Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:32:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 162503 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 18, 2008, 10:04:20 »

Gucci, не може да се прави секс...или аз поне не правех.а и доколкото знам не е хубаво, така че според мен наи добре си траи или попитаи лекарката си.моята чинка е гинеколог и когато ми каза да си слагам тия свещи, ми каза че трябва докото ги слагам нищо да не правя...а и без това е едно лигаво..а ти силно течение ли лекуваш?колко дни ти казаха да ги слагаш?аз го правих на 3 фази по 10 дни..и има ефект комбинирано с полижинакс:)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: октомври 18, 2008, 10:14:41 »

ами аз го правя 7 дни и не го омбинирам.Ами течението е вследствие на настинката ми и вследствие на антибиотика дето пих.Ами и аз така знам за секса ама нишо не пише на тези пусти указания а и тя нищо не каза.Аз едни други слагах преди за едно течение ама на тях си пишеше никакъв секс а и гинеколожката беш предупредила.Май бебеправенето другия месец.А кървенето почти спря и сега е едно цапане.Да ви се оплача грипа ме повтаря и се чувствам ужасно.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: октомври 18, 2008, 21:32:31 »

gucci , аз 2 пъти съм се лекувала с този Флажил, първия път не правих секс, ама 2-рия път не можах да "устискам" 1-2 пъти lol и се "прежалих" lol Като са ми го предписвали, не са ми казвали изрично, че не може да се прави секс, ама не че съм се сещала да питам, де... blush
Но и 2-та пъти ми помогна за проблема.

Бързо оздравяване ти пожелавам, дано по-леко да го прекараш, мен ме държа точно 3 дни и ги изкарах на крак, дано и при теб така да стане!  give_rose

А за секса по график - и аз нещо не мога да го възприема, все си мисля, че ако знам, че точно сега трябва да го направя просто ще ми мине желанието. Затова не съм се почнала още с тези тестове за овулация, следя си я уж ориентировъчно по календарчето, ама не се настройвам задължително за секс, дори и да си мисля, че това са дните. Ама то при мен с тези смущения в цикъла последните месеци, не че и да мисля, файда има - няма как да разбера само по календарчето просто при това положение sad
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 19, 2008, 10:04:12 »

Аз съм съгласна с кикси че трябва да правим любов не защото правим бебе а защото имаме желание за секс иначе трудно ще стане бебето насила така
Бързо оздравяване Gucci и смело в атака  good
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: октомври 19, 2008, 15:29:12 »

 Ние пък така го направихме с мисълта, че именно в този ден ми е овулацията и че правим бебе и сатан веднага, не се навивайте, че става или не става по някаква причина, просто пробвайте и се обичайте give_rose
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: октомври 19, 2008, 16:58:52 »

То при всеки е различно. Ако имаше рецепта как да стане нямаще да е интересно.
Ени казват мислете други не мислете, просто то тожа не е от мисле а от хората и организма им smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 20, 2008, 09:43:52 »

Момичета да ви питам нещо - незнам дали е тази темичката ама ако не е ми преместете поста smile
Понеже мойта лекарака - гинеколожка е  в отпуска ще отида при друга пак в същия център , и искам да ми каже някй знае ли нещо за друата лекарка. Става въпрос за център Олимед Варна и доктор Монастирска, аз ходих преди при Цветкова но е в отпуск
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: октомври 20, 2008, 19:40:59 »

То при всеки е различно. Ако имаше рецепта как да стане нямаще да е интересно.
Ени казват мислете други не мислете, просто то тожа не е от мисле а от хората и организма им smile
Да,напълно съгласна съм NO Аз не давам рецепта, а пример и ви съветвам да не решавате, че не става затова, че го мислите или по някаква подобна причина girl_wink.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 21, 2008, 21:54:37 »

Rodi, аз също мислих да си записвам час при Цветкова, ама като разбрах по колко време се чака при нея и се отказах, а пък и чух някои доста страшни случки с нея, така че напълно се отказах. Ама всеки си има мнение и право на избор. На мен пък горещо ми препоръчаха Владева, та утре ще ходя при нея на преглед. Казаха, че била много внимателна. А за тази другата лекарка не съм чувала нищо. Лично аз мислех да ходя при някой в Майчин дом, ама след като една колежка ми препоръча Владева, смятам да ида първо там, а пък ако нещо не ми вдъхне доверие, ще търся друга.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 21, 2008, 22:09:19 »

Момичета, аз съм напълно боса по тази тема blush...оттук нататък ще бъда редовна тук smile
Може би въпросите ми понякога ще бъдат наивни и глупави......

Преди да решите, че искате бебе или по-скоро колко време преди това отказахте цигарите?и отказахте ли ги или ги намалихте до минимум? (питам пушачките smile

Сменихте ли си режима на хранене??
...И просто си правите опити, докато чудото стане или трябва да се посещава гинеколог??
и ако да - защо?

Имам още много въпроси, но ще изчакам да ме консултирате по тези  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: октомври 21, 2008, 22:17:44 »

Хубаво е да огидеш на един контролен преглед при гинеколог да си пуснеш някой изследвания по преценка на лекаря.Посещението при гинеколога предпазва от проблеми при бермеността.
За цигарите ако не можеш за ги спреш поне ги намали до минимум.По принцип пушенето не е полезно нито за теб нито за бебчето после.
За режим на хранене също си етвоя преценката.
Питай на воля не се притеснявай.
Роди какво каза гинеколожката ти за резултатите не си споделила
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: октомври 21, 2008, 22:22:09 »

Аз не съм пушач, но моя приятелка не спря да пуши през цялата бременност, после докато кърмеше вече не пушеше. Други жени веднага щом разберат, че са бременни спират да пушат. Много е индивидуално. Аз например, почти всяка вечер си пийвах чаша вино, и два дни преди да разбера, че съм бременна бях на РД, и си пийнах и на всичкото отгоре пуших и пура, и като ми стана зле, се изнесох с двеста. От тогава си позволявам много рядко по две глътки вино. Режима на хранене не съм си го сменила. Но гинеколога го посещавах редовно, поради ред причини. Но мое мнение е, че не трябва да се улисваш в мисълта за бебеправенето. Живей си живота и то все ще стане, рано или късно, просто когато е спокоен човек, вероятносттат е по-голяма. give_rose give_rose give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: октомври 21, 2008, 22:23:26 »

Agent T,  welcome-2 в клуба, пожелавам ти да не се задържиш много тук!
Значи ние не сме решили твърдо, че почваме с бебеправенето, просто решихме да спрем да се пазим blush, пък каквото стане и това го решихме малко преди сватбата.
Та да започна подред - аз пуша по много и не съм и опитвала дори да ги спра, въпреки че милото само ме тормози, че ако ще бебеправим, трябвало да ги спрем и двамата. Дори не мога и да ги намаля, все съм изнервена, претоварена и като че ли напоследък това го възприемам като единственото си удоволствие  blush Който може да го направи и да ги спре - браво! Но за съжаление аз не съм от тях. Дай, Боже да се случи, тогава вече няма да има накъде да мърдам! smile
Режимът на хранене не съм го сменяла, напротив - започнах да се тъпча с адски нездравословна храна след сватбата /хамбургери, сандвичи и сладко най-вече/ и за отрицателно време качих 4 кг.  sad Пак го отдавам на преумората и стреса от последните месеци, просто имах невероятна нужда точно от такава храна, знам ли - липса на енергия някаква сигурно или организмът ми иска да компенсира преумората и безсънието с висококалорична въглехидратна храна.
Но от скоро се храня здравословно, даже свалих 2 кг, но то не е във връзка с бебеправенето, а защото се чувствах като плондер.
На гинеколог аз винаги съм ходила веднъж годишно профилактично и ако не дай, Боже, имам някакъв проблем - по-често. За стандартен преглед + евентуално цитонамазка и ехограф. Нищо повече. Не смятам и че е нужно много често да се ходи, но профилактиката веднъж годишно не е излишна.  good

Та май не успях много да ти помогна, но аз съм от тези, дето правят опити просто и чакат чудото да стане. Още не съм се ошашкала много, по-скоро ме смущава това, че след малко повече от месец ставам на 29 г. и нямам много време да се офлянквам smile

 
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: октомври 21, 2008, 22:42:31 »

Божее, невероятни сте...
Относно профилактичните гинекологични прегледи, не ги пропускам...и изобщо всякакви прегледи, които трябва човек да си прави.
Но мисълта ми е този преглед е просто рутинния преглед или трябва да си правя някакви изследвания?..
А пък относно бебеправенето....ние все още не сме започнали....но моят мъж мнооооогооо иска бебе и май, май....ще започваме..
Аз да си призная съм доста стресната и притеснена...
Искам да имаме дете, съм мноого притеснена....а пък той някак си....един спокоен....ох, не знам..
Изглежда прекалено много мисля... girl_impossible
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: октомври 21, 2008, 22:49:34 »

купи си фолиева киселина от аптека. ако навиеш и мъжа ти да пие заедно с теб ще е хубаво.

има много информация на тази тема. потърси в интернет.

http://www.biberonbg.com/info/folieva_kiselina.htm

http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=732

обичайте се  blum
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines