Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:52:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Addri - 09.11.2008  (Прочетена 18691 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 11, 2008, 09:55:55 »

честита сватба  give_rose
винаги да се обичате и да неможете един без друг heart

чакаме разказче и снимки smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 11, 2008, 10:46:09 »

ЧЕСТИТО
Бъдете винаги така влюбени, както на този ден. Нека щастието, разбирателството и късмета бъдат винаги до вас във вече съвместния ви живот.
Поздравления. Bravo
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 11, 2008, 17:49:25 »

честито на младото семейсто  Bravo желая ви дълъг и щастлив смеен живот
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 11, 2008, 22:34:22 »

Желая ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!!
a снимката е страхотна sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 19, 2008, 13:56:19 »

Addri, как върви семейния живот? Не си разказала как мина веселата част, тържеството....
Ако имаш снимки ще се радваме да ги споделиш  give_rose
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 21, 2008, 16:53:23 »

Ето мееееееееееееееееееееее. Тук съм  yahoo
 Всичко мина и сега вече имам време да пиша. Беше прекрасно. В църквата всичко мина по вода, към ресторанта (Панорама в Парк хотел Москва) нямам забележки. Управителят беше много мил и внимателен и направи абсолютно всичко както се бяхме уговорили. Украсата ни беше приказна, за което благодаря на Еко, фотографът Любо Любенов просто ни събра очите... Уникални снимки...  Bravo DJ Стоян Петров също допринесе  за доброто настроение.

На който му се разглежда - нека разгледа сватбения ми албум smile
Там са само част от снимките. Тези дни ще кача още
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 21, 2008, 17:32:18 »

Леле миличка била си просто раскошна булка  Bravo . Всичките ви снимки са невероятни , фотографа ви наистина си е свършил страхотно работата. Поздравления...  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 21, 2008, 18:47:50 »

 Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo и от мен за страхотните снимки.
Много красива, щастлива и влюбена булка - Красота!!!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 21, 2008, 18:53:08 »

 Bravo Браво! Много сте красиви и изглеждате супер щастливи! а снимките са уникални  give_rose
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 21, 2008, 23:52:48 »

 Благодаря ви момичета.
 Фотографът наистина е уникален. Препоръчвам го от все сърце на всеки. Кумата ми след сватбата каза: "Аз по-усмихнат фотограф не съм виждала" smile Просто си личи, че тази работа му доставя удоволствие и я върши с желание. И най-интересното е, че като свърши тържеството се замислих "Ама ние изобщо имаме ли някакви снимки от тази сватба... аз този фотограф не го видях нито веднъж да се бута между хората или да им казва как да застанат..." И наистина просто забравяш за присъствието му. Улавя всеки един спонтанен момент без дори да разбереш, че е там  Bravo
 DJ-ят също се справи добре. Особено идеята с караокето беше прекрасна. След рязането на тортата към 23,00  гостите не се спряха да грачат до 02.00. Стана голям купон.  yahoo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 22, 2008, 00:21:07 »

Честито, мило семейство и от мен със закъснение!!! Бъдете винаги влюбени и щастливи, каквито сте на наистина уникалните ви снимки! Addri, ти си зашеметяваща булка! А за фотографа, моите впечатления са същите, наистина е като призрак, а крайният резултат е  girl_in_love

Поздравления!  give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 24, 2008, 09:37:15 »

Addri,
страхотна булка си била! give_rose
Едно такова излъчване...от всяка снимка си личи колко влюбена и щаслива си! Дано този пламък между вас да грее все така!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 26, 2008, 11:10:41 »

Страхотни сте, много емоционални и щури!
Пожелавам ви винаги така влюбено да се гледате и любовта ви да нараства с всеки изминал ден! give_rose
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 28, 2008, 00:28:01 »

  Благодаря ви много, момичета.  give_rose Без вас тази сватба нямаше да е това, което беше, а именно - най-прекрасния ден, който съм имала. Всичко беше перфектно за мен и точно както го исках. Това нямаше да стане без вашата помощ, съвети и опит. Желая на всички ви много, ама много щастлив семеен живот и много разбирателство по пътя, който сте поели. А на тези, които тепърва им предстои да организират своята приказка с радост бих помогнала както мога. По същия начин, по който помогнаха и на мен тук за да бъде този вълшебен ден реалност, Не се притеснявайте да ми пишете на лични ако мислите, че мога с нещо да съм ви полезна. За мен това е начин да се върна към този приятен трепет покрай организацията и да върна прекрасното отношение, което срещнах в този форум.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 28, 2008, 16:59:31 »

Много добре си го казала Addri  Bravo Bravo Bravo!
Присъединявам се с две ръце зад мнението ти, като спокойно мога да кажа че това е най-вероятно мнение на всички момичета във форума. Все пак именно целта и значението на форума са да помага, насочва и да бъде страшно полезен за всички минали, настоящи и бъдещи булки.
Така че - считай твоето мнение и за мое smilesmilesmile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines