Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:43:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 34 35 [36]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 272612 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: септември 06, 2008, 22:25:54 »

Ние след сватбата ходихме на колективно море с всички родители и беше страшно забавно и те бяха много благодарни, че ги поканихме. А на сватбата младоженецът беше попитан на всеослушание къде ще води булката на следващото пътешествие и той обяви, че ще ходим в Хавай, така че сега ще трябва да си държи на обещанието. Сигурно март месец, когато тук при нас все още е адски студ, ще отидем да си стоплим кокалите на плажа.

ние все още си нямаме типичния меден месец, но се надявам и това да стане, за сега обаче го заместваме доста подобаващо.... след сватбата бяхме една седмица на мореце, абсолютна почивка....сега един месец след сватбата бяхме на спа уикенд в Сандански, беше ни подарък за сватбата от приятели.....ами нямам думи просто страхотно, масажи, джакузита, тенис , фитнес.... кой каквото си пожелае и най вече много..... heart.... blush.
Мисля ча и да не ида на точно място нарочено ни за меден месец или седмица, тези две преживявания след сватбата си остават невероятен спомен за нас. smile
Ани, ти на това нямане на меден месец ли му викаш! Я, по-леко, бе булка!  ROFL
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: септември 06, 2008, 22:39:18 »

Ние прекарахме медения си месец в Австралия. Аз не бях си и мечтала за такова пътуване, но моят съпруг ме изненада и да, хареса ми... smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: септември 23, 2008, 10:40:17 »

Ние, заедно с кумовете, ще ходим на Банско!!! yahoo Даже вече направихме резервациите за вторник, сряда и четвъртък, веднага след сватбата!
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: октомври 29, 2008, 16:04:19 »

Зравейте отново!
Момичета да ви кажа ние сме много доволни от медената седмичка  в Тунис.Наистина сме впечатлени от това което видяхме и от екскурзииите които ни организираха там. Камилите, пясъкът,пустинята,миражите,палмите, оазисите, плажът, морето, невероятно красивите изгреви и още по-невероятно романтичните залези.Глезотийките в хотелите, цветята по-леглата ни ..... Всичко което се вписва в представата ми за романтика го срешнах там.Ако някой реши да ходи там горещо препоръчвам екскурзия до Сахара! good
Активен
fifi```
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: октомври 29, 2008, 16:07:15 »

не съм ходила във Венеция и ми се струва,че ще бъда изненадана  girl_in_love
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: октомври 29, 2008, 16:14:00 »

На мен много ми се ходи в някой испански курорт, макар че началото на юли сигурно ще е много топло там. Някой има ли отзиви за Малага, Марбеа или Аликанте (извинявам се ако не са съвсем точно написани имената  blush ) ?
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #531 -: ноември 20, 2008, 17:29:21 »

а ние къде да ходим на така чакания меден месец, като аз съм една такава ......като ме е страх да се кача на нещо, което не върви по земя  cray
само с автобус-доста се ограничават местата за романтична почивка /като се вземе предвид, че никой не дава  повече от седмица отпуск  angry/
...и го мисля,мисля  cray какво ще ме посъветвате
 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: ноември 20, 2008, 17:36:07 »

Мила Cry не знам дали сте ходили в Италия, ние бяхме там на екскурзия след сватбата красиво направо е върха препоръчвам Венеция наистина е красив град.Има екскурзии и до Париж с автобус както и до други близки дестинации, Хърватска също е вариант аз останах изумена от красотата на Загреб.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: ноември 20, 2008, 17:39:42 »

cRy, не се тревожи, почти навсякъде в Европа може да стигнеш с автобус, просто ще трябва да пътувате по-дълго време. Аз лично много искам меденият ни месец да е в Испания и сега проучвам хубави и не много скъпи места там.
Иначе, Гърция, Италия, Виена, Прага - не са далече. Набележете си място, транспорта ще го измислите  good
Сега Маги като каза Хърватска - аз пък там съм хвърлила око на Дубровник, всички много го хвалят.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: ноември 20, 2008, 17:42:42 »

Виж Бубка как ме подсеща точно за Дубровник си мислех и аз и забравих да напиша.Аз съм му хвърлила око и лятото може и до там да отидем  good
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #535 -: ноември 20, 2008, 17:51:42 »

И аз искам Дубровник, и изобщо Хърватска, там е страхотно  girl_in_love АЗ замеден месец съм си избрала доста екзотични дестинации, но ако не стане за там, мисля да отидем в Дубровник/Опатия/адриатическото крайбрежие  danceg
Иначе и аз ти препоръчвам Италия и Испания, а ако искате да заложите на почивката и лукса - Гърция и Турция имат страхотни курорти, а и са наблизо  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: ноември 20, 2008, 18:09:10 »



Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines