Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:28:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотостудио Шерилин-Иван Зайков Пловдив-НИКОГА  (Прочетена 15302 пъти)
 
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« -: октомври 10, 2008, 18:40:36 »

здравейте момичета искам да изкажа моите възмущения от въпросния фотограф.Така,ще започна от самото начало.Отивам при въпросния господин преди сватбата да видя какво предлага като аз му обеснявам като на малоумен какво точно искам да садържа видеото отначало в шапката ,той най-гордо ми заявява че ще го направи става въпрос за шапка от моя роден град Сливен която започва от слънчевата система с програмата гугъл ърт планета Земя,България и Сливен и забележителностите от града този материал аз му го доставих който взех от един видеооператор от Сливен и исках по същия начин да бъде направено за Пловдив,отговора беше няма проблем.Другото нещо което исках беше едно анимационно клипче което също аз му доставих като изрично казах да не е с тази песен с която аз му го дадох а с песента от първия ни сватбен танц и субтитри като аз му доставих и песента и превода и,отговора отново беше че няма проблеми да го направи.И ето каво се случва после...Отивам няколко дена преди сватбата да му занеса снимки на мен и тогава все още бъдещия ми съпруг като по малки и като гаджета,които също исках да ми вмъкне в видеото и му напомних и за останалите неща и се оказа че е забравил за тази ни уговорка и се наложи да му дам същите материали още веднъж,както и да е дадох му ги.Впоследствие се оказва че филма го монтира жена му а не той за което аз изобщо незнам ,ако знаех щях да обесня на нея какво точно искам.И  той е забравил да каже на жена си че искам видеото по по-различен начин и тя го е направила както те си го правят.Следващия път и дава материалите които аз му доставих и без никакво обесняние съпругата му прави филма като само вмъква тези неща.Аз отново върнах филма.На третия път когато вече беше готов имаше и забележителности от Пловдив като сега ще ги изброя тримонциум,гребната база,марица и панаира и това е, аа и пощатаааа (това забележителност ли е в другите градове сигурно няма пощи).До момента в който последния път върнах диска аз все още незнаех че жена му монтира филма.Така преди няколко дена диска ми беше готов една приятелка която живее близо до студиото го взе.Отивам в нейния офис веднага да го гледам и.......пак не беше както трябва а именно нямаше това с програмата от гугъл ърт като влиза в Пловдив а само изброените по горе забележителности нямаше я тая песен на анимационното клипче която исках и субтитрите като за мен беше важно посланието на песента така тва клипче изобщо не си е на мястото и снимките като гаджета които бях дала беше сложена само една и то най грозната от всички които бях дала.Обаждам се аз на въпросния "професионалист" и той даже не ме изслуша а ми се развика по телефона и ми повтаряше все едно и също когато аз исках да кажа нещо ме прекъсваше и пак започваше да крещи и с цялата си наглост ми каза че ако искам забележителности от Пловдив трябва да му платя допълнително 200 лв да ходи да се разхожда да ги снима когато аз започнах да викам тъй като той не ми даде възможност нищо да обесня ми затвори телефона.Обадих се на съпругата му и и обясних тя ми заяви че тва клипче с субтитрите и другата песен както и за програмата гугъл ърт неможе да го направи.Защо тогава въпросния господин приема ангажимент който не му е по силите?Обясних на жена му че си искам суровия материал за да си направя диска както искам и отидох на следващия ден и знаете ли какво получих като суров материал диска който аз бях дала с материалите които исках да бъдат вмъкнати.Тогава исках да си взема и
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #1 -: октомври 10, 2008, 18:41:02 »

диска с снимките като той ми каза че ми е дал такъж диск а този диск който ми даде беше без обложка,кутийка и дата и снимката която беше там не ми хареса и ми обеща да ми го поправи,както и да е даде ми диска оправен даже бяхме се разбрали за 2 комплекта ,но не го повдигнах на въпрос.А за снимките му искам да кажа че бяха с отвратително качество, моя апарат който не е професионален прави много по хубави снимки имам много по хубави снимки от приятели от колкото от него снимани на едно и също място и от един и същ ъгъл,а когато все пак си поисках суровия материал отговора беше този материал си е наш и ние не го даваме моя отговор беше колкото е ваш толкова е и мой ,ако толкова много ти трябват ще ти ги върна,другото което е на сватбата ни имаше заря която я няма никъде в филма.Той я снима и все пак се пак се разбрахме на следващия ден да ми даде суровия материал е не ми го даде и започна пак да фолосовства а за зарята ми каза най-смешното нещо което съм чувала ,че зарята била държавна аз не съм си плащала за нея и немога да я имам на диска си.И изобщо този отвратителен човек няма никакви обноски не те оставя да се изкажеш а само вика насреща ти и ми повтаря само какво и направил какво ми дал ,даде ми 10 снимки голям формат и все за тях натяква а те ни бяха в уговорката не съм била харесала обложката и ми е направил нова тва било допълнително работа е как да взема нещо което не ми харесва беше сложил на обложката решетки все едно сме затворници на вас ще ви хареса ли .Е повече нямах нерви да се занимавам с малоумни хора тръшнах вратата и си тръгнах той посегна да ме удари е не го направи но ме нарече пикла смотана също каза забранявам ти да минаваш по тази улица,е да ама мойта приятелка живее там и ще си минавам всеки ден .Понеже аз си гледам всичко филми,клипчета и т.н. на уиндос медия плеър двата комплекта с филмите които ми даде само единия ми тръгва на този плеър другия комплект трябжа да го гледам на друг плеър,както и да е.Попитах въпросния "професионалист" защо така се получава отговора беше НЕЗНАМ.Исках да получа отговор и на въпроса защо не ми е казвал че жена му обработва филмите и да говоря с нея какво може и какво не а обещава неща които неможе да прави,едно е да обещаеш и да не го направиш друго да не можеш,отговора:аз толкова неща ти направих... и пак аз:питам те за тва което не си направил а не за тва което си.Ама тва са разни дребни неща.Е не,за него може да са дребни ама за мен са важни и кво ме топли мен че се призна за малоумен,всъщност ми се обиди че го нарекъх малоумен а аз казах следните думи: аз ли съм малоумна че не то обясних както трябва или ти си маоумен че не си ме разбрал?той нали си прибра паричките(ама тва май ще му е последната сватба)а ако не искам да ми се обади на следващата му да отида с моя апарат да правя снимки няма да са с лощо качество и младоженеца да се вижда половин на някоя снимка.Понеже знам че хората от бранша следят форума ще ми е интересно въпросния "ПРОФЕСИОНАЛИСТ"да ми отговори,да се защити,да ме обиди или да се извини и за да съм сигурна че ще прочете написаното от мен ще му пратя линка по скайп и ще чакам отговор.И също така искам да му кажа че ще отида да си търся правата в асоцията за права на потребителите и ако се наложи и по съдебен път.На вас момичета бъдещи булки пожелавам да случите наистина на истински професионалист.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #2 -: октомври 11, 2008, 08:06:24 »

 И на каква стойност бе услугата, ако смея да попитам ? И най-накрая не разбрахте ли, че фотограф и оператор са две различни неща ?
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #3 -: октомври 11, 2008, 09:14:29 »

цената беше 500 лв за двете, по предварителната ни уговорка мислих че той е видеооператор и че той си прави филмите,а  снимките ги прави някой от работниците му
Активен
meri_meri
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #4 -: октомври 11, 2008, 14:23:34 »

 good Oh my ... от всичко което си написала разбрах че все пак ти е снимал сватбата и ти е дал дискове има ли нещо незаснето и лошо ли е качеството на диска или по лошо беше отношението на господина не ти е взел много пари на мен ми взеха повече и диска беше много лош много от ритуалите в ресторанта ги нямаше а не само клипчета отпред
Активен
meri_meri
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #5 -: октомври 11, 2008, 14:29:36 »

този май си е свършил работата
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #6 -: октомври 11, 2008, 15:36:38 »

да имам дискове ,но не са направени както аз исках и както се бяхме рабрали качеството на филма е добро но снимките са ужасни
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 11, 2008, 15:47:06 »

Галюша, съжалявам за разочарованието, което си преживяла.
Ти беше ли видяла работа на студиото - примерни филми и снимки, заснети от тях? Някой препоръча ли ти ги? 500 лв за двете услуги наистина предполага по-ниско качество, поне за мен.
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #8 -: октомври 11, 2008, 16:32:08 »

ами 500 лв за 4 часа не мисля че са малко ,ние нямахме вземане на булката и венчавка сватбата започна от подписванрто,да аз видях негови материали ,но изрично попитах дали може да ми направи това което искам отговора беше-да и все пак не го получих в момента не е от значение цената а факта от това че той не си е свършил работата
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #9 -: октомври 11, 2008, 16:48:59 »

 Според мен лошото качество на снимките /нямам впредвид композиция на кадъра / се дължи на факта, че за да се справи едновременно с операторската и фотографската работа, въпросният "професионалист" е използвал едночипова видеокамера, която има и възможност да снима във фоторежим. Така предполагам ! Само, че този алчен "колега" е много далеч от спецификата на техниката и за него физическата големина на чипа, броя пиксели във вертикален и хоризонтален ред са непозната територия. Това предполага, че докато е пазарувал в "Метро" салам и сирене, той си е купил видеокамера, която обаче може да използва само в случаите, кагато снима своето семейство. Разберете, че основните проблеми в изработката на сватбената снимка и филм идват от техническите средства, които се използват.
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #10 -: октомври 11, 2008, 16:58:32 »

pachoran това което го обясни ми е непонятно не разбирам от камери ,фотоапарати и т.н но факт е че снимките са с лошо качество
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #11 -: октомври 11, 2008, 17:39:08 »

 Накратко казано операторофотографа е направил Вашите снимки с видеокамера, което е недопостимо. Просто казано той е спестил от втори човек с необходимата техника.
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #12 -: октомври 11, 2008, 19:06:35 »

не отделно се снимаха,от двама човека от него и жена му камера и апарат
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #13 -: октомври 11, 2008, 19:14:38 »

 Това все пак е добре. Има и по-зле !
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #14 -: октомври 11, 2008, 19:19:28 »

благодаря,успокои ме малко
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines