Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:32:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kikolina - 25.10.2008г.!!!  (Прочетена 29910 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 08, 2008, 17:29:57 »

Дано да ми мине всичко там като отидем! Днес си доплатихме в ритуалната,малко имаше физиономии за медицинските,защото не са правени в Надежда,но ги взеха де,след като попитах какъв е проблема??? че са от Окръжна болница.Купих си малка кошничка за халките която мисля да я носи шаферката ми,бяла с сребърни въженца за халките.Взехме бяла лента за колите да си личи че са сватбени  girl_wink и си купих колие,много красиво ще ви го покажа като го снимам,от Сваровски е,сърце с розови камъни,мн нежно и в единия край има бяло друго малко камъче в формата на второ сърчице,много ми хареса  danceg Утре ми остана тортата и май стягам багажите за Анталия,останалите неща ще ги поръчвам индиректно,чрез близките си,всичко е набелязано- погачи,пилета,алкохоли и т.н. Много ми е притеснено заради този полет с самолет,досега не съм летяла и ми е еднооооооо треперливо,освен за Медрин да си купя за друго не се сещам,за прилошаване,др идеи имате ли?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 08, 2008, 22:36:22 »

Аз лично се спасявам с Куколин. Много добре ми действа при такива проблеми с пътуването.
Относно колието - е....покажи ни де. Много си лоша  Wink
А за тези бъклички - кажете ми откъде да си намеря такава от Варна? Че аз днес търсих на няколко места, но били свършили  sad sad sad
Киколина, мнооггооо жалко че няма да си тук на 18. Иначе не бих ти простила да не дойдеш поне в ритуалната да се видим smile blum
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 09, 2008, 10:13:39 »

Ще покажа колието ама бях на гости снощи и нямам снимка.Бъкличка има зад синия пазар долу на козирката,уличката отзад която е като тръгнеш в посока към Лучано и Казабланката на единия ъгъл се намира магазина за сувенири знамена и все БГ неща,ей там вътре е имат и често получават,отивай на проверка,ако нямат ще Ти дам мойта а аз ще си купя кат се върна от Анталия спокойно,ако нямат  Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 09, 2008, 10:28:42 »

Ей, златна си. Аз честно казано за там хич не се бях и сетила...
 kiss LOVING kiss Мерси много
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 11, 2008, 10:15:03 »

Снощи си пробвах роклята с обувките и булото да се видя как ще изглеждам,ммм много се харесах,но по важното е че ми са удобни,за което аз бях скептично настроена незнам по каква причина.Единствено незнам как бих играла хоро,някак си ми идва роклята под краката като се движа по бързо,варианта да съм все най отпред и да си я повдигам не ми се нрави,някакви идеи? Много се мятка,имам два обръча затова!
Иначе днес заминаваме,още не съм стегнала куфарите,като се сетя за полета и ми призлява,страааахххх от самолета  pardon. В 7ч съм на маникюр и педикюр,да видим какво ще ми измисли маникюристката,това е единственото нещо за което не съм мислила предварително,незная с ноктопластика дали ще се чуствам удобно,а иначе мойте нокти не са чупливи,стига да не има фалове преди сватбата,бих могла да съм си с моите,ще видим  crazy.
Момичета не остана..... заминавам днес,връщам се след седмица и като ме метнат моминско парти,последни бяганици по ДЖ и фото и видео и незнам какви малки дреболии иии оп ще дойде 25-ти.Вече може да се каже че съм доста сватбено настроена и развълнувана  danceg,нали съм си мечтала за така очаквания ден  Wink и той идваааа  girl_wink.
Стискайте ми палци за полета,че изпадам в див ужас наистина,аз съм си паника за неща които не са контролируеми от мен  pardon.ще Ви пиша утре от надявам се слънчева Анталия  give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 11, 2008, 11:18:46 »

И ние снощи се върнахме от Анталия!
Беше прекрасно!
За първия полет не се притеснявай, мисля че много ще ти хареса.
Пожелавам ви приятна почивка в Анталия!
В кой хотел ще бъдете?
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 11, 2008, 11:25:56 »

В amara wings ще бъдем,притеснявам се колкото и да ми казват всички,че е забавно,аз съм си пъзлива на тема самолети  sad
Благодаря Ти Дори за пожеланията!  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 11, 2008, 18:38:12 »

 bye bye bye
Стискаме палци всичко да мине по-вода и да си изкарате перфекна почивчица.
Много  Sunshine Swiming smoke Coffe banana ви пожелавам.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 13, 2008, 10:36:27 »

kikolina приятно изкарване на почивката и няма страшно за самолета. Все пак е доста по-добре от сто дни с автобус  blum
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 13, 2008, 10:44:01 »

Оооо, Амара Уингс е страхотен хотел! Един от топ хотелите според класациите. Приятно изкарване! good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 13, 2008, 15:40:31 »

весело изкарване и ползотворна почивка!!!!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 13, 2008, 15:47:48 »

Хей след като уживях след така страшният за мен полет,мога да кажа здрасти от много слънчева Анталия.Тук е ужасно топло,ужасно различно,има ужасно много красиви неща и ужасно много храна  danceg yahoo
Днес бяхме на плаж,после на туска баня,и сега си резервирахме час за единия рибен ресторант.Страхотна чистота,направо нямам забележки към нищо!
Благодаря Ви момичета,ще разказвам като си дойда,тук е мнооого хубаво.Записахме една екскурзийка утре до някакви три древни града,ще правя снимки и ще показвам danceg Чао за сега сладурки,ще пиша скоро пак  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 13, 2008, 16:15:44 »

Киколина, ВНИМАВАЙТЕ с храната на тая екскурзия. При нас беше зверски люта и всички напитки са по 5 долара! Владо после се разболя след тази екскурзия.
« Последна редакция: октомври 13, 2008, 20:14:21 от snezhito » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 13, 2008, 18:30:13 »

Ако екскурзията включва Памуккале, мога от личен опит да кажа, че там е много красиво!
А освен турската баня ходихте ли на пенен масаж и след това и на друг масаж с ароматни масла?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 13, 2008, 20:12:39 »

Ако екскурзията включва Памуккале, мога от личен опит да кажа, че там е много красиво!
А освен турската баня ходихте ли на пенен масаж и след това и на друг масаж с ароматни масла?

Не, това е Демре, Мира и Кекова. Не беше лошо, ако не броим ужасната люта храна и мизерната гемийка, с която ни разкарваха. Иначе беше много красиво. А, и екскурзовода говореше само руски....
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines