Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 12:59:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 288479 пъти)
 
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юли 05, 2007, 11:09:19 »

Здравейте момичета , най-после аз и половинката можем да се похвалим с организирана медена седмичка в Коста Дорада, Испания, която е подарък от нашите скъпи родители  yahoo Надяваме се да посетим Барселона, за която съм чувала само хубави неща, както и втория по големина увеселителен парк в Европа - ПортАвентура goody hurrah
Благодаря на момичетата, които ме посъвтваха към коя агенция да се обърнем!!! И пожелания за незабравимо сватбено пътешествие на всички вац  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юли 05, 2007, 11:13:13 »

и ние вече избрахме агенцията със сигорност.но малко започваме да се двуомим между париж и френската ривиера crazy но до края на август трябва да рашим.ще заминем сигорно 10дни след сватбата,а на мен така ми се искаше веднага
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юли 05, 2007, 11:17:47 »

Ей,Маслинче,и вие сигурно към нашата агенция сте се насочили-ние миналата седмица капарирахме екскурзията си,заминаваме на 27 август,избрахме Френската ривиера-мисля,че екскурзията е страхотна и няма да съжаляваме!Дали сме харесали една и съща?!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юли 05, 2007, 11:23:04 »

Момичета, дайте координати на тези агенции! Моля ви!!!! Venera , maslinka , Rossistela Моля!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #349 -: юли 05, 2007, 18:20:40 »

Здравейте момичета , най-после аз и половинката можем да се похвалим с организирана медена седмичка в Коста Дорада, Испания, която е подарък от нашите скъпи родители  yahoo Надяваме се да посетим Барселона, за която съм чувала само хубави неща, както и втория по големина увеселителен парк в Европа - ПортАвентура goody hurrah
Благодаря на момичетата, които ме посъвтваха към коя агенция да се обърнем!!! И пожелания за незабравимо сватбено пътешествие на всички вац  good

Венера, ние ходихме точно там 2003та година юли - Барселона и стояхме в Порт Авентура (хотела и имахме безплатни пасове за парка всичките дни). За твой късмет  blum качих снимките НАЙ-ПОСЛЕ преди седмица - можеш да разгледаш. В парка, препоръчвам шоутата - много бяха интересни, въпреки че бяха на испански.

http://www.minevi.com/gallery/main.php?g2_itemId=3314
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #350 -: юли 05, 2007, 18:23:21 »

Маслинка, и аз бих заложила на Френската ривиера - все пак е лято, хубаво е на моренце  blum
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юли 06, 2007, 12:57:34 »

Здравейте момичета , най-после аз и половинката можем да се похвалим с организирана медена седмичка в Коста Дорада, Испания, която е подарък от нашите скъпи родители  yahoo Надяваме се да посетим Барселона, за която съм чувала само хубави неща, както и втория по големина увеселителен парк в Европа - ПортАвентура goody hurrah
Благодаря на момичетата, които ме посъвтваха към коя агенция да се обърнем!!! И пожелания за незабравимо сватбено пътешествие на всички вац  good

Венера, ние ходихме точно там 2003та година юли - Барселона и стояхме в Порт Авентура (хотела и имахме безплатни пасове за парка всичките дни). За твой късмет  blum качих снимките НАЙ-ПОСЛЕ преди седмица - можеш да разгледаш. В парка, препоръчвам шоутата - много бяха интересни, въпреки че бяха на испански.

http://www.minevi.com/gallery/main.php?g2_itemId=3314

Ихааа,Silverarrow супер, снимките ви са страхотни!!!!! Страшно много се радвам, че и вие имате само хубави спомени от този район на Испания, значи сме направили правилен избор  good

Ние също ще сме в хотел с Salou - Estival Park се казва. В този ред на мисли ще си позволя да те попитам, вие как се придвижихте от летището в Барселона до хотела в Салу? Че ние само този въпрос не сме уредили все още и ще се радвам на предложения и предварително  thank you
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #352 -: юли 06, 2007, 15:51:32 »

Здравей Венера, мерси за снимките  give_rose

Ние се придвижвахме с кола, по една магистрала, не съм 100% сигурна, мисля че се казваше А1 - веднъж като я хванеш имам спомени, че Салоу беше много лесно за намиране. Пътува се около час и мъничко, все по магистралата. Мисля, че магистралата е платена, но беше няколко евро. Салоу е на 5 мин път от Порт Авентура - честно казано, мисля, че сте си избрали чудесна дестинация за това време на годината - аз имам много хубави спомени и времето и морската вода бяха страхотни  Bravo. Задължително идете и до парка, на времето си спомням, че входа беше около 35 евро, сега сигурно може да е повече, идете и до водния парк, но да е още на отваряне, че много бързо свършват надуваемите дюшеци и шезлонгите. Разбира се, снимайте много  blum
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юли 06, 2007, 16:13:55 »

Моля Silverarrow, но снимките наистина са супер, чак си представих как ние сме там след 3 месеца blum
A дали е удобно да те попитам колко излиза кола под наем на ден - такава мъничка като вашето ситроенче  smile? И от летището ли я наехте като кацнахте или предварително? Малко ми е мътна индия как ще се придвижим от летището до Салу и затова питам, защото полета ни по график каца в 18:30, а със забавянията и багажите сигурно докато се измъкнем от летището ще стане 19:30. Знам, че от Барселона до Салу има редовни влакове,но по принцип събирам и други по-удобни варианти за придвижване и затова питам за колата пода наем дали помниш колко ви е излязла и как сте я ангажирали. Знам, че ти си пътувала мнооого и си перфектен организатор на пътешествия и ще съм ти благодарна за помощта  give_rose
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #354 -: юли 06, 2007, 17:58:50 »

Венера,
За мене колата е най-добрия вариант, защото дава голяма свобода на действие, а аз не съм фен на организираните придвижвания (и оттам ненавистта ми към пътуванията с автобус). Значи нашата кола беше чисто новичка, резервирахме я от europcar, мисля, че беше общо към 170 евро за седмица с всичко. Сега гледам са се "нароили" и други компании, виж тази www.easycar.com, или направо на Гугъл напиши car rental spain, и разгледай линковете. Като резервираш, гледай да си сигурна дали това е пълната цена, защото застраховките понякога струват колкото колата. Въпреки, че сме вряли и кипяли във вземането  на кола под наем, пак успяха да ни "метнат" в Италия. Резервират се с кр карти по нет-а, в най-добрия вариант, не ти взимат парите, докато не върнеш колата, но някои фирми искат малко предплащане, заради по-ниската цена. Гледайте да се взимат само от летището, за да не се мъкнете с куфарите по влакове до някъде си. Гледайте и да пристигате по време на работното време на колите под наем. Големите работят постоянно, но малките фирми пускат кепенцата още в 8 часа.

В Барселона сме обикаляли с колата, взехме си карта, такава, каквато дават на онези автобусите за разглеждане и сме обикаляли по същите маршрути, по които и автобусите.
Хареса ми много аквариума, да  го посетите обезателно.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юли 06, 2007, 19:01:23 »

За всички, които искат да  прекарат един незабравим уикенд Ви препоръчвам моят град Трявна. Ето и няколко снимки за да се убедите, че това е един от най-красивите градове в България. Bravo


Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юли 08, 2007, 21:27:34 »

Отново ти благодаря Silverarrow  girl_in_love  Цената, за която сте взели колата звучи чудесно. Ние предполагам няма да вземем за цялата седмица, по-скоро за първите ден - два, в които ще разгледаме Барселона и ще ни е необходимо да се придвижваме от Салу. Ще се поровя в нет-а да видя какво ще открия като предложения и ще обърна внимание на нещата, за които си споменала. Дано всичко мине гладко и да се позабавляваме максимално yahoo

Goldi на тези снимки Трявна изглежда разкошно - чувствам се още по-щастлива,че след една седмица ще изкарам няколко отпускарски дни там с бъдещите ни кръстници Wink
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юли 17, 2007, 17:59:30 »

пуснах малко снимки от медения месец в галерията,обещавам още!


* meden mesec 121.JPG (73.38 KB, 653x490 - видяно 284 пъти.)
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юли 18, 2007, 00:33:33 »

Очертава се картина, според която ще изкараме медената седмица на море...  DANCE Преди месец си резервирахме меден месец в Мармарис, Турция за 10-тина дена и вече нямам търпение да дойде краят на август. Живот и здраве ще заминем 10-тина дни след сватбата, а така ми се искаше да е колкото се може по-бързо.....
« Последна редакция: юли 18, 2007, 00:38:22 от summer_sky » Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юли 18, 2007, 08:53:12 »

estrella снимките са много красиви, Сардиния сигурно е друга Италия. За втори път ходих в Италия и вече съм твърдо убедена че това е една циганска страна. Толкова боклук, така не поддържани и подредени исторически обекти, цигани и крадци на всеки метар. Миналата година в центъра на Милано от ръцете ми откраднаха 20Евро, а сега в Рим на моя му откраднаха телефона. Единственото предимство на Италия е че е много евтина. Франция, Германия, Австрия са нещо съвсем различно.
Обещавам снимки скоро.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines