Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 15:07:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 276574 пъти)
 
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 31, 2007, 16:01:34 »

pleasure, интересна и предполагам пълна с приключение медена седмичка сте имали. Радвам се за вас. И аз искам да видя снимки, когато може.
Макар да ми се иска и аз да отида на екзотичен остров, ние планираме нашата седмичка на черноморието. А и ни предстои купуване на жилище, така че ще отложим във времето това мое желание  sad.
Някой да има впечатление за св. Влас и по конкретно за х-л ПАРАДАЙЗ БИЙЧ? Ще съм благодарна, ако някой изкаже мнения, може и на лични.
« Последна редакция: май 31, 2007, 16:19:50 от emily » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 31, 2007, 19:56:30 »

Готовоооо има снимки, толкова са хубави, че наистина бях затруднена кои да кача, ако ви харесат ще пусна още...обаче архитектура ли е...чудо ли е..... girl_in_love
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 01, 2007, 13:27:40 »

и ние най-накрая постигнахме консенсус,аз исках в Испания,но той ме убеди да отидем в Сардиния и то с кола,като по пътя ще нощуваме в един приказен замък в Словения,където бяхме в началото на нашата връзка,после ще разгледаме Рим и с ферибота до Сардиния,дано да имаме хубаво време,защото ще пътуваме юни.Ако някой има лични впечатления от Сардиния моля да ги сподели!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 02, 2007, 09:48:20 »

Ние или по-точно аз незнам какво искам. Сега видях много изгодна оферта за Китай през ТУИ. Исках Испания, след това Египет, сега Китай...И аз незнам какво искам  sad angry angry
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 02, 2007, 09:56:47 »

estrella даи инфо за този замък в Словения. Ние пак ще си правим расходка по Европа (началото на юли)  и на връщане сигурно ще трябва в Словения да спиме.
silverarrow прибрахте ли се от Италия, раскажи за Рим кое да не пропускаме, как е? Никога не съм ходила в Рим и милото също и нямаме си идеа от Рим.
А медения месец ще е зимата на някое егзотично местенце, чакам идеи  girl_wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 02, 2007, 20:47:41 »

MALENA миналото лято бях в Рим.... girl_in_love girl_in_love girl_in_love...фантастично, но се пригответе за титанични тълпи от туристи (това наистина е ужасно) ще си припомня  от "тефтера за пътешествия" (хехехе) къде точно сме били и ще ти препоръчам, ако искаш... Wink
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 03, 2007, 00:27:21 »

 Мила замъкът се казва Otocek намира се на река  Krka,веднага щом намеря координатите ще ти ги пратя
Иначе аз съм била в Рим,но милото не е ,затова ще отидем заедно,наистина не знам дали има друго място с толкова туристи ,но си заслужава това е един от най-хубавите градове,които съм виждала,а съм виждала доста(пътувала съм в цяла Европа),хубавото е ,че забележителностите са близо една до друга,но ти трябва цял ден,защото има много за гледане,задължително идете и до Ватикана,много ще ти хареса!
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юни 03, 2007, 12:22:28 »

Привет,

замъка Оточеч е наистина уникален - намира се на остров в средата на река Крка.
Невероятно красиво място - за мен е пълното олицетворение на място от приказките - и замъка и градината и реката и лебедите... Невероятно романтично място smile
Ние го посетихме на път за Венеция за нова година 2005/2006.
И макар да беше зима - беше като в зимна приказка smile
Всичко вътре е запазено и реставрирано и функционира като 5* хотел.
Според екскурзоводката бил приказно място за меден месец Wink
Много ми хареса и на мен. Взехме си и брошурки с координатите им и уебсайта, но не мога да я намеря. Ще я потърся и ще пуска линк, ако не е това, което ви покзвам:

http://www.terme-krka.si/en/otocec/grad/

Може да кача и няколко зимни снимки, за да подплатя с доказателство думите си  Wink
Естрела - мноооого романтичен избор  good
« Последна редакция: юни 03, 2007, 22:10:18 от abel » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 03, 2007, 13:24:36 »

abel аз преди малко пробвах да се свържа с този интернет линк, който си дала, ама нищо не става. Дава ми грешка.  huhhuh.gif
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #249 -: юни 03, 2007, 20:06:05 »

Ние или по-точно аз незнам какво искам. Сега видях много изгодна оферта за Китай през ТУИ. Исках Испания, след това Египет, сега Китай...И аз незнам какво искам  sad angry angry

И аз бях така...полудях да разглеждам списания и каталози... Разглеждах Испания, Португалия, Италия, Тайлант (там не е за сватбено пътешествие, а за шопинг мания), Гърция, Турция...и накрая реших да изпълня желанието на моя приятел и остана Малдиви. 7 нощувки, all inclusive, в къщичка с джакузи - 3200 Е.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 03, 2007, 22:11:35 »

abel аз преди малко пробвах да се свържа с този интернет линк, който си дала, ама нищо не става. Дава ми грешка.  huhhuh.gif

Коригирах линка, сега трябва да е ОК smile
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 04, 2007, 08:30:46 »

Аз го знам този замък, миналата година на връщане от Париж обиколихме цяла Любляна и всичко беше заето. Минахме през Ново место, там хотел не успяхме да намерим, вече бяхме  hysteric и решихме в Загреб да спиме, но 50 км след Ново Место табелки за хотел и конечно намерихме нешто нормално за спане (хотел Крка) а от срешта беше този замък. Този път може да спиме в замъка вече знам каде се намира smile.
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #252 -: юни 08, 2007, 21:06:40 »

Холандия, Брюксел, виена- все красиви места за екскурзия, но не мислите ли, че сватбеното пътешествие трябва да е нещо по-различно от разглеждане на архитектура и препускане по забележителности.
Съвета ми към всички, които искат романтично и незабравим меден месец да търсят оферти, които предлагат пакет за младоженци – оказа се, чи има доста такива хотели (особено в най-предпочитаните места за това) въпреки че в България незнам защо агенциите почти не предлагат такива пакети. Обикновено това включва някакво намаление, и въпреки че като цяло пак ще се похарчат много пари, кога иначе ще може да се възползвате ако не сега (а и хубаво е да знаеш, че се ползваш с някаква привилегия) + специално посрещане с цветя, плодве или шампанско и ако сте късметлии по-хуваба стая. Ох, аз така се размечтах като рових нета и разни каталози, че.. girl_in_love
Естрела, ти си се ориентирала много правилно –Сардиния е сред топ 10 дестинации за меден месец. Търси хотел, който предлага отспъпка за младоженци –обикновено 7 нощувки на цената на 6 .И аз така съм захапала за там.. но ще видим CHEERS
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 08, 2007, 22:18:55 »

Меденият месец се избира според предпочитанията и интересите на младоженците все пак.. pardonАко обичат да лежат и мързелуват..защо да не прекарат 6 или 7 дни на Сардиния...препичайки се, когато обаче са дейни натури и не ги свърта да лежат, да си ходят и да си обикалят по-забележителностите - няма лошо. Какви са тия топ 10 на дестинациите за меден месец...защо трябва понеже някъде, някой е казъл, че там е модерно да се ходи на меден месец и там е сред топ 10 дестинация... laughи айдеееее всички там за да сме модерни... tease.Ако на някой му харесва и на селото на баба му ще си изкара медения месец и пак ще е доволен и щастлив... danceg
« Последна редакция: юни 08, 2007, 22:30:11 от pleasure » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 08, 2007, 22:28:29 »

Меденият месец се избира според предпочитанията и интересите на младоженците все пак.. =]Ако обичат да лежат и мързелуват..защо да не прекарат 6 или 7 дни на Сардиния...препичайки се, когато обаче са дейни натури и не ги свърта да лежат, да си ходят и да си обикалят по-забележителностите - няма лошо. Каквия са тия топ 10 на дестинациите за меден месец...защо трябва понеже някъде, някой е казъл, че там е модерно да се ходи на меден месец и там е сред топ 10 дестинация... :laugh:и айдеееее всички там за да сме модерни... tease.Ако на някой му харесва и на селото на баба му ще си изкара медения месец и пак ще е доволен и щастлив... danceg
Съгласна съм с теб pleasure  good
Важното е на самите младоженци да им допада мястото и да се чувстват щастливи от това, което правят, където и да са  pardon
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines