Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:24:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 162521 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: октомври 16, 2008, 13:18:21 »

 Offtopic Захира няма нищо страшно. Преди около 2-3 г. ме заболя крен зъб и отидох на зъболекар. Имала съм малко кариесче, пломбира го,  но зъба продължи да ме боли. Направих снимка и се оказа, че мъдреца ми никне хоризонтално и натиска други зъб и затова ме боли. Каза ми, че трябва хирург да ми го извади. И така отидох при един възрастен хирург и той ми насрочи дата за ваденето. На този мъдрец му се беше показала само една туберкола/в смисъл виждаше се съвсем мъничко от него/ и той каза, че ще го среже и ще го извади. Отидох сутринта, само сутрин се правят операции на зъбите и рева аз и сядам на стола и доктора вика на сестрата дай упойката. Тя дава и той и казва каква упойка даваш ще вадим горен зъб, а ти си ми дала за долен и аз  Oh my ..., викам си добре ти тръгна няма що/като ми вадиха сливиците пак така ми сбъркаха упойката и доктора преди да ми я бие случайно я видя и каза на сестрата малеееее какво щяхме да направим/. И така би ми правилната упойка, обаче на мен нищо не ми изтръпва, како ми бяха казали хора, на който са им вадили зъби и доктора взема едни клещи и аз още повече почвам да рева. И викам, ама докторе не ме е хванала упойката нищо не ми изтръпна и той вика споко хванала те е тя. И взе клещите е ми вика сега само ще пробвам да видя дали ще мога да го хвана зъба с клещите не се притеснявай нищо няма да ти правя още. И аз отвори уста и изведнъж усетих едно абсолютно безболезнето усещане че нещо се откърти. И след две -три движения  го чувам като вика на сестрата " Е не съм ли виртуоз извадих го с клещите, няма да я режем". И аз гледам държи един зъб и викам готово ли е и той вика да. Можеш да си ходиш. И аз като се ухилих, даже от радост че не ме боля си забравих очилата там. Не знам каква беше упойката, но два часа след това ми беше адски смешно, езика ми надебеля и фъфлех за смях на всички с който говорих. След това като ми мина упойката пих един Аулин и заспах. Вечерта вече си ядях спокойно без никакви болки. Просто късмет. Докато сестра ми ходи при една жена оная половин час я напъвала  да и вади зъба, големи усложнения имаше. Съвет и избери добър специалист независимо от цената. В добри ръце няма страшно
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #181 -: октомври 16, 2008, 13:30:47 »

Захира, и на мен са ми вадили мъдреци и стана много бързо и безболезнено  good Прояви малко търпение, оправи си всички зъби и после спокойно ще можете да бебеправите и ще знаеш, че няма какво да им милсиш на зъбите, антибиотиците и т.н.  give_rose
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: октомври 16, 2008, 13:36:06 »

Благодаря ви милички , наистина доста дълго време бебеправим и ето че чудото стана.Така ,че на всички момичета мога да съм им пример ,че просто при някой хора е необходимо повече време .
А още не мога да се зарадвам напълно ,ще чакам и доктора да го види ,дано всичко да е ок.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: октомври 16, 2008, 13:40:00 »

Нелка ти кажи каква е тайната, да не сте правили нещо по - специално този месец blum
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: октомври 16, 2008, 15:57:18 »

Nelkata  честитоооооо....
 yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
страхотна новина.... пожелавам ти лека и штастлива  pqz и един здрав и красив малчуган...
 give_rose give_rose give_rose

дано повече мамчета да напускат темичката и да се местят в другата  yahoo yahoo yahoo
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: октомври 16, 2008, 17:04:33 »

Goldi , не зная дали това ми помогна , казаха ми че е много полезно да се пият витамини АЦЕ цинк и селен  и от двамата .Аз и моя мъж ги пих ме около месец и половина и ето .
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: октомври 16, 2008, 18:28:52 »

Нелка може би има нещо вярно в това, защото четох в един форум за тях и даже сега се връщам от аптеката и мисля и ние да ги пием
Активен
hrisig
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 505


Карина е моята сладка принцеса!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: октомври 16, 2008, 20:21:29 »

Nelka,честито миличка,браво,не се натоварвай сега и си почивай повечко докато ембриончето се закрепи.
На останалито много търпение и положителни мисли....... good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: октомври 17, 2008, 07:58:09 »

Аз съм си взела едни комбинирани от А-Z ама са ужасни на вкус и мисля някакви други да си взема.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #189 -: октомври 17, 2008, 08:09:22 »

 Nelkata  честито и от мен! Ето че рано или късно се случва  smile Желая ти лека бременност и здраво бебече на финала!
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: октомври 17, 2008, 08:27:07 »

Нелката много хубава новина мила, честито!!!! Това може да е от имплантацията, но най-добре се виж с лекар.  give_rose
Хайде този месец, аз понеже съм късметлия човек, да ви пожелая колкото се може повече мацки да се преместите в другата тема!!!!
Zahira да ти кажа наиситна е по-добре да оправиш зъбите преди забременяването, защото аз бях почнала да ги правя, но дойде време за сватбата, спрях, после пък разбрах, че съм бременнна и нищо не пипахме след това.. Сега треперя само да не ме заболи някой, за да избутам до края. Само се извинявам за  Offtopic, но моят зъболекар винаги работи с упойка, и може после да е изтръпнало, но поне го няма страха и болката. А за ваденето, ако е обикновен зъб,може да го вади зъболекар, но ако е мъдрец или с криви корени е хубаво да си го извади лицево - челюстен хирург. smile
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: октомври 17, 2008, 08:29:36 »

Нелка само да те питам, вие отделно ли ги пихте селена и цинка или в общо хапче
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: октомври 17, 2008, 09:50:12 »

Goldi , мила в общо аз си бях взела от тези разтворимите на суправит, но то има и груги.
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: октомври 17, 2008, 10:03:44 »

ОФФФ момичета и аз да се оплача. лелката трябваше да дойде на 15 още я няма. три теста си правих и трите отрицателни. според вас?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: октомври 17, 2008, 10:15:00 »

На мен лично ми закъсня така 7 дена и тестовете бяха все отрицателни, и после ми дойде, така че изчакай поне десет дена и тогава ако не ти дойде върви на лекар
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines