Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 14:51:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 276571 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #135 -: февруари 04, 2007, 12:28:43 »

Това е неговото предпочитание, аз се колебая, ще ми се да се разходим до Испания/Италия... и все пак, бихте ли споделили впечатления/идеи за гръцките острови? Миконос или Санторини?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #136 -: февруари 05, 2007, 08:43:00 »

И ние сме решили да отидем до Гърция на меден месец- на мен там ми е неинтересно поради простата причина че съм била из цяла Гърция много пъти, зашото баща ми е грък. Но тъй като ще се прибирам до БГ веднага след сватбата, с бъдещата половинка решихме да съчетаем двете пътувания и да отидем до Гърция тъй като е наблизо. Миконос и Санторини обаче ми се струват прекалено туристически места, а на мен ми се иска да изберем по-тихичко и уединено местенце, което ще е по-романтично за случая.Така че зависи от предпочитанията, Marina, но тези острови могат да ви се сторят прекалено пренатоварени като обстановка.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #137 -: февруари 05, 2007, 10:08:33 »

Диди, би ли препоръчала подходящо уединено място? Никога не съм ходила там... трябва да има плаж и спокойствие smile Благодаря!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #138 -: февруари 05, 2007, 16:52:29 »

Диди, би ли препоръчала подходящо уединено място? Никога не съм ходила там... трябва да има плаж и спокойствие smile Благодаря!

В момента проучваме местата, имам една-две идейки, като науча повече ще ти пиша на лични.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #139 -: февруари 05, 2007, 19:18:07 »

Диди, би ли препоръчала подходящо уединено място? Никога не съм ходила там... трябва да има плаж и спокойствие smile Благодаря!

В момента проучваме местата, имам една-две идейки, като науча повече ще ти пиша на лични.

Аа, Диди, недей да криеш ценна информация  Blush. Пиши тука, аз много ценя добрите  идеи от "върешни хора" за други дестинации. Чакам и аз.  look
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 06, 2007, 12:52:02 »

Миконос със сигурност не е спокойно местенце,там е денонощен луд купон,който започва на плажа,минава през китните ресторантчета и заведения и завършва отново на плажа до сутринта.Между другото там има много хомосексуални двойки,дори има плажове само за тях,където се пекат голи.Мой познат,който доста е пътувал скоро се върна от Тайланд и каза,че било най-хубавото мято на света!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 06, 2007, 16:31:49 »

Кажете нещо повече за Тайланд? И аз съм чувала, че е доста ефтино там. Ако някой пусне линк ще ни е полезно.  girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 06, 2007, 19:09:52 »

Iulia аз доста се ровя по сайтовете на туристическите агенции ако попадна на нещо за тайланд ще споделям.
а за нашето сватбено пътешествие под секрет споделям blum че мама и татко ще ни подаряват седмица в париж ,само милото да не го прочете това че ще раваля изненадата за него(щото аз вече знам  lol
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 06, 2007, 19:25:28 »

Цитат
че мама и татко ще ни подаряват седмица в париж ,само милото да не го прочете това че ще раваля изненадата за него(щото аз вече знам 
secret
Леле много романтично местенце за медена седмица.Супер. Bravo
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 06, 2007, 20:19:00 »


че мама и татко ще ни подаряват седмица в париж

Maslinka  good, Париж ми е любимия град толкова мн. неща има в тоя град и незнам една седмица дали ще ви е достатъчна но перфектно няма да сажалявате Bravo. Ако искаш някакво инфо пиши.
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #145 -: февруари 14, 2007, 08:31:19 »

Макар че нашия меден месец, не беше в чужбина си прекарахме добре.
Но и някои от дестинациите които се предлагаха тогава бяме ходили там- Египет, Дубай,Гърция,Турция, а и сватбата ни беше на 1 октомври; и след 3 месеца за нова година посетихме Тунис, след това Бодрум за през лятото.
А преди месец бяхме за нова година в Малайзия , остров Борнео- Кота Кинабалу, Куала Лумпур
Райско място , момичетаааааааааа, слънце , бели плажове покрай Южно Китайско море, джунгла, спокойствие,зелинина . Зеления цвят на джунглана няма аналог на зелено дори и на художник,особенно след дъжд.Препоръчвам ви горещо дестинацията,но задължително дните за престой да са ви поне 15,седмица на острова и 5 дни на полуострова в Куала Лумпур .
ето и снимки те сами говорят
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=93417
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #146 -: февруари 14, 2007, 17:10:01 »

Много хубави снимки, Цветели  good, разгледах ги най-подробно  pardon
Странното в цялата работа е, че едни мои познати също ходиха в Малайзия и Борнео за тази Нова Година - да не сте били заедно??!!!
Аз имам колежка от Малайзия и като и казах за моите познати, че искат да ходят там, тя много се учуди "какво щели да гледат толкова...". Явно и ние така си мислим за чужденците дето идват в България, а на тях им е много интересно. Особено на не-Европейците.
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 14, 2007, 20:53:43 »

tsveteli страхотни снимки мила!!! good
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #148 -: февруари 16, 2007, 08:59:55 »

Ние решихме да отидем в Париж. Бяхме се спряли и на Испания, но мисля, че Париж е по-романтично. Иначе проучвах и различни круизи, но там нещата излизаха доста скъпи, поне за мен.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #149 -: февруари 19, 2007, 07:49:44 »

Една страхотна дестинация за меден месец - Мексико - страната на Маите и Ацтеките. Хотелите са много евтини там и често включват пълен пансион. Ето мъничко снимки от нашата екскурзия през 2004та

1. Тулум - градът на Маите, известен с развалините от старинен майски град и великолепната гледка към Карибско море
2. Xel - Ha - натурален парк, с множество естествени водни забавления, като плуване с делфини, гмуркане в пещерни извори (cenotes), шноркелинг, много е красиво. Тука отморявам в хамак, и чакам да започне плуването с делфини
3. Cenote - ходихме на "сафари" с такива 4 коли мотори (ATV) в джунглата и ни отведоха до най-чистата подземна река, която съм виждала. Къпахме се там и после обратно в прахта - познайте, станахме кални калнииии.
4. Плая дел Кармен - нетуристическата част - така ми напомняше на България тази натурийка и написаните на ръка знаци  Blush


* DSC01381 (Small).JPG (47.5 KB, 640x480 - видяно 301 пъти.)

* DSC01344 (Small).JPG (74.98 KB, 640x480 - видяно 317 пъти.)

* DSC01287 (Small).JPG (62.34 KB, 640x480 - видяно 327 пъти.)

* DSC01263 (Small).JPG (85.57 KB, 640x480 - видяно 294 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines