Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:40:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо ви обичам?  (Прочетена 9336 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« -: октомври 02, 2008, 12:24:41 »

Милички дами...
Дано няма сърдити за темата..и не я приемете като нещо излишно или странно...
Пускам я, защото искам да ви кажа на всичките нещо..и ако искате...и вие да споделите мнението си тук...
Искам да ви кажа, че не съм мислела, че мога да чувствам близки хора, които не съм и виждала още...а сега не пропускам ден да седна и да видя какво става с всяка от вас. Не съм мислела, че мога така да си споделям с толкова много прекрасни приятелки, и да получавам такива ценни съвети от тях..
Възхищавам ви се, защото сте умни, стойностни хора и с безброй интереси, мили и прекрасни..и ви казвам, макар че малко се притеснявам да не звучи детско и наивно, че много си ви обичам всичките!
Защо ли? Защото сте уникални и съм безкрайно щастлива, че мога да си говоря с вас ..макар и зад екрана на монитора!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #1 -: октомври 02, 2008, 12:46:19 »

Ех, че хубава тема. Сега на спокойствие ще мога, разтопена от удоволствие, да кажа и аз, че усещането, че имам приятели не ме е напуснало откакто съм тук.  И че форумът е тайното ми средство за релакс всеки ден..И че това бебче, което е пуснало тази тема заслужава една хубава прегръдка за умната идея smile good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 02, 2008, 17:41:34 »

 girl_in_love girl_in_love girl_in_love

Подкрепям с двете си ръце казаното от beb4eto_na_me4o и Denitsa
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 03, 2008, 14:33:56 »

Браво beb4eto_na_me4o страхотна тема. Тук всеки може да споделя как чувства момичетата от форума. Аз също намрих тук приятелки смея да ги нарека , които не сум вийдала н ги чувствам много близки и всеки ден си пищем как сме , как е минал деня ни и други интересни нещица. Хайде споделяйте момичета кокичета
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 03, 2008, 15:04:38 »

Аз също намерих много позитивни емоции и подкрепа в този форум, както по време на подготовката на сватбата, така и през бременността ми... smile
Благодаря на всички момичета. Вие сте страхотни събеседници и не пропускам ден без да вляза във форума дори за малко  give_rose
Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #5 -: октомври 10, 2008, 17:55:52 »

 Bravo Поздравления за страхотната темичка!
Аз съм от скоро тук, но все пак ви "познавам", тъй като чета от давна. Възхищаван ви се на всички, колко сте мили и отзивчиви. Тук наистина могат да се срещнат страхотни приятели!

Поздравявам ви и ви желая много щастие  smile
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 13, 2008, 13:01:57 »

И аз да си кажа :Pиде ми направо да  yahoo.Посещавала съм много сайтове,но някакси нещо  все им липсваше ,сигурно е било от хората които го посещават или от обсъжданите теми,незнам,но безкрайно съм щастлива ,че намерих този брилянтен ФОРУМ и вас момичета,с ръка на сърце мога да кажа,че тук прекарвам 50% от моят ден danceg и никога не ми е омръзвало,да се разхождам по темичките,да чета уникалните ви коментари,да се забавлявам ,да си похапвам и да си пийвам кафенце,макар и виртуално blum blum blum.Моята молба към вас организатори,благодаря ви че сте се сетили за организирането на този безценен сайт judges,а на вас форумки бъдете все така себе си и  никога не се променяйте и дано да бъдем все така съпричастни към радостните мигове на всяка от нас!!!!!!! thank you
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 13, 2008, 14:18:25 »

Айде и аз да съм на всяко гърне мерудия  blum Радвам се че го има този форум и вас момичета. Мисля че Дени някъде нагоре е споменала, тук е най чудесното място за релакс. Бих добавила и за получаване на ценни съвети. Преди блуждаех из разни други форуми, но си имаше оформени колективи, които не допускаха външни хора и аз все се чувтсвах излишна. В този форум мацките ветерани ме приеха много топло, никога не пренебрегнаха мой въпрос за каквото и да става дума /дори понякога въпроса да е глупав никой не се е родил научен в крайна сметка/  blum Радвам се че ви има, благодаря че сте такива каквито сте  Flower
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 13, 2008, 18:33:12 »

момичета за мен има само ена истина,ако го нямаше форума щях да се побаркам от скука cray
испания не ми действа много добре,но засметка на това форума ми едно от любимите занимания.Тук получих много голяма помощ за подготовката на сватбата и много други отговори.Радвам се че го има този форум и вас момичета yahoo yahoo yahoo tease give_rose Bravo good blum girl_wink
мога да продалжа да пиша с часове :judges:но истината е че е страхотен,дано да продалжи завинаги така girl_wink
« Последна редакция: октомври 13, 2008, 18:35:01 от radinka » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 13, 2008, 20:53:50 »

Обичам Ви защото сте част от моя живот.Вие сте тези с които сутрин си пия кафето и всеки ден бързам да ви погледна какво сте писали независимо колко малко време имам.Тука намерих много приятели и много положителни емоции.Наистина форума ни е страхотен и дано винаи остане такъв.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 15, 2008, 00:11:26 »

Обичам ви заштото свикнах с вас...заштото първата ми работа като дойда на работа е да погледна как са наштата във форума...заштото сте толкова учтиви и отзивчиви и мили... cray
Обичам ви заштото тука в тая чужбина приятелки нямам...и няма с кой да си споделям каквото и да било...но вас си ви чувствам като такива и се радвам че ви има


 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

АЗ ВИ ОБИчАМ...ОБИчАЙТЕ СЕ И ВИЕ...

 girl_in_love Love girl air_kiss girl_in_love Love girl air_kiss
« Последна редакция: януари 04, 2009, 00:49:39 от maria_lakova » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 04, 2008, 14:15:02 »

Обичам Ви защото сте част от моя живот.Вие сте тези с които сутрин си пия кафето и всеки ден бързам да ви погледна какво сте писали независимо колко малко време имам.Тука намерих много приятели и много положителни емоции.Наистина форума ни е страхотен и дано винаи остане такъв.

Същото е и при мен и нямам какво да добавя!!!
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 04, 2008, 14:25:36 »

Обичам ви защото сте моите сродни души!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 04, 2008, 14:33:49 »

Защо ви обичам ли......... защото вендага щом стана вързам да вляза и да видя какво съм пропуснала вълнувам се за всички теми за всички форумки за всички мнения и..........
Ето за това ви ОБИЧАМ Love girl Love girl air_kiss
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 04, 2008, 16:14:55 »

Обичам ви, защото сте приятелки, защото научих много от вас. Затова рано сутрин влизам и чета всичко, което сте написали. Радвам се, че ме приемате за една от вас. kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 07, 2008, 11:39:49 »

Обичам ви защото какво и да ме тревожи вие веднага ми помагате да си върна настроението и ме разбирате smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 17, 2009, 10:08:18 »

Искам да поздравя всички, които въпреки, че вече са казали своето "ДА", за които сватбата е вълнуващ, любим спомен, все още са тук и помагат на всички като мен!...Благодаря Ви, момичета, от все сърце! Bravo give_rose http://uk.youtube.com/watch?v=aS2Fve72AZg girl_in_love
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 20, 2009, 15:39:21 »

Обичам ви, защото вие се превърнахте в неизменна част от моето ежедневие, от празниците и делниците ми!
Обичам ви, защото тук намерих приятели, които макар и виртуално, внасят свежа нотка във всеки мой ден!
Обичам ви, защото тук се научих на много неща, но най-важното от тях е толерантността, умението да приемаш и уважаваш мнението, вкуса и избора на човека отсреща, независимо дали съвпадат с твоите или не! А това за мен е едно от най-важните човешки качества! Искрено вярвам, че то прави всеки един от нас по-добър човек!

Благодаря ви, че ви има  give_rose

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 21, 2009, 22:04:41 »

Обичам ви, защото немога без вас. От вчера съм тръгнала да пиша дипломната ми работа и съм още на седмото изречение. Немога да не погледна тук и да не видя кой какво е писал, какво ново.
Обичам ви, защото вие сте хората на които спокойно мога да си изплача мъката в лоши моменти и да знам, че няма да ме погледнете с онези лоши очи, с които ме гледат други.
Обичам ви, защото в хубавите моменти всички имате смелостта да споделяте радостта на хората.
Обичам ви, защото толкова приятелки на едно място трудно могат да бъдат събрани иначе.
Обичам ви, защото знаете как да дадете усмивка за едно добро начало на деня.
Обичам ви, защото заслужавате.
Обичам ви, защото искрено се надявам и вие да ме обичате  give_rosesmilesmile blum give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 09, 2009, 20:56:45 »

Обичам ви защото ме дарявате с много положителни емоции. smile
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines