Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:05:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 152018 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 30, 2008, 21:01:30 »

Хихи Zahira   май си същата като мен :girlhide:И аз минах вече някои от тези процедури,ама с тези изследвания май само се обърквам още повече :girl_impossible:И започвам да се питам дали да правя и другите....Иначе зъбките вече ги оправих,а колкото мразя,ама се оказа,че имах само 1 малка дупчица и съм адски доволна :danceg:Защото наистина не е добре да имаш болен зъб понеже това е една тлееща инфекция в организма и е опасно за бебето...а и после е кофти,ако ти се наложи да ходиш на зъболекар.
Абе май колкото повече чета все повече неща за изследване изкачат,че не знам Girl_hide
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 30, 2008, 21:17:52 »

Тони имам един преподавател по маркетинг, който обича да се шегува, че няма здрави хора, има недостатъчно изследвани хора. Сигурна съм, че през каквито и изследвания да минем винаги ще има нещо неочаквано, което може да изскочи. Важното е да не е рисково за бебчето.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 30, 2008, 23:08:59 »

Да се  запиша и аз  girl_wink
Успех  на всички и доно скоро всички да се прехварлим в другите темички! danceg pqz good Wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 01, 2008, 10:23:48 »

 smile хайде и аз да се запиша че одавна съм се нагнездела тук Wink
успех мацки на тези които очакват лелката много скоро good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 01, 2008, 11:02:16 »

Да се покажа и аз, че съм все още в клуба, нищо че лелката ми все още я няма, а и теста е отрицателен. Късмет на всички и  kiss
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 01, 2008, 14:43:19 »

Рени докато лелката я няма надежда винаги има, така не спирай да се надяваяш. Имаш стиснати палци от мен
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 01, 2008, 20:57:08 »

Роди, надявам се мила, а вие стискайте палци за мен. blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 03, 2008, 12:35:44 »

Момичета оставам си при вас. След малко закъснение червеното чудовище се появи с пълна сила. Така, че от другата седмица пак сме  gu6 gu6 gu6

Късмет на онези, които все още имат шанс за  PREGQ
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 03, 2008, 13:17:48 »

Ами Рени какво да ти кажа , ще си чакаме пак задржно тука двете, дано Диди успее поне този месец :)Успех на всички които си продължаваме тук от дргия месец да се изнесете в купом в другата тема
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 03, 2008, 13:44:58 »

всички ще сме си тук момичета поне за сега, да се надяваме по средата на тоя месец нахалната лелка да не ми се явява че нз какво ще е направя  blum стискайте палци момичета, и успех на всички
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 03, 2008, 15:27:36 »

За съжаление и аз съм тук още End,но тайно ми се иска да направя на милото по случай първата ни годишнина най-желания подарък  PREGQ,така че стискайте моля ви палциии,аз се захващам от тази вечер girl_wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 03, 2008, 16:50:12 »

еееееех Рени така се надявах този месец да ни зарадваш с хубавата новина  cray cray
няма да се очайваш само напред good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 03, 2008, 18:54:35 »

Ами ще се отчайвам. В никакъв случай не стана подарък на милото за годишнината, но идва Коледа все пак. Пък и нали надеждата умира последна. Късмет на чакащите. jasmine, мила дано поне ти имаш най-прекрасния подарък за годишнината. give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 03, 2008, 19:55:19 »

Момичета не се отчайвайте и се опитайте да мислите по позитивно.Ако толкова се притеснявате отидете на лекар направете си изследвания на вас и на мъжа ви.Така ще разберете че наистина няма никаква причина да се притеснявате за чисто физиологически проблеми.Така че горе главите спрете да го мислите и най малкото следете си овулацията правете секс и нещата ще станат ако не този другия или по другия месец все някога ще станат.Всеки организъм е различен и нещата се случват по различно време.
Аз вчера бях на лекар и нещата са нормални единственото което имам е течение и леко възпаление поради факта че съм болна от грип и това се отразява естествено не само на гърлото ми но след като си ицпия хапченцата всичко вече ще е наред.
Недейте да си мислите неща и да се самонавивате че имате някакви проблеми.Колко от вас са ходили на лекар и се установило че има проблем.Предполагам николко.И въпреки това защото не става еди колко си месеци вие решихте че има проблем и така си вредите.Надявам се да не се засегнете от поста ми но искам да ви кажа да се стегнете да спрете да мислите за нещата и просто да чакате.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 03, 2008, 21:31:45 »

gucci, мила ни най-малко не съм се притеснила. Единственият проблем, който се установи е при мен и той е нисък прогестерон. Като мина 30 години и все още не съм забременяла тогава ще се притеснявам.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines