Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:14:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 5  (Прочетена 152019 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« -: септември 30, 2008, 13:57:32 »



Интересни и полезни статии:



Успех на всички бебеправещи!

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 30, 2008, 14:01:47 »

Запис за новата темичка!
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 30, 2008, 14:12:43 »

Хайде и аз да се включа в новата тема.  blum

Извинявам се ако съм  Offtopic, но да попитам дали някоя от вас е имала спукана киста и какви са симптомите. За да не разводняваме темата може да ми пишете на лични. Благодаря предварително.
« Последна редакция: септември 30, 2008, 14:14:25 от lilsan » Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 30, 2008, 15:40:24 »

Да се запиша и аз  girl_wink

момичета стискайте палци ... наближават нашите специални дни  gu6  twohearts  gu6
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 30, 2008, 15:43:35 »

Хайде и аз да се включа в новата тема.  blum

Извинявам се ако съм  Offtopic, но да попитам дали някоя от вас е имала спукана киста и какви са симптомите. За да не разводняваме темата може да ми пишете на лични. Благодаря предварително.
Внезапна остра болка ниско в областа на яйчниците.
Късмет на всички с бебеправенето.
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 30, 2008, 15:45:46 »

max_hym, стискам силно палци. good good good
gucci, благодаря за инфото. give_rose Аз се порових в интернет и попрочетох това-онова и сега съм по-спокойна.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 30, 2008, 16:04:18 »

Мила теб какво те притеснява че си спукала киста ли.Ако нещо мога да помогна с инфо съм насреща.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 30, 2008, 16:43:49 »

По въпрос за спукната киста lilsan  мен ме болеше яйчника и като отидох на доктор и тои каза че имам някаква течностоколо него която може да е от спукана киста, но ако питаш мен едно е сигурно ако си спукала - ще те боли. Най- добре отиди на доки за всеки случай.
Нова тема нов късмет - дано вече и аз се преместя в другата тема че тука си кисня имам чувството от векове.
Късмет на всички трудещи се за бебе
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 30, 2008, 16:50:39 »

Ами аз си имам една кистичка, която последния път беше доста намаляла и гинеколога ми ми каза, че не е нищо сериозно. Питам, защото този месец имах изключително обилен мензис, а по принцип ми е много слаб. И понеже не си го обяснявам от какво е и затова питам за признаци за спукана киста. По специфични болки от тези, които си имам по време на цикъл не съм забелязала, но в края на седмицата ще съм на лекар и ще кажа какво е станало.
Много ви благодаря за загрижеността! give_rose heart
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 30, 2008, 17:20:15 »

lilsan, не се притеснявай, доколкото знам, тя ако се спука - това е добре и организмът сам се изчиства от нея, като я изхвърля с менструалното течение приемерно - това е май един от начините.

Имах такъв проблем преди доста години и не мога да си спомня точно, ама целта беше да се предизвика спукване чрез лекарства и в последствие трябваше да отида на преглед, след като ми свърши, защото тогава организмът със сигурност я изчиствал напълно, ако се е спукала.

Ама дали ми беше по-обилна менструацията или имах някакви странни болки, не мога да си спомня, честно казано.

Успех, миличка, не мисля, че е нещо страшно!  give_rose 
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 30, 2008, 17:23:15 »

Момичета и аз съм още тук със вас и стискам палци за всяка от вас.
Роди, аз имам чувството , не ''векове ,а че цяла веност съм тук''. Всеки месец с нови сили и нова надежда .
Успех на всички !!!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 30, 2008, 17:37:14 »

Eто една статия за това какви изследвания трябва или може да се направят преди евентуална бъдеща бременност, ако е планирана.
Аз засега съм само читател в темичката, тъй като трябва да мине 6 месечния период, след мисед-а както казаха лекарите, да си направя някои изследвания и тогава.
« Последна редакция: септември 30, 2008, 17:38:58 от Zahira » Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 30, 2008, 18:57:20 »

И аз съм тук smile! Нашите планове малко се позабавиха, но от миналата седмица сериозно сме се захванали с бебеправене! Надявам се да не се залежавам тук  good good good, но гледам да не съм и много смела в очакванията си.
Успех на всички момичета!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 30, 2008, 20:45:00 »

Лелее тази темичка вече е 5-та по ред,а аз се надявах да няма "материал" за нея....Но ето,че и аз съм тук girl_wink
Zahira   много хубава темичка,мисля,че няма да е зле да коментираме тук и изследванията,които си правим,защото аз леко се обърквам понякога Girl_hide
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И СКОРО ДА СИ ПИШЕМ В ДРУГАТА ТЕМИЧКА! good give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 30, 2008, 20:55:41 »

Tonitta аз се стягам да оправям зъбките, че имам някои проблемни пък не ми се ще да оставям този проблем така висящ във въздуха. Кумата ми е стоматолог и каза,че не е препоръчително да се оправят зъби по време на бременността или ако това става препоръчително е да е без упойка, въпреки, че болката също може да окаже негативни въздействия върху плода. Иначе мисля да си мина през стандартния гинекологичен преглед - ехографски преглед на матката и яйчниците, изследване на влагалищен секрет, цитонамазка, колпоскопия и изследване на кръвта и урината /това по мое желание/. Не знам обаче кое се поема по здравна каса. Моето джипи вече ще вдигне ръце от мен!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines