Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:06:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 288397 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: март 05, 2008, 18:22:04 »

Благодаря за мненията. Вече почнах да се насочвам към идеята за Средиземноморието, защото искам топло време. За Карибският басейн не ми се мисли. Трябва да тръгна два дни по рано от тук, за да съм сигурна, че нещо с прекачванията от самолет на самолет няма да се обърка и да стигна навреме. Не ми се иска така да прекарам меденият месец.

Не се притеснявам, че ще ми е скучно. Мисля за някой голям кораб, който няма как да се разгледа за няколко часа, а и в лежане около басейна може да се изкара доста време. Каютите до колкото разбрах са доста различни като големина, съответно като цена, така че ще изберем нещо подходящо, което не е прекалено малко. Ако ви е интересно ще пиша подробности когато получа конкретните оферти.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #481 -: март 05, 2008, 20:30:47 »

Гери, аз бих препоръчала хората да си носят и паспортите като пътуват в ЕС, защото ... абе за всеки случай. На мен в Прага и Варшава ми искаха паспорта, а не личната карта.
КлараФина ... за алкохолния туризъм на корабчетата в Скандинавието си абсолютна права  smile Хубаво е, ама не става за меден месец определено, поддържам мнението ти.
Oh my ... Моля те, недей така-ние ще ходим в Прага, а аз паспорт не съм имала през живота си!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #482 -: март 05, 2008, 20:40:15 »

Чак сега се сетих каква е работата с паспортите!
Без паспори може да се пътува в Шенген, Европейския съюз няма нищо общо с това. България не е в Шенген, за това е необходим паспорт дори за страните в ЕС.
В Шенгенските страни пътуваме без виза (но с паспорт), но това е защото България има някакво споразумение с тях.

Авва, проучи внимателно въпроса.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: март 05, 2008, 21:02:46 »

Чак сега се сетих каква е работата с паспортите!
Без паспори може да се пътува в Шенген, Европейския съюз няма нищо общо с това. България не е в Шенген, за това е необходим паспорт дори за страните в ЕС.
В Шенгенските страни пътуваме без виза (но с паспорт), но това е защото България има някакво споразумение с тях.

Авва, проучи внимателно въпроса.

Правилно е това - набързо спретнах едно разпитване на половинката. Ава, можеш и без паспорт, но ако ви направят по-сериозна проверка, ще ви държат повече. НЯМА ДА ВИ ВЪРНАТ,АКО СТЕ С ЛИЧНИ КАРТИ НО Е ЖЕЛАТЕЛНО ДА ИМАШ ПАСПОРТ!

Макар, че ние в Италия и Гърция си ходихме с личните карти.....е милото си има паспорт  и някакви там полицейски международни карти  blush...... та се възползвам малко.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: март 06, 2008, 09:49:28 »

Може да се пътува само с лични карти в ЕС. Дори като ни приеха на всякъде по вестниците и телевизиите говореха, даваха репортажи как се пресича границата без паспорт и т.н.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #485 -: март 06, 2008, 10:19:40 »

Аз също със сигурност мога да потвърдя за Гърция, че там са необходими единствено и  само личните карти  good Даже при нас на връщане изобщо не ги и погледнаха- толкова им беше омръзнало вече да проверяват  girl_wink Но за останалите нямам никаква представа  :girlhide:А ние се бяхме запасили със сума ти и документи- пълномощно за колата, че беше на свекър ми, зелени карти, а само на нашата граница ги погледнаха на идване  Girl_hide След това никой не ги е искал  Girl_hide
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: март 06, 2008, 10:25:36 »

Още е мнооооооогооооооо рано, но когато му дойде времето със сигурност ще искам медения ни месец да бъде във Франция.Била съм няколко пъти там и съм влюбена в тази държава. danceg
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: март 06, 2008, 16:20:23 »

Може да се пътува само с лични карти в ЕС. Дори като ни приеха на всякъде по вестниците и телевизиите говореха, даваха репортажи как се пресича границата без паспорт и т.н.
KlaraFina го е написала абсолютно вярно!!!
Чак сега се сетих каква е работата с паспортите!
Без паспори може да се пътува в Шенген, Европейския съюз няма нищо общо с това. България не е в Шенген, за това е необходим паспорт дори за страните в ЕС.
В Шенгенските страни пътуваме без виза (но с паспорт), но това е защото България има някакво споразумение с тях.
И аз питах специално съпруга ми за това и е така за шенген, Европейския съюз няма нищо общо. И пак ви казвам НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ВЪРНЕ, АКО СТЕ САМО С ЛИЧНИ КАРТИ, НО ПРИ ПО-СЕРИОЗНА ПРОВЕРКА, ЩЕ ВИ ДЪРЖАТ ПОВЕЧЕ! Не се шашкайте излишно!
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: март 15, 2008, 13:20:31 »

момичета, аз пътувам доста често до Италия и до Гърция и използвам само личната си карта, няма абсолютно никакъв проблем, говоря за летищата, даже изобщо не ги и поглеждат. даже единия път като ходих в Атина, беше миналата година май месец, на летището заедно с нашия самолет бяха пристигнали и 2 от щатите, при което всички американци се бяха наредили на опашката за хора извън европейския съюз и беше една невероятна тълпа, а ние всички българи от полета от софия, минахме на гишето за страни от ЕС и беше просто формално, никой дори не ти поглеждаше документа.
между другото някой имали някаква информация за ваканции в Португалия? ние за сега сме с тази идея
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #489 -: март 26, 2008, 14:43:55 »

Къде.. къде.. още мислим, но къде искаме... Аруба;)
Уникално е... бял пясък, синьо море и палми!!! Кеф smile
То каквото и да е, ще е медена седмица де.. Wink yahoo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: март 26, 2008, 16:14:10 »

Ние месец Май имаме 15-дневна екскурзия в чужбина, после лятото искаме да си идем на море за една седмица и май за сватбата няма да мога да си взема повече от 3-4 дена! За момената мислим да идем на Банско за няколко дена! Дайте идеи за някое българско градче, което е подходящо да се посети ноември!
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #491 -: март 27, 2008, 15:24:32 »

Къде.. къде.. още мислим, но къде искаме... Аруба;)
Уникално е... бял пясък, синьо море и палми!!! Кеф smile
То каквото и да е, ще е медена седмица де.. Wink yahoo


Катето, аз бях в Аруба преди една седмица, наистина е хубаво, но искате красота, St Kitts, Grenada са още по-хубави местенца, ето тук има малко снимки http://picasaweb.google.com/roumena/Caribbean от Карибите.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #492 -: март 27, 2008, 18:58:16 »

Ние месец Май имаме 15-дневна екскурзия в чужбина, после лятото искаме да си идем на море за една седмица и май за сватбата няма да мога да си взема повече от 3-4 дена! За момената мислим да идем на Банско за няколко дена! Дайте идеи за някое българско градче, което е подходящо да се посети ноември!
Защо не отидете във Велинград. Там има много готини хотели с топли басейни. Дори в студено време от тях се вдига пара и е много приятно.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: април 01, 2008, 17:34:58 »

Ние вече си направихме резервации за един кратък круиз. Само седмица е и затова седмицата преди него ще отидем на море, вероятно в Италия, близо до мястото от където тръгва кораба. Надявам се да е хубаво и времето да е поносимо горещо smile Така ще съчетаем почивка и екскурзия yahoo
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #494 -: април 11, 2008, 08:41:02 »

Ние пък ще ходим на море в Несебър.Обожавам морето, но винаги ходя във Варна, така чес ега ще е на юг, сватбата ни е на 23. 08, и после за една седмица заминаваме! Живяла съм в чужбина, но не ми се пътува извън страната. Представям си медената ни седмичка да хапваме, пийваме, да лежим на плажа, да купонясваме по дискотеки и да се наслаждаваме един на друг....
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines