сатенирани на рокля екрю, за късмет много бледо екрю и обувките стоят ок.
Поръчахме и пастичките, още не съм направила срещи с фотографа и Диджейчето, а на всичкото отгоре "увиснах" с фризьора.
Подлудявам наистина, а от работа не мога да си вдигна главата! GROAN GROAN GROAN
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #20 -: ноември 07, 2008, 00:26:40 »

Споко, споко !! Имаш още време - всичко ще се нареди  Friend
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 07, 2008, 08:28:17 »

Само спокойно наистина! И аз бях като теб в последния момент. Нямах нито пробен грим, нито пробна прическа, а и гостите до последния момент се променяха като хора и бройка и само едно нареждане и преподреждане на маси правих... но  всичко ще бъде наред! Сигурна съм! Имаш стиснати палци от мен!  Good luck Good luck Good luck Good luck
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 07, 2008, 08:55:51 »

Само няма да се притесняваш. И аз една седмица преди сватбата нямах фризьор и пет дни преди нея си правих пробна прическа. Всичко ще се нареди. Стискам палци!!!!  good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 07, 2008, 10:04:44 »

Мила, не се притеснявай всичко ще е наред. Аз два дни преди сватбата нямах сигурен гримьор и въпреки това реших проблема в последния момент и си се омъжих и то гримирана. Не, че на някой щеше да му пека съм или несъм. Wink
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 07, 2008, 11:49:42 »

Много сте ми мили, страшна подкрепа сте! Наистина повечето ми идеи бяха взети оттук. Сега имам и друг проблем... нямам никаква наметка за отгоре и въобще нямам идея какво да правя. Не искам болеро, нито нещо дантелено и се чудя ще ли да умра от студ или няма! Вече подлудявам с тази сватба! diablo diablo diablo
Пък моя мъж само лежерно повтаря, "...има време бе съкровище! Спокойно!"
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 07, 2008, 11:54:54 »

Те повечето мъже са си така, така че по-добре ще си, ако просто не му обръщаш внимание.
Относно връхната дреха, аз бях с една бяла пухена жилетка (взета за ползване от една съседка). Свърши ми идеална работа! Слагах я, само когато имаше нужда от нея. Относно болерото - то няма да те стопли така или иначе.
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 07, 2008, 12:05:33 »

То още и бижута нямам! cray Милото ми е дало парички да си купя бижутата подарък от него! blush
Ама... нищо не мога да харесам!  crazy
Онези мушмороци от Парти Джак никакви не са звъннали. Утре ще напомня за себе си, но съм накрачка да се откажа от тях, много несериозно отношение!  diablo Българска ни работа!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 07, 2008, 21:55:50 »

Мила, stranger!
Само не се ядосвай, явно за всички сватби важи това една седмица преди сватбата да започва да ти писва от подготовки, фризьори, фоторграфи и т.н и да си мислиш, че все няма време и все нещо няма да успееш.
Само спокойно, прав е мъжа ти като казва, че има време.Не, че има кой знае колко, но когато и ти самата си спокойна по-леко ще вървят нещата. А сватбения ден ще дойде и ще мине неусетно, така че наслаждавай на всичко около сватбата, защото дори и тези емоции преди деня ще останат като хубав спомен в сърцето ти.
А и всички ние те подкрепяме, така че няма за какво да се безпокоиш!
Всичко ще е супер! good
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 08, 2008, 11:13:59 »

Благодаря мила, просто наистина се чувствам така, сякаш нещо все ми се изплъзва! Иначе днес съм сме се заели с лъсване на прозорците и банята smile
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 10, 2008, 15:15:29 »

 blum Wink blum
Мацки много съм щастлива имам вече и бижута за сватбата, т.е. обици, че тя друго тази рокля не търпи!
Отделно днес уговорих ретро количката, която ще ни вози...
Веднага я показвам

Как ви се струва идеята? smile
Остана ми само наметка, че временцето макар и не дъждовно е студено! sad
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #30 -: ноември 10, 2008, 15:29:04 »

Ехааааа stranger "Чайката" е велика. Ние също си такава за сватбата (но е малко трудно). А и тази кола "търпи" невероятна украса. Пожелавам ти една приказна сватба!
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 10, 2008, 17:08:57 »

Точно за украсата щях да питам, чудя се каква да е... отделно, че няма време и трябва да я поръчаме бързичко!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 16, 2008, 18:14:32 »

heart heart *INLOVE*Честито!!! heart heart heart
Бъдете много здрави, щастливи и винаги влюбени. Нека вашата приказка продължава цял живот!
« Последна редакция: ноември 16, 2008, 18:16:56 от Nataliya » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 16, 2008, 20:29:18 »

                                 Честито!!!
                             С пожелания за много здраве и щастие!!!
        По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет!!!
                                           На добър път мило семейство!

 
                               
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 16, 2008, 20:30:44 »

Честито младо семейство.Много любов щастие и разбирателство ви пожелавам. give_rose give_rose give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 16, 2008, 20:58:03 »

Нека само обич топли вашите очи,
нека слънцето огрява дните ви с лъчи,
здравето да ви е спътник всеки божи ден
и 100 години да празнувате годишнина от този ден.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 16, 2008, 20:58:27 »

В младостта щастието има дъх на напъпили рози, в зрелостта - аромата на опияняващото червено вино, в старостта - тъгата и очарованието на кървавия залез на слънцето! Пожелавам ви да помните тази сватба! Заедно да усетите аромата на розите, да отпиете от виното и да изживеете залеза. Пожелавам ви любов, за да е пълноценен животът ви! Достатъчно изпитания,за да ви поддържат силни! Много приятни изненади, за да се запази тръпката! Достатъчно добри приятели, за да Ви дават спокойствие и подкрепа! Ако има нещо по-ценно от любовта, по-скъпо от щастието и по-важно от здравето,
то нека бъде ваше! Сътворете вашата приказка!!!

Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 16, 2008, 21:14:47 »

Момичета, много Ви Благодаря. Купона беше страхотен! Невероятно си изкарахме!  tease tease tease
Фотографът ни каза, че толкова не се е смял от години, много щура двойка сме били!  heart heart heart
Вярно си бяхме диванета, аз изядох главата на младоженеца - на сватбената торта smile
Снимките ще са готови другата седмица!
Водещ ни беше Митко Горчев, смя се от сърце с нас! Иска ми се тук да му благодаря, че е такъв страхотен приятел и направи сватбата ни едно незабравимо събитие, щур купон до зори!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 16, 2008, 21:22:31 »

Супер  danceg Явно много добре сте си прекарали. Чакаме щури снимки. smile
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 16, 2008, 21:55:13 »

Беше страхотно! Всичко мина перфектно, DJ Уили изпълни всичките ни желания! Фотографът ни Илиан също беше страхотен, много се забавлява с нас! И ние с него де... А украсата, само дето се ядосвах... перфектно се справиха! Много красиво украсиха!
Забравих да пусна сватбената книга smile
Активен
helenche
Новак
*
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 16, 2008, 23:00:35 »

Честито Stranger и от мен. Пожелавам ви вашата приказка никога да не свършва, много да се обичате, да си вярвате и винаги да вървите ръка за ръка, и да сте си упора един на друг в хубави и лоши моменти. Малко ме е срам да си призная но все пак ще си кажа... Аз имах възможност да видя вашата украса за сватбата и ресторанта като цяло. Понеже и на мен ми предстои сватба в Термал на пролет и управителката ми беше казала че ще има сватба на 15.11 та дойдох малко преди да почне ритуала ви  Ashamed Ashamed.... Наистина съм впечатлена, беше изключително нежна и красива цялата украса....просто страхотна. Много ми допадна....Хаиде няма да ставам досадна, надявам се скоро да споделиш повече впечатления и емоции и снимки естествено...  smile
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 16, 2008, 23:06:14 »

Честито и от мен!
Желая нестихваща любов на младото семейство, пълна къща с деца и много, много щастие!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 16, 2008, 23:34:19 »

ЧЕСТИТО мило младо семейство wedding

Бъдете щастливи, бъдете опора един на друг и нека обичта ви бъде безкрайна.... Flower Flower Flower
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #43 -: ноември 16, 2008, 23:45:50 »

Честито!!! Бъдете безкрайно щастлови и винаги влюбени!!!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 17, 2008, 10:27:16 »

Честито, Госпожо! yahoo

Желая ви дълъг, изпълнен с много любов и разбирателство семеен живот! И пълна къща с деца!
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 17, 2008, 11:18:36 »

Мерси сладурки и тъпкано да ви се връщат пожеланията!!!  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 17, 2008, 13:40:28 »

ЧЕСТИТО!!!!!
Пожелавам ви много любов  heart heart heart, щастие  yahoo yahoo yahoo и разбирателство!!!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 17, 2008, 14:02:33 »

Честито на новото семейство! Да сте много влюбени един в друг, да се уважавате и разбирате и домът ви да е пълен с деца!

П.С. Не знаех, че и вашата сватба е била в Термал. Надявам се да сте останали доволни. Аз смятам, че са големи професионалисти и определено си разбират от работата.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 17, 2008, 16:34:54 »

ЧЕСТИТО
на младото семейство.
Пожелавам ви много разбирателство, любов и щастие в къщата и много много дечица smilesmilesmile
Ще чакам да разказваш как е минало и да ни покажеш снимки на нас любопитните...
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 17, 2008, 22:28:11 »

Да си призная честно единствения гаф беше, че роклята ми се оказа по-дълга от планираното. Пробвах я с 6 см. ток на последната проба и беше ОК, остана само уж да пришият дантелата и... о Ужас, когато я обляках на сватбата си се оказа, че и с 9 см. ток пак е длъжка! Реших да не се ядосвам и да се насладя на деня си, но определено имам сериозни забалежки към Росица Котюр. Бяха ми дали различен мострен плат и си взех обувки, които на късмет направо паснаха и на екрюто, но така не се прави! Смениха на своя глава панделката, та ги карах да я сменят с оригиналната, по модел! Абе... роклята ми беше хубава, но можеха да се постараят повече в обслужването.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 19, 2008, 12:33:51 »

Честито и от мен! Бъдете цял живот щастливи и се обичайте!  give_rose

Хаха, аз също забравих да пусна сватбената книга...
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #51 -: ноември 20, 2008, 01:57:36 »

Честито! Бъдете живи и здрави и не спирайте да се обичате.
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 20, 2008, 12:59:11 »

Мацки, гледах любителските снимки и съм ужасена от себе си smile модела на роклята ми е такъв, че изглеждам бременна smile пък не съм! И сега всеки ме пита съм ли или не съм! diablo
Проблема е, че модела в магазина хич не стоеше така... абе оставиха си ръцете по роклята ми и много ме е яд!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 20, 2008, 17:36:10 »

Ама искаме и ние да видим любителски снимки cray sad cray
Стига си се тормозила толкова с тази рокля - дори и без снимки съм 100% сигурна, че си била неотразима и много красива. В крайна сметка си била булката, а тя е най-бялата, най-усмихнатата, най-красивата, най-щастливата, най-влюбената в този ден.
Нормално е сега да гледаш вече всеки детайл в снимките и да се ядосваш за щяло и нещяло. В крайна сметка всяка от нас сигурно има определен детайл, за който да се ядосва на другия ден след сватбата, но помисли кое е най-важното - че сега си мислиш че не ти е хубава роклята или че на деня си била щастлива от всичко случващо се.
Няма време и място за ядосване, спокойно. Нали сте си изкарали добре? Нали сте се забавлявали? Нали този ден ще остане в съзнанието ти като най-емоционалният в живота ти досега? Не мислиш ли че това е най-важно.

п.с. Пък и съм 100% сигурна че само твоите очички виждат този "неприятен" детайл!!!
(Беше страхотно! Всичко мина перфектно, DJ Уили изпълни всичките ни желания! Фотографът ни Илиан също беше страхотен, много се забавлява с нас! И ние с него де... А украсата, само дето се ядосвах... перфектно се справиха! Много красиво украсиха!) - Виж какво написа в самото начало...Пък после продължавай да се ядосваш за глупости... blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 20, 2008, 19:06:10 »

Мила, няма ли вече да ни покажеш някоя снимка? Умирам да видя една прекрасна форумска булка. И престани да се взираш в такива неща и да слушаш думите на хората. Остави ги да си злобеят, ти беше ли щастлива в този ден. Щастлива ли си днес. Сигурна съм, че ще си щастлива и в бъдеще, докато станеш изкуфяла старица kiss
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 20, 2008, 21:55:43 »

Милички, още не са ни готови снимките от фотографа иначе веднага щом ги получа ще ги кача! И аз нямам търпение, тръпна в очакване! smile
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 21, 2008, 08:59:28 »

Честито!Живи,здрави и все по-силно да се обичате! smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 22, 2008, 19:12:54 »

Честито и от мен на младоженците!
Пожелавам ви да сте живи и здрави, много да се обичате!
Толкова много да се обичате, че да не можете да живеете един без друг! give_rose
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 24, 2008, 22:20:13 »

Ей милички, имам снимчици вече!
Да ви запозная със съпругът на булката - онзи дето бяга smile smile smile


А ето и младото семейство
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 24, 2008, 22:22:13 »

Първата снимка е  good много сте красиви tease
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 24, 2008, 22:52:17 »

Ето още едничка! smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 26, 2008, 11:13:49 »

Много красива булка си!
Поздравления още веднъж за теб и младоженеца! give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 26, 2008, 11:22:34 »

Много красива булка си. Направо му се чудя на младоженеца какво го е прихванало, че да се опитва да бяга. Сигурно някаква сватбена треска Wink
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 26, 2008, 13:12:07 »

Благодаря Ви Милички, има още малко в албумчето, че ми е сложно да ги правя малки smile
Много весело изкарахме, а Илиян направи супер снимки!

Целувки!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 09, 2008, 10:22:21 »

Много сте хубави!  give_rose   give_rose  give_rose
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 09, 2008, 17:17:53 »

 :danceg:Благодаря! smile
Ох страхотен купон стана, но все не ми остава време да напиша подробен разказ за преживяните емоции! Пък как бързо мина времето....
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 09, 2008, 17:55:08 »

Ей,влюбени,гълъбчета,честито и от мен!Много сте хубави! Bravo Bravo Bravo
Давай още снимки... blum
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 13, 2008, 23:35:28 »

Имаме едно приятелче, което снима - съвсем любителски с професионална техника! Преди дни ми даде снимките, уникално сладки има, но трябва да си поиграя да ги намаля и да кача!

Благодаря за милите думи! Обещавам да пусна скоро още някоя и друга снимка!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 15, 2008, 19:53:47 »

Честито първо месече брачен живот!!!
Пожелавам ви много щастие, любов и дълги години заедно. И много малки дечица smilesmilesmile


* img_76781_379162_l.jpg (61.31 KB, 500x391 - видяно 289 пъти.)
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 15, 2008, 20:33:13 »

Честита месечинка и от мен!
Много щастие, любов и сбъднати мечти,
и само по мед и масло в семейния живот да ви върви! give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines