Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:35:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kikolina - 25.10.2008г.!!!  (Прочетена 29941 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 13, 2008, 22:38:17 »

Снежи благодаря!!!Ще внимаваме с храната  diablo,а за Памуккале се отказахме понеже ни казаха че пътя е над 3ч. близо 4ч.път в тая жега и не ни се понрави.
На пенен масаж и на джакузи ходихме да,беше адскииииииии размазващо.
Ние сме 11 човека и постояно някой е "открил" нещо и "бягаме" насам натам да видим и да опитаме,че така и утре с тази екскурзия,казаха ни и банските да си носим,абе каквото такова,много диво си изкарваме,но сега лягаме да сме свежи за пътя утре.Мерси момичета за предупрежденията  give_rose give_rose give_rose
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 14, 2008, 09:42:07 »

може да съм  Offtopic но нали и на нас ни предстои медена седмичка та да питам вече пробвалите какво представлява турската баня и пенния масаж, че ние сме решили да се размажем от релакс smile

да си изкарате страхотно и да съберете сили и емоция за големя ден smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 14, 2008, 21:54:36 »

Ех kikolina, благородно ви завиждам. Почивайте си пълноценно и събирайте сили, че после ви чака Големият Ден  smile Wink
И да си направите многоооо слънчеви снимки, че да гледаме и ние после  blum
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 16, 2008, 00:10:45 »

Леле момичета мноооооооооооооооооооого е яко тук ... ще разправям като се върна ...
Температурата в турската баня е около 50градуса с влажни пари като по филмите  blum,правят ти после пилинг почистват кожата от стари клетки и по-дълго запазва тена с тоя пенен масаж,абе много пяна има отгоре ти-много е хубаво и мирише на канела и карамфил едно такова,и тоя дето масажирва ако е малко по як даже боляло казаха някои от мацките дето сме тука,мен ми беше добре ... опитай няма да съжеляваш  good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 16, 2008, 00:25:44 »

ехеееееееееееееееее, киколина, чак ми замириса на карамфил и канелаааааа..приятен масаж и хубава почивчица за да съберете сили, че не е останало до Твоят деннннннннннннн.. ще ви трябват силички а те идват с много  heart heart heart
 
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 16, 2008, 09:45:39 »

Ех, Киколина, благородно да ти завиди човек! Реласирайте на макс, че малко остана! Girl_hide
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 16, 2008, 15:05:31 »

Да и на мен не ми се тръгва,хем пък искам да си идваме и да става 25-ти че май търпение нямам.... луда работа  yahoo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 17, 2008, 15:44:05 »

Хей, споко, ей, сега ще дойде 25-ти и няма да се усетиш!
Наслаждавай се на приятното усещане в очакване на сватбения ден, какво не бих дала да го изпитам отново въпреки напрежението!
Много е добре, че сте се отдали на релакс!  Bravo
Активен
vasilisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #53 -: октомври 20, 2008, 20:09:25 »

Хей, Кikolina ! Имаш много да разказваш, а се скри някъде Wink Много сме натърпеливи да разберем и за Анталия, и за последните приготовления. Хайде, драсни някой ред writer
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 22, 2008, 08:08:17 »

Здравейте момичета,в Анталия беше невероятно хубаво,слънце,море...любимият и някак си съм се заредила с много енергия за Големия ден  smile
Не съм писала защото нямахме интернет,а и мойте луди приятелки които мнооооого обичам в понеделник ми бяха спретнали такова моминско парти което ще помня цял живот,вчера ми бе нужен целият ден да се възстановявам.Имах стриптизьори- двама  Bravo направооооо такова изживяване беше че незнам как да го опиша с думи.... Като има малко повече време ще обеснявам с подробности.Подариха ми едно сладко биче и книга за дресура на мъжа ми  yahoo паднах от смях...ползвах бича като ми танцуваха и мятаха  blum беше адски забавно,завършихме в една дискотека към 7х сутринта,едвам чуствайки краката си вече.
Днес отивам до църквата да дам кръщелните,после имаме срещи с ДЖ,аранжорката ни,видеооператора и до ресторанта да занесем алкохола трябва smile
Поръчах си булчинския букет в Гардения,бели и пепел от рози рози,а за колата си поръчах лилиуми с бели рози-много разлят букет,харесаха ми това което предложиха момичетата  give_rose
Мисля че съм малко нервна,имам усещането че не ми стига времето за нищо и накрая ще съм бясна,не съм ходила още на пробен грим,но ходих на прическа,която ужасно ми хареса,ще кача довечера снимката от прическата....
Днес трябва и торта за кумата да поръчаме че нали ще и танцуват в ресторанта.Гледам прогнозата за събота,дават го по обяд да е слънчево,дано са познали  good че искам снимки с моренцето ни.
В момента друго не се сещам,в главата ми е хаос  мисля да пийна едно кафенце и да се мятам по задачките...в Анталия персонала много ни разглези,нищо не сме пипвали те ходят след нас и шетат и сега ме е хванал май яко мързела  pardon ама трябва да се взема в ръце!!! Още не съм звъняла нито на Маруся нито на Грета,на коя да звънна?  crazy
« Последна редакция: октомври 22, 2008, 08:10:13 от kikolina » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 22, 2008, 08:17:41 »

Радвам се, че си успяла да починеш! И аз имам нужда от релакс и уединение, но няма!
Браво на приятелките ти, добре са те изненадали с не един, а двама стриптизъори! Bravo
Много се радвам, че и с пробната прическа се е получило! Аз съм тази събота, но съм много объркана какво ли ще се получи! А гримьорка, въобще и не намерих!
Бъди сигурна, че в събота ще има много, много слънце! Sunshine
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 22, 2008, 08:41:00 »

Аз сега се чух с Маруся,единственият и свободен час в събота е в 12ч. отивам след млко да се видя с нея и да си запазя час чеееееее  shok
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 22, 2008, 08:45:39 »

Киколина, Грета е фризьорка, нали?

на ул. Одрин????
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 22, 2008, 08:47:17 »

Ей Кики то не останалао само 3 дена и вече ще си госпожа  danceg
пожелавам ти този скъп за теб ден да бъде незабравим и изпълнен с невероятни емоции
Успех и да ви върви брака по вода good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 22, 2008, 09:49:18 »

Ухууу, кой се върнал!

Хайде, честито парти!

Да не говорим, че ще хванеш от хубаво по-хубаво време - целият октомври тази година е като лято.

ПП Грета е гримьорка, мен ме гримира тя.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines