Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 00:56:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!!!!!!! ЧАСТ 3  (Прочетена 162308 пъти)
 
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: октомври 21, 2008, 16:01:45 »

juji ,какво е това с яйцата-изглежда страхотно? pardon

Ами това си е една измишльотина на мъжа ми значи, сложил беше в една чиния майонеза по мое настояване я беше разредил с кисело млеко /за да не става много тежко и холестеролно  blum
/.Овкусяваш майонезата с каквито  подправки  обичаш и отгоре нарязваш твърдо сварени яйца.Това е не е нещо специално

Може да не специално,но ми хвана окото!Аз много обичам варени яйца и затова питах.Абе,всичко,което си снимала много ми хареса! Bravo Bravo Bravo
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: октомври 21, 2008, 16:42:13 »

gucci, чакам с нетърпение да кажеш дали ти е харесало. Между другото сега проверих какво пише на месото, объркала съм се. Ти си права, точно - пилешки пържоли от бут - мариновани.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: октомври 21, 2008, 16:59:38 »

Сложих го да се пече току що.Сложих гъбки от буркан че такива имах.Сложих и доста подправки че моите пържолки не бяха овкусени.Добавих и картофки на филийки за да не правя отделно гарнитура.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: октомври 21, 2008, 18:36:03 »

ето я вкусотията на Agent T

Благодаря за вкусната рецепта
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: октомври 21, 2008, 20:37:44 »

Eто я рецептичката
сваряваш един килограм картофи и след това ги правиш на пюре като картофеното пюре трябва да е по гъстичко.В една тенджерка запържваш една глава лук прибавяш една чаена чаша ориз и леко го запържваш.Добавяш 3ч.ч вода и оставяш да се свари и една лъжица подправка Маги.Отделно сваряваш пилешко месо/по твой избор или гърди или бутче и го обезкостяваш и накъсваш.Прибавяш към сварения ориз.Слагаш и черен пипер малко.Така готовата смес махаш от котлона.в кръгла тава като пръстен по ръба на тавата слагаш картофенето пюре. в оформилия се по средата кръг слагаш оризовата смес и заглаждаш като торта.Поръсваш обилко с кашкавал като може ад се сложи и топено сирене и печеш докато кашкавала и топеното сирене се запеката.Реже се като торта на парчета.Хубаво е и топло и студено.Въпроса е да не е вряло за да може да се оформя.Много е вкусно пробвай го.
gucci тази рецепта е направо е страхотна yahoo yahoo yahoo Bravo Bravo Bravo good girl_wink
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: октомври 21, 2008, 21:59:29 »

Аз тази вечер сготвих нещо подобно.....или не съвсем...
Задуших във фурната картофи и след като станаха готови им сложих солчица и ги намачках, да станат като пюренце.
Бях купила печено пиле, накъсах от него и го сложих върху картофите. Отгоре настъргах кашкавалче и поръсих с копърче.
Запече се и стана....чууудесно!
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: октомври 22, 2008, 08:41:04 »

Момичета, кажете ми моля, рецепта за хубав и пухкав кекс...
Аз правя един и той става вкусен, но винаги съм искала да направя от онези високи и пухкави кексове от книгите.
Може и една идейка за нещо сладичко с ябълки..
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: октомври 22, 2008, 09:39:44 »

Агент Т, за кекс нямам идея за пухкав, аз само един правя, но не е в мен рецептата. За ябълките, аз в събота ще правя щрудел, но с готови кори, с ябълки, стафиди и канела, става бързо и лесно!
Аз утре ще правя картофения огретен, която Гучи беше дала, нямам търпение, но понеже др. седмица ще се спасяваме с каквото имаме, едното ще е гъби с ориз, а другото ми се иска да е с картофи, дайте ми идея за някаква яхния с картофи...
Гучи, нещата изглеждат страхотни и аз съм се мераклисала на това с иенската тенджера, вече и ние си имаме!!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #248 -: октомври 22, 2008, 10:19:01 »

Момичета,вчера в пощата ни бяха сложили от рекламните брошури за намаления по магазините и видях нещо което нямам търпение да си го взема, формачка за мъфини /6/+форма за кекс /кръгла /+ форма за кекс /правоъгълна /от тефлон.Тези три неща само за 2,75 евро.Чакам с нетърпение четвъртък и отивам да си ги купя ,офертата е само за този ден.Днес от сутринта като съм заготвила видях ,че киселото мляко /ако може да се нарече така този блудкавеж тук/ е със срок на годност  до днес и още от 7 сутринта съм сложила двете млека да се изцедят и като ме обхвана музата изпекох и червени чушки това ще е една от салатите имаме и салата със марула и ще пека пилешки пържоли.Сега чакам да загрее хубаво кафемашината да си  направя едно капучино и да седна да си напиша домашното по итал.,после ще видим .
« Последна редакция: октомври 22, 2008, 10:20:33 от juji » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 22, 2008, 10:22:57 »

жужи, където и да си - довечера съм ти на гости  Ice_cream

Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #250 -: октомври 22, 2008, 10:26:39 »

жужи, където и да си - довечера съм ти на гости  Ice_cream


Хайде ,хващай самолета и в Милано , сега поне отиване и връщане стигна 50 евро цената с тия евтини компаний .Ама иначе много момичета идват до Италия и никой не се обажда beating
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 22, 2008, 10:31:19 »

Вчера намерих една книжка - "Как да готвим икономично", на сумати години, седи в шкафа, ама толкова вкуснотии има. Прибрах я, че само като видях рецептите за десерти. Не ми се видя по-икономично, но поне вкусно blum.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: октомври 22, 2008, 10:35:15 »

жужи,

едвам ме нави, честно ....

вече 2 седмици точа лиги по вкуснотийките тук .... и си представям как ще готвя в новата кухня ... ама ... засега е невъзможно!!!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #253 -: октомври 22, 2008, 10:59:52 »

Аз най-после да се разпиша също тук.  Yes
Вчера правих нещо подобно на огретен с продуктите, които изоставаха у нас. Съответно нямаше точно тези неща, които исках аз, но пък и с другите стана много вкусно. Довечера ще пусна и две снимчици. А на Гучи - голямо благодаря за идеите, аз толкова вдъхновение черпя от тях, че няма накъде повече. Аз имах варени картофки, кашкавал, сиренце, лук и горчица, масло, всякакви подправки и фикса на "Маги" за картофки с кренвирш. Е, и без кренвирша си стана. Та това запичах във фурната. Хубаво че ме навихте за тия фиксове. Много бях предубедена преди, ама Гучи с нейното "много време спестяват" ме убеди!  Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: октомври 22, 2008, 11:53:25 »

Момичета,вчера в пощата ни бяха сложили от рекламните брошури за намаления по магазините и видях нещо което нямам търпение да си го взема, формачка за мъфини /6/+форма за кекс /кръгла /+ форма за кекс /правоъгълна /от тефлон.Тези три неща само за 2,75 евро.Чакам с нетърпение четвъртък и отивам да си ги купя ,офертата е само за този ден.Днес от сутринта като съм заготвила видях ,че киселото мляко /ако може да се нарече така този блудкавеж тук/ е със срок на годност  до днес и още от 7 сутринта съм сложила двете млека да се изцедят и като ме обхвана музата изпекох и червени чушки това ще е една от салатите имаме и салата със марула и ще пека пилешки пържоли.Сега чакам да загрее хубаво кафемашината да си  направя едно капучино и да седна да си напиша домашното по итал.,после ще видим .
Мила ако не беше в Милано щях да те помоля да ми купиш и да ми ги пратиш.Ама си много далечко а иначе офертата е страхотна.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines