Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:48:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 162525 пъти)
 
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 30, 2009, 20:44:31 »

Ето още няколко чифта от мен. Цените им ас от 69 до 89 $, което според мен е напълно разумна цена.
п.с. Как се качват по 2 или повече снимки тук???

Amour, Коя е марката на тези обувки, че много ми харесаха?
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 30, 2009, 21:30:54 »

Муце, моля моля..няма за какво да ми благодариш.радвам се че си харесала. give_rose
Nocturnal_dove, DUNE  нямат шипинг до Бг за съжаление:( правят до някои европейски страни, но Бг не е между тях. Пожелавам ти успех в търсенето на обувките  give_rose
П.С. Муце, ти на кой Дюн ще ходиш?тоя на Кингстън ли? ако ти се разкарва, по-добре отиди в тоя на Westfield защото там имат целите колекции и няма вероятност нещо да го няма. good
« Последна редакция: април 30, 2009, 21:36:23 от Kristinka » Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: май 01, 2009, 06:51:42 »

Аз си харесах още няколко чифта обувки и всичките са високи Плачещо момиче


Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: май 01, 2009, 09:16:50 »

Всички много ми харесват, но тези последните са направо  Oh my ... yahoo направо се влюбих в тях  heart heart. Аз мисля, че също си харесах обувки, но не смея да ги вземам преди да съм решила точно как ще е роклята.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 01, 2009, 10:12:07 »

И аз съм за последните,много са булченски girl_wink
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: май 01, 2009, 10:43:54 »

Бухтичка наистина последните обувчици са  Oh my ... . Почна ли да се замисляш дали да не са на ток:). А и може да си ги вземеш за ритуалите, а за рестотанта да си вземеш други без ток. Ако тока те притеснява де.  girl_wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #426 -: май 01, 2009, 10:50:11 »

На предната страница всички обувки са направо приказни!  На тази страница нито един чифт не ми харесва, доре напратив.
Много са сладки  маратончиците - като за булката беглец. Дори ми дойде идя примерно да си кухя едни бели маратончици и да ги укпася така с цветенца. Защто ако тръгна да ги търся тези по магазините, никога няма да намеря. Може с тях да съм на моминското си парти, а защо не и да имам няколко снимки с тях на сватбата.  yahoo  yahoo  yahoo олеееее сега се сетих - ами аз ще поздравявам шаферките с 2 песни точно от този филм и може да ги изтанцувам с маратонките.  yahoo  yahoo  yahoo
Какво мислите?
П.С. Разбира се само за двете песнички ще са, после ще със си с моите.  blum
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: май 01, 2009, 10:51:06 »

Да покажа и аз мойте придубивки от днес danceg. Може да ги видите в галерията със снимки. Вече си мислих че няма да намеря желаните обувчици, но успях yahoo.
Обувките са страхотни. Може ли да кажеш от къде са.
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: май 01, 2009, 11:15:47 »

Да магазина се казва Пика и е в кв.Левски близо до 35бл. на Винса:). Ако искаш на лични ще ти обясня повече че да не ставаме  Offtopic. И Благодаря за милите думи smile
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: май 01, 2009, 11:27:38 »

Сега обаче видях че си от софия а знам адрес само във Варна . Опитах се да вляза в сайта но ми дава грешка shok , май нещо го променят. Но производителя е от Русе и се Angel. Но ето и сайта http://www.angelfootwear.com/    Дано скоро да го оправят. Ако имам нова информация ще пиша.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 01, 2009, 12:05:00 »

Бухтичка наистина последните обувчици са  Oh my ... . Почна ли да се замисляш дали да не са на ток:). А и може да си ги вземеш за ритуалите, а за рестотанта да си вземеш други без ток. Ако тока те притеснява де.  girl_wink
Аз си искам на ток, но да е по-нисък, някъде 4-6 см, а тези, които пуснах са над 8. Мислила съм за два чифта обувки, но не искам и не виждам смисъл, то така или иначе почти нищо няма да се вижда от тях, ама пуста суета pardon
Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: май 01, 2009, 12:42:41 »

eeee kak няма да се вижда когато младоженеца те обува blum после вси4ко е докоментирано вав видеозаписа yahoo yahoo yahoo
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 01, 2009, 14:35:50 »

Аз честно казано се чудя как да не ги правим тези ритуали.
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #433 -: май 01, 2009, 15:56:38 »

Специално за този с обуването се сетих, че гледах сватба, на която, докато хората на младоженеца се пазарят на вратата, в това време жениха, нахлупил една каска се качва на  стълба и през прозореца - направо в стаята на булката. Беше много нетрадиционно и забавно, но ще е възможно само ако живееш на първи етаж, естествено!  sad
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 02, 2009, 21:13:54 »

Браво момичета,много готини чепички сте показали.Айде и аз да се запиша
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines