Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:00:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Васил Николов - сватбен фотограф  (Прочетена 10539 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« -: октомври 03, 2008, 15:06:21 »

Няма как да не похваля нещата, които прави Васко  въпреки, че няма да скрия, че ми е приятел. Не искам да прозвучи като реклама, но сами ще се убедите от снимките, които ще публикувам за какво става въпрос/силно намалени са/ и се надявам ако булките се разпознаят да не се сърдят - снимките са просто страхотни.
Това е сайтът на Васко: http://vassilnikolov.com/























Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 19, 2009, 11:37:33 »

Eто още малко снимки:
























« Последна редакция: юли 19, 2009, 11:41:23 от ♥ Zahira ♥ » Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 19, 2009, 12:08:13 »

Останах Oh my ...!!! Страхотни снимки!!!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #3 -: юли 19, 2009, 13:44:38 »

 Снимките наистина са много добри, но това си е чиста проба реклама. Разлюбихме ли Балевски или налагаме негов "ученик". Каква Ве е връзката госпожо  с фотографите и какви цели искате да постигнете ? Защо го правите ?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 19, 2009, 13:53:25 »

Пачоране изказванията са ти меко казано нелепи! Неведнъж съм писала и казвала във форума, че за качествените и некачествените услуги трябва да се говори/пише за да може да се отсяват  разни шмекерджии и  да не мамят хората. Ако не си забелязал съм писала за почти всички, с които сме имали досег по време на организацията за сватбеното ни тържество - ресторант, диджей, фото, видео, халки, торта, украса и т.н. и не целя да правя реклама на никого. Аз самата в първия си пост съм упоменала, че Васко ми е приятел и просто харесвам това, което прави. Ако и ти покажеш нещото с което се занимаваш каквото и да е то и ми хареса - повярвай ми няма да ти спестя похвала или критика съответно. А за снимките на Влади Балевски - караш ме сега да си отключвам сватбения албум... Явно ти самият си в този бранш с фото и видео услугите и се плашиш от конкуренцията и вероятно затова така се палиш и пишеш по темите, а както вече писах аз съм споделила мнение за почти всяко нещо.
« Последна редакция: юли 19, 2009, 14:04:49 от ♥ Zahira ♥ » Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #5 -: юли 19, 2009, 16:16:11 »

Снимките наистина са много добри, но това си е чиста проба реклама. Разлюбихме ли Балевски или налагаме негов "ученик". Каква Ве е връзката госпожо  с фотографите и какви цели искате да постигнете ? Защо го правите ?

Ей, човече, ти наистина май нямаш работа. Ако си го закъсал - звънни, ще ти прехвърля малко ангажименти, ама това твоето тук си е... Не знам колко от твоите постове са изтрити досега (нямам нито нерви да ровя из Recycle bin-а, нито да си губя времето с теб), но се изумявам на наглостта ти - толкова хора в този форум, които имат нужда от позитивно отношение и съвети, както и такива, чието желание е да споделят своят опит с останалите си, се дразнят на изказванията ти по всевъзможни въпроси. Защо не направиш една сватбена агенция поне пари да вземаш от желанието си да бъдеш полезен?! Очевидно тук не си (толкова), колкото ти се иска.
Мен може да сте ме разлюбили, но поне не съм недолюбван (като теб).

Захира, зарежи, не му падай на нивото на колегата - на него угодия няма.
« Последна редакция: юли 19, 2009, 16:33:29 от Влади Балевски » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #6 -: юли 19, 2009, 17:04:04 »

 Моля да бъде изтрита тази тема, защото е просто една реклама. Или да бъде преместена в темата с рекламите срещу съответното заплащане от страна на "двамката" ревностни почитатели. Нито Zahira, нито Балевски на сватбите си са ползвали услугите на този фотограф. Не мога да разбера каква е целта им .
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #7 -: юли 19, 2009, 17:55:00 »

Моля да бъде изтрита тази тема, защото е просто една реклама. Или да бъде преместена в темата с рекламите срещу съответното заплащане от страна на "двамката" ревностни почитатели. Нито Zahira, нито Балевски на сватбите си са ползвали услугите на този фотограф. Не мога да разбера каква е целта им .

Как пък разбра кой ми е снимал сватбата?! Продължаваш да се излагаш... В ролята на администратор ли се вживяваш?! Ако искаш - направи си сайт и дръж изкъсо нещата там.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines