Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 05:44:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 152547 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: ноември 13, 2008, 16:15:20 »

Аз нали съм с доста вятър между ушите...  Ashamed Ashamed все неразбрала и не чула... ама и мъжете ли трябва да пият фолиева киселина?
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 13, 2008, 16:16:51 »

Ми повечето момичета казват че е хубаво и мажете да пият така че аиде и той да взема да пие
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: ноември 13, 2008, 20:01:48 »

Фолиевата киселина подобрява качеството на спермата и спомага за намаляване на генетичните дефекти, така че ако се приема и от двамата е най-добре.За жалост аз моя мъж не успях да го убедя :(Поиска да чете листовката и като прочете, че е за жени и бъдещи майки и метна хапчетата все едно,че бюст ще му израстне 8PИ така ме ядоса,а уж е интелегентен,ама него го и мързи да пие всякакви неща,така че едва ли щеше да е сериозен Girl_hide
Ето ви няколко статийки за ф.к. при мъжете:
http://msviat.blogspot.com/2008/03/blog-post_2942.html

http://www.pharmacy-bg.com/article.php?cmd=list&id=376

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=32&id=1811
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: ноември 13, 2008, 20:09:04 »

Голдиииииииии, надушвам нещо много хубавкоооооо - Дано  *YAHOO*Дано  *YAHOO*Дано yahoo
Сега като прочетпх това за СЕТЕВЕ и фолиевата и веднага имаше "Димииииииииии ...................."
Успех на всички в клуба и повече ++++++++ резултати  smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: ноември 13, 2008, 20:13:06 »

Ох, ние не сме пили нито фолиева киселина, нито СЕТЕВЕ!!!
... Успех на всички в клуба и повече ++++++++ резултати  smile

 good good good



Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: ноември 13, 2008, 20:16:02 »

Булечка, на всички ни се ще да минем и без това , но на такива като мен, които все има се случва нещо и чакат толкова време ни се ще да вярваме, че нещо ще помогне.  good

Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 13, 2008, 20:23:41 »

Булечка, на всички ни се ще да минем и без това , но на такива като мен, които все има се случва нещо и чакат толкова време ни се ще да вярваме, че нещо ще помогне.  good



Определено! *THUMBS*То колко случаи има и дето забременяват пияни и не разбират до 5-я месец и какво ли не правят,а им се раждат живи и здрави дечица,ама има и съвсем обратните случаи,така че съдба :girl_wink:Аз обаче след като знам за това и онова и съм преживяла някои неща предпочитам да си направя каквото трябва пък да става каквото ще!Въпрос на избор! pardon
Успех момичета и дано скоро наистина да има повод да си честитим! give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: ноември 13, 2008, 20:28:05 »

Тонииии, напълно те разбирам, и аз съм така.
Аз си мисля, че не толкова фолиевата к-на или СЕТЕВЕто или какото и да било ще помогне като добавки, колкото положителната нагласа и това, че самите ние психически почваме да вярваме, че ето сега вече ще има резултат, което е много важно  smile  girl_wink
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #398 -: ноември 13, 2008, 22:31:52 »

Аз на скоро гледах по телевизията едно интервю със известен специялис по тези въпроси и той каза ,че в 90 процента от случайте нещата са на психическа основа.Е разбира се когато има някъкви проблеми е добре да се лекуват и да вярваме ,че всичко ще бъде ок.Ох, то е добре да мислим положително ,но тъкмо забравя да мисля защо  и кога , и ето ,че се появи някой който ще ни попита не сме ли станали вече трима и като разберат ,че не сме редовния въпрос ами какво чакате.е От това така ми е писнало ,че направо някой ще си отнесе гнева .
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: ноември 13, 2008, 23:58:04 »

Момичета, колко време преди да решите, че искате бебе започнахте да пиете фолиева киселина и по колко таблетки на ден пиете. Аз си взех, пия вече.Прочетох в листовката, че се пие по 1 хапче на ден.Аз пия по 2........
..........дали постъпвам правилно??
кажете вие  по колко хапчета пиете??
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 14, 2008, 01:01:56 »

Agent T аз започнах да я пия ей така, просто реших и започнах... в смисъл не бяхме започнали активно с бебеправенето, сега като се замисля съм пила 3 месеца преди да забременея по една таблетка всеки ден, аз пиех някаква комбинация с много и други витамини... даже пишеше на таблетките че се пият и по време на кърмене, но аз вече не ги взимам
мисля че ако пиеш по едно на ден е достатъчно  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: ноември 14, 2008, 01:13:01 »

Момичета, колко време преди да решите, че искате бебе започнахте да пиете фолиева киселина и по колко таблетки на ден пиете. Аз си взех, пия вече.Прочетох в листовката, че се пие по 1 хапче на ден.Аз пия по 2........
..........дали постъпвам правилно??
кажете вие  по колко хапчета пиете??
аз знам,че се пие по едно,а и щом така пише на опаковката-значи се пие по едно,не товари организма си с две good колкото и да е полезно smile
Тони,мъжа ти като не иска да я пие-му я давай с яденето blum-готви спанак good
Успех милички,много ще се радвам ако скоро повечето ни се похвалите с  PREGQ не забравяйте ,че скоро идва Коледа...а по Коледа стават чудеса tease
« Последна редакция: ноември 14, 2008, 01:16:35 от малката госпожица™ » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 14, 2008, 09:32:52 »

Agent T, аз също пия фолиева киселина и я пия по едно хапче на ден. Така ми я изписа лекаря ми. Ти защо пиеш по две таблетки? Имай предвид, че тя не е като другите лекарства и витамини да има депо в организма ти за дълго време. Според моя лекар е добре да се пие в процеса на активно бебеправене, защото не се знае точно в кой момент ще забременееш, а е добре да я почнеш от самото начало на бременността. А и при "цветна бременност" докато се усетиш, че си две в едно и си пропуснала началото за приема. Късмет в бебеправеното и както е казала Надето, по Коледа стават чудеса.... Santa
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: ноември 14, 2008, 10:17:49 »

Аз вече досадна станах с моята анемия  blush, но Agent T, просто искам да ти кажа, че аз пия по 2 (изписани ми от лекар) заради анемия. А сега като пия и едни комбинирани витамини, все едно по 3 стават, затова има дни, в които пия само по едно + комбинирано витаминче, но всичко е според зависи как се чувствам.

Та, щом при мен дозата е 2 заради анемия, значи, без да страдаш от подобно нещо, е безсмислено да пиеш по 2. Едно си е напълно достатъчно!  good Така или иначе няма да предозираш, но няма и да натрупаш запаси, както са казали момичетата - организмът я изхвърля.

Чувала съм от познати, че по време на бебеправене са им изписвали по една таблетка, а като забременеят - по две. Но явно си зависи от организма и всичко е според изследванията!  good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: ноември 14, 2008, 10:28:14 »

Аз пия неофолик по едно хапче предмисано от лекар и той ми каза че е напълно достатъчно по 2мг да си набави организма също пише в опаковката че може и по 4мг но само по предписание на лекаря smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines