Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:15:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЩЪРКЕЛЧЕТА  (Прочетена 29939 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 03, 2009, 16:14:41 »

Стаси ме превари за Кикси (която ми е така по-близка)   и като не съм много активна, никой не ме щееее...

Аааа, аз Kiksi не си я давам.. blum blum blum

А, момичета, поласкана се чувствам  blush , ама сега заради мен не искам да има  battle
Сега ще чакате новината от Стаси, а, Инка, отсега най-тържествено обещавам, живот и здраве за второто дете, ти да си ми щъркелче и така всички ще са доволни!  Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 03, 2009, 16:58:59 »

Kiksi, мила, спокойно. Ние с Инка си поговорихме на лични, да не ни слушат хората,  Cow-boy star hunter boxing PUGILISM gthouh battle , но накрая се разбрахме Acquaintance ... (това в кръга на шегата, да не се стреснеш много и да вземеш да родиш от моите глупости)

Все пак аз обещах също на Ина да я имам в предвид за мое щъркелче живот и здраве някой ден. Така че, както тя казва че сега никой не я иска да не стане така скоро да не може да се отърве от такива "приятни ангажименти" smile blum Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 03, 2009, 18:02:00 »

Охоо, гледам тук истинска драма се разграла funnytooth
Спокойно, момичета, има и други мами, които не са си иззбрали щъркелче!!! good

 Offtopic П.П. Аз пък се замислих, че живот и здраве като решим за второ ще ми е мноооого трудно да си избера щъркелче girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Но има време, живи и здрави!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 03, 2009, 18:25:13 »

Да се похваля пак ще ставам Щъркел ама чакам бъдещата мама да се похвали.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 03, 2009, 18:31:21 »

Охххх, момичета, не го приемайте като заяждане, ама това е една супер безполезна тема.  pleasantry pleasantry pleasantry pleasantry  Като видя, че някой е писал тук и направо лошо ми става. Да, ако искам няма да я чета, ще кажете вие и ще сте прави на сто процента, ама .......  nea nea nea

Няма друга тема в която във всеки един пост да присъстват еднакви думи, в случая -  "щъркелче" и "щъркел", че и драми се разиграват, покани се раздават, услуги се предлагат.
Сигурно има някакъв смисъл от всичко това, ама някак аз не го откривам.  crazy crazy crazy
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 03, 2009, 18:34:52 »

Да съгласна съм с Ина  good и аз не се заяждам ама да си кажа мнението, нищо че никой не ми го е искал.
Нали всяка бъдеща мама още като влезе в 9 месец  има тема -  ми и там може да каже кой ще оповести пък и да не каже официално пак, който ще каже, че е родила ще каже така или иначе къв е смисъла незнам. Щъркела няма значение важното е кво носи той  smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 04, 2009, 08:05:28 »

 Offtopic
Охххх, момичета, не го приемайте като заяждане, ама това е една супер безполезна тема.  pleasantry pleasantry pleasantry pleasantry  Като видя, че някой е писал тук и направо лошо ми става. Да, ако искам няма да я чета, ще кажете вие и ще сте прави на сто процента, ама .......  nea nea nea

Няма друга тема в която във всеки един пост да присъстват еднакви думи, в случая -  "щъркелче" и "щъркел", че и драми се разиграват, покани се раздават, услуги се предлагат.
Сигурно има някакъв смисъл от всичко това, ама някак аз не го откривам.  crazy crazy crazy
good focus
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines