Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:26:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 162498 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 30, 2008, 12:17:52 »

бебче, аз също съм така,

просто забравям да си пия редовно хапчетата - дори и при настинка;

но по-добре си вземи и пий, важно е за бебчо!!!
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: октомври 30, 2008, 12:19:57 »

Жасмин хайде ще чакаме да се похвалиш smile
Да ви кажа и аз бях почнала да пия фолиева ама се обринах от нея и я спрях.
Сега обмислям въпроса с Цинка и Селена да взема да го пробутам на милото, ама по колко пъти на ден да се пие някой знае ли
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 30, 2008, 12:41:47 »

И аз съм тук още smile.
В една друга тема писах, че ми подариха дневник за бременни и снощи прочетох разни нещица в него. Като например, че яйцеклетката можело да се оплоди в рамките само на няколко часа sad /8 май бяха/, а сперматозоидите живеели в жената до 72 часа. А като се сетя преди колко се дразнех, че всеки месец е цикъла, а сега ми се вижда много малко всичко това smile.
Жасмин, дано скоро видиш  PREGQ smile
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 30, 2008, 13:06:39 »

Дай боже момичета Girl_hide
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 30, 2008, 13:23:26 »

Аз имам един въпрос,задължително ли е това кафеникаво зацапване за наличие на бременност?При всички вас ли го имаше?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: октомври 30, 2008, 13:24:35 »

jasmine при мен го имаше преди, но съм чела, че изобщо не е задължително!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: октомври 30, 2008, 14:37:14 »

момичета аз да ви попитам базалната температура с нормален термометър ли я измервате и от кой ден почвате
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 30, 2008, 14:40:17 »

Мери се с нормален термометър и започваш да мериш от първия ден на последната менструация. Най-добре обаче да си свалиш отнякъде графика за базална температура или да се регистрираш някъде - има най-различни такива руски сайтове. Но за мен най-ефективния метод е чрез следенето на цервикалната слуз.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 30, 2008, 14:47:26 »

хриси, виж в зачатие - овулационен календар; www.zachatie.org

онлайн е и е страшно удобен и подробен; можеш всичко да си отбелязваш за всеки един календарен ден!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: октомври 30, 2008, 15:00:31 »

hristi   можеш да я мериш с обикновен термометър,но аз лично предпочитам дигиталните,че става по-бързо и издават звуков сигнал,а и имат памет и така може сутрин само да я измериш за секунди даже преди да си отворила очи и после да продължиш да спиш,ако не се налага да ставаш.Защото е важно всяка сутрин по едно и също време да се мери,ако искаш да е достоверна и с един и същ термометър.А графиките в Зачатие са много хубави и удобни-и аз имам такава.Следенето на цервикалната също много помага(стига човек да има и да разпознава момента blush).
Жасмин   никак не е задължително зацапването,даже по-добре е да нямаш :girl_wink:Желая ти успех!Стискам палци!!! good give_rose
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 30, 2008, 15:16:43 »

мерси за отговора
а да питам и още нещо-пия фолиева киселина-неофолик 0,4mg-но ми излезнаха малки пъпчици на челото и не знам дали е от нея-на листовката пише че 0,4mg е за бременни-дали не съм се предозирала,вие от колко милиграма пиете
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 30, 2008, 15:18:42 »

тонита, аз уж я следя ЦС и като е във вид на  (извинявам се за сравнението) на прозрачен сопол си мисля, че е моментът, но ... може и да не е така;

 blush

хич не ги разбирам тия видове ЦС

хриси, а какво пише за небременни?

аз по спомен, ама май си беше 0.4 за небременни, а бременните май пиеха повечко хапчета;

ама не съм сигурна, я по-добре изчакай пиещите да кажат
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #267 -: октомври 30, 2008, 15:25:05 »

момичета аз да ви попитам базалната температура с нормален термометър ли я измервате и от кой ден почвате
Преди си мерих температурата с дигитален термометър,но когато моята лекарка ми каза да си взема обикновен по надеждни са.Другото което ми даде е един лист с графика и по него да отбелязвам температури и ред други неща.Така на графиката се следи температурата ти.И съответно да прецениш момента овулацията и на зачеване когато е най високата температура.Аз фолиева киселина не пия докторката май ми каза че не е нужно за сега.Абе най добре е да си отидеш на лекар и да си слушаш доки.Ние тук само споделяме, доки е този който казва какво как и кога
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: октомври 30, 2008, 15:37:26 »

Аз имам един въпрос,задължително ли е това кафеникаво зацапване за наличие на бременност?При всички вас ли го имаше?
Не е задължително да имаш някой не им зацапва и мисля че е по добре така
Стискам ти палци да видиш PREGQ този месец време е една по една да се изнизваме от тук Wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 30, 2008, 16:06:18 »

Благодаря ви момичета @}->--ами ще видим дали ще съм тук още или ще се преместя,ама това е вторият път,когато ми закъснява тазя година.Първият път ми дойде на 4 ден  nea,сега да видим.На мен по принцип никога не ми е закъснявал цикъла винаги ми идва или точно на датата или по-рано,незнам blush
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines