Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:58:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stranger - 15.11.2008  (Прочетена 22663 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« -: октомври 13, 2008, 12:20:53 »

Ето, че е време и ти да си имаш темичка и да ни разкажеш за вълненията си около сватбата, което включва и тези след сватбата разбира се! smile
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 13, 2008, 15:42:40 »

Миличка, страшно ти благодаря! Толкова мило ми стана, а най-интересното е, че точно бях на последна проба и си взех роклята! Малко се наложи да ми по оберат тук там, но стана! Хич не знам как изглеждам в роклята (въпреки, че се намъкнах в нея), защото си бях забравила сутиена, нямам обувки и въобще малко една проба на никъде, но мисля, че роклята стои чудесно!

Сега се чудя какво да правя с грима, т.е. нямам никаква идея за сватбен грим - кой и от къде, дали имате идея за Варна? Прочетох добри отзиви за Маруся smile Какво ще кажете Вие?

И за прическа идея нямам. Както казах според милото имаме едва ли не всичкото време на света до сватбата, но... аз вече съм с изпилени нерви! Много изпилени!

Нямам търпение днес да вземем пастичките! Бях харесала букет, тук във форумските снимки, но сега не се сещам къде. Ако изнамеря снимка, ще покажа довечера - Кумата каза - да, т.е. одобри го предвид, че ще ни е подарък от тях smile

На никъде сме и в сметките за алкохола, но съм пуснала агентура да проучва какво и колко е предпочитано като питиета.


Още веднъж благодаря, много целувки от мен!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 13, 2008, 18:28:00 »

Моля!
За Маруся мога да кажа само хубаво. Тя прави и моя грим и много съм доволна! Ако ти трябват координати мога да ти пратя на лични!
За прическа, моята я прави Жулиета от салон "Кърстин" в кв."Чайка" и съм също много доволна. Ако ти харесва на някоя от снимките, които съм сложила в галерията и нейни координати мога да ти дам. И тя може да дойде на място.
За сладкарница "Гес" те поздравявам! И аз си бях харесала и изпробвала техни тортички, но в последствие съпруга ми реши, че иска торта и така се обърнах към друга сладкарница. Но определено "Гес" имат много вкусни торти и не само и аз продължавам да си поръчвам от тях и по други поводи.
Надявам се, че съм ти помогнала с информация!
Успех и ако ти трябва инфо пиши, може и на лични!
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 13, 2008, 19:51:03 »



Привет милички, ето и тортичката smile
Всичките са такива, ау много се чудим какво да изберем! Всички са адски вкусни, м-м-м-м-м-м!
« Последна редакция: октомври 13, 2008, 20:03:41 от stranger » Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 13, 2008, 20:05:20 »

Миличка ще ти бъда благодарна и ако е удобно да ми изпратиш координати на Маруся. Аз всъщност се боядисвам в Кърстин редовно, така че ще питам Жулиета и за прическа smile
Златенце си ми ти!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 13, 2008, 20:11:47 »

stranger, честита темичка! Много симпатични пастички. Чак ми се приядоха.
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 13, 2008, 20:40:01 »

Ох, много са вкусни да им се не види! Пък уж съм на диета  blush

Трябва от 55 кг. да стана пак 51-52 кг. ама хич не ми достига воля!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 13, 2008, 20:42:07 »

хапвай си ги спокойно, то и без друго от емоции ще смъкнеш!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 13, 2008, 21:13:43 »

Ох, много са вкусни да им се не види! Пък уж съм на диета  blush

Трябва от 55 кг. да стана пак 51-52 кг. ама хич не ми достига воля!

Я, не се излагай. Важното е да си ухилена от ухо до ухо, а не да се изтезаваш.  good Плюс или минус 2-3 кг не са фатални. girl_wink
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 14, 2008, 15:54:17 »

МАцинки вчера по никое време ходих на козметик в Angel Face та те предложиха да ме стъкмят пробно за сватбата и се замисли, дали... как мислите, да им се доверя ли? От друга страна като ви гледам какви сте куклички направо си мисля, че Маруся е чудесен избор... Уффффф е това е да си неориентирана булка! Отделно нещо не се харесах в роклята си, залепна, ама и аз не знам защо нещо не се одобрих!
Активен
vasilisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #10 -: октомври 15, 2008, 08:29:39 »

stranger, честита темичка и от мен  Bravo
Да разказваш подробно за всичко! А за тортичката...аз живея до Гес и май ще отскоча до там, да си взема малко глезотийки, че изкушението е прекалено голямо Torte
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 15, 2008, 13:46:15 »

Васи, Благодаря и на теб! Остави, че изглеждат апетитно ами са и безобразно вкусни! Толкова сме затруднени в избора, чак си мислех дали да не поръчаме пастички микс smile

Днес съм на боядисване и мисля да питам Жулиета може ли да ми направи прическа каквато аз искам, ако каже да ще си уговоря час за пробна прическа smile

Много съм се изнервила и много беснея smile Обаче от понеделник съм в отпуска и заминаваме на предсватбено пътешествие с милото. Мисля, че то ще ме поуспокои! И релаксира... danceg danceg danceg
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 16, 2008, 10:30:39 »

Я, кой си имал темичка! Честито мила! Пожелавам ти лека организация! Ние сме тук когато ти потрябваме да споделяме вълнения и да помагаме!  give_rose
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 16, 2008, 22:35:53 »

Мерси миличка smile
Аз сега съм на вълна предсватбено пътешествие, но се ядосвам, че за украсата ни взеха капаро и никакви не се обадиха. Хич не е коректно така sad
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 17, 2008, 01:05:22 »

Моят съвет е щом те не те търсят ти им се обади и ги попитай какво става?Немисля, че е има нещо нередно в това,напълно номално си е, и си си в пълното право да питаш и се интересуваш как вървят нещата и какво става, все пак това е свързано с вас и вашата сватба!Успех и дано всичко е ок!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines