Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 16:54:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 278171 пъти)
 
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 20, 2008, 13:52:52 »

хайде бъдещите младоженци на 2008г. да казват къде биха прекарали медения си месец? yahoo
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #436 -: февруари 20, 2008, 15:31:32 »

Ами моята сватба ще е на 03 май, и ни се искаше в Египет да отидем - хем почивка, хем да разглеждаме, хем нещо по-различно от Европа. Но се чудим дали няма да е много горещо през май там, че повечето фирми предлагат почивки там само до април. Ако някой знае,моля да сподели.
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 20, 2008, 15:35:31 »

На мен пък много ми се ходи в Париж.Това е една моя детска мечта.Милото е ходил там ,като ученик и като гледам снимки просто......... good.Обаче най-вероятно няма да ми се сбъдне мечтата  cray.Ще видим.
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #438 -: февруари 20, 2008, 15:47:16 »

Е, ние вече имаме резервация за Чепеларе, но така или иначе мисля, че предпочитам България, защото тук има много места на които не съм ходила, а с удоволствие бих го направила.  smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #439 -: февруари 20, 2008, 15:48:45 »

Ние пък със сигурност отиваме в Прага yahoo- даже най-вероятно 2-3 дни след сватбата..2 по-скоро... shok
Не знам колко ще стоим,не зна кога се връщаме, нищо не знам, защото на милото брат му ще ни подарява пътешествието...а тъпото е, че те се посдърпаха и не си говорят и не знам подробности. А и никога не съм пътувала със самолет, нито в чужбина изобщо. pardon
А ми се иска ...да планирам всичко blush Да обмисля къде ще ходим, програма за посещения...а не знам пакетът какво ще включва. Трябва ли ни ексурзовод... crazy
 :offtopic:Изобщо поредната лудница в този период от живота ми,хихихи. tease Ааа, и като се върнем, трябва веднага да започвам новата работа... girl_impossible
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 20, 2008, 16:10:38 »

От месеци съм решила, че ми се ходи на планина, в Родопите най-вече на усамотеничко и зеленичко. С много разходки и ако има и минерална вода, примерно на Огняново.
Като разгледах тази тема се запалих по идеята за някое екзотично местенце, където да се почувстваме съвсем различно, но тези ми желания бързо се попариха от цените на офертите Cray
Но пак си имам едно наум примерно за Гърция, Италия, нещо по-достъпно и не веднага след сватбата.
Видях, че има и мноого оферти за Египет, какво мислите за тях?
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 20, 2008, 16:15:10 »

Аз съм се спряла на Анталия, само да почнат да предлагат майските оферти!С една съфорумка обменихме идеи и впечатления от нейната медена седмичка в Египет, тя е очарована......но ми предстоят неща, заради които не искам да рискувам с такава рязка смяна на климата и по - дълго пътуване!Иначе Гърция, като по - близка дестинация също е добре, на мен специално ми хареса!
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 20, 2008, 16:19:00 »

Ами моята сватба ще е на 03 май, и ни се искаше в Египет да отидем - хем почивка, хем да разглеждаме, хем нещо по-различно от Европа. Но се чудим дали няма да е много горещо през май там, че повечето фирми предлагат почивки там само до април. Ако някой знае,моля да сподели.
Bibi,сега видях, че и ти си питала за Египет, наистина много вероятно е да е много горещо през май.
Нашата сватба е на същата дата като вашта, 3 май и днес намерих едно предложение за Гърция (само хотел) http://www.journey.bg/offers/offer.php?offer=32203&d=18582, което е точно до 10 май Wink. Замислих се, но май ще се откажа, че и без това незнам дали ще останат пари за пътуване.

P.S. Тъкмо питах един колега, който беше ходил в Египет, бил е там май месец и каза, че било като тука лятото горе-долу.
« Последна редакция: февруари 20, 2008, 16:22:41 от gingerina » Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #443 -: февруари 20, 2008, 18:02:30 »

мерси, gingerina, ще видим и ние как ще сме с паричките, изчакваме още. Иначе с колеги говорих, че май в Египет било целогодишно сезон и било малко по-топло през май, ама не нетърпимо, така че ще видим.
супер, че и ти си на 03 май smile в кой град, как върви подготовката?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #444 -: февруари 20, 2008, 18:08:00 »

Момичета, имаше темичка преди време специално за медена седмичка в Египет. Ако това ще ви ориентира, ето я - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,4089.0.html

Лично мнение, но не бих отишла в Египет точно за медена седмичка  pleasantry
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: февруари 21, 2008, 12:01:57 »

МОя приятелка ходи в Египет за Нова година и изобщо не беше очарована, даже напротив!Беше отвратена! angry Първо, че навсякъде си заобиколен с "мангали" (извинете ме за грубия тон, но за мен тези хора са такива), които те гледат като парче месо и се чуидш ако те докопат какво ли ще тис е случи!После са ги развеждали екскурзиантите в конвой обградени с нещо като охрана и наоколо всички въоръжени...и имаш чувствато че си на бойното поле, но такава е тяхната действителност!!!!!!!!!Всичко супер мръсно, а храната под всякаква критика - незнаеш какво ти давта да ядеш и по-добре angry bad bad - я ти дадат камила, я някой маймуна....освен това била супер гнусна!А искам да подчертая, че те бяха в 5 звезден хотел all inclusive!
Вие сами преценете това ли е за вас представата за идеалния меден месец!И колко ли ви било приятно по принцип....Аз никога не бих отишла!Лично мнение, но за едни пирамиди и един сфинкс не си заслужава тормоза...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: февруари 21, 2008, 12:09:21 »

didi_vla1983 наистина ли душичка Oh my ... Oh my ...
между другото ти не си първата която разказва лоши неща за там
Little_sweet_Didka  нали беше ходила там на меден месец има прекрасни снимки и беше много доволна и аз така се запалих за тези пирамиди huhhuh.gif
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: февруари 21, 2008, 12:10:07 »

аз си представям точно 'медена' екскурзийка. нещо като Гърция или Италия (да е по джоба ни) и без много обикаляне, а по-скоро малко уединение и хубав плаж и романтични вечери...... ох размечтах се
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: февруари 21, 2008, 12:58:58 »

Индия, Малайзия, Сингапур, Шри Ланка, Мексико, Малдивските острови, Мароко, Дубай...ама съм скромна и аз laugh
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 21, 2008, 13:04:03 »

А и едно много красиво и романтично местенце според мен е Санторини или Тира на остров Крит:





Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines