Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:27:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kikolina - 25.10.2008г.!!!  (Прочетена 27728 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 29, 2008, 11:15:05 »

Много сладки снимки....Ама чакаме още smilesmilesmile
Относно моминското парти - наистина страхотна идея. Едно голямо  Bravo Bravo Bravo на идейните ти приятелки.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 29, 2008, 11:55:19 »

Леле kikolina,
страхотни снимки Oh my ...! Страхотни младоженци! Много красива булка си била! give_rose
А моминското сигурно е било голям купон...като гледам снимката и чета разказа...направо имаш страхотни приятелки! Bravo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 29, 2008, 23:17:33 »

На патерици:
Желая ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!!
Снимката от моминското парти е  :judges:а разказа 2х judges
 :offtopic:разгледах и албума ви-прекрасни сте били girl_in_love Роклята ти е била божествена girl_wink
« Последна редакция: октомври 29, 2008, 23:21:00 от малката госпожица™ » Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 31, 2008, 15:54:17 »

Честито на младото семейство и от мен!!! Много сте сладки, пожелавам ви наистина много щастие!  give_rose
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 04, 2008, 17:25:07 »

Искам пак да съм булка smile
Толкова красив ден,толкова приятни емоции сред всичките ми близки и приятели едва ли пак ще имам.
Изкарах целият сватбен ден с температура,но почти не ми е личало,бях много усмихната и най щастливата на света.
От сутринта като станах тръгна едно такова хубаво усещане....
Хапнах защото знаех че ще ми е динственото ядене за деня,нагълтах всичките хапове на света и старт... къпане,обличане всички вече бяха в къщи и изпълнени с вълнения,ходеха напред назад и само ме разпитваха за какво да ми помогнат,а то нямаше какво,нали всичко предварително беше уговорено,подготвено и нагласено Wink
В 11 и нещо дойде фризьорката ми и ме почна,обърна косата ми в противополжната посока от пробната прическа,но аз я оставих да продължи,казах си на ум нека така да ме прави,може пък по хубаво да стане и наистина така се получи. По време на прическата ми дойде Маруся,ахна от роклята ми която висеше още на закачалката и започна да ме гримирва,след няколко минути на весели закачки с нея бях гримирана,погледнах се в огледалото и  Oh my ... като кукла ме беше направила,харесах се и хайде пак в ръцете на фризьорката.... Постоянно идваха гости,къщата се напълни с много близки и през цялото време лъхаше едно спокойствие.....докато чух музикантите,младоженеца ми идваше,аз още не бях готова с косата си,и хоп "Айде по бързо че не съм готова" изнервих се естесвено,изведнъж се появи кръстницата ми аз стъписана,изобщо голям смях е било отсртани,но девойката ме довърши 5 мин преди момчето ми да влезе при мен. Естествено имаше ритуала с забулването,снимки с мойте приятелки и близки и малка наздравица.Чувах как ме "продават"  и мъжки викове които се бореха от двете страни на вратата.Беше много тръпнещо,кога ще влязат,изведнъж се появи моето слънце,толкова беше грейнал и красив че ми се искаше да го "награбя".И пак се започнаха едни снимки с тоз с оня ама така гледай ама иначе,след кратък престой татко хвана бялата кърпа и тръгнахме да ме изведе,беше много хубав момента когато се появих пред входа на блока и видях че грее слънце,всички са се събрали около колата с която щяхме да сме и ни ръкопляскаха.Изиграхме едно хорце и тръгнахме за ритуална зала.Такова подсмърчане не помня от кога не сум подсмърчала в ритуалната много се притесних дори.Там имаше битов ритуал и след това церемонията,която слушах през цялото време,дамата която ни венча беше адски мила и любезна.
Дойде време за подпис,тактично след като се подписахме,гледах как кумовете ни отиват и Те за подпис и хоппппп настъпах младоженеца  danceg yahoo миличкия се обърна и ми вика " аз бях забравил за това" smile викам свърши вече стъпкан си и пак смяяяяяях ,Поздравихме се с родителите които  много си обичам и отидохме в залата за поздравления.....
« Последна редакция: ноември 04, 2008, 17:30:18 от kikolina » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 05, 2008, 11:07:06 »

Добре дошла в клуба скъпа! Всички искаме пак, но то е толкова хубаво именно защото е само веднъж (предимно  tease ). Много се радвам за теб, че си се насладила на този ден и си запазила спомен само от хубави емоции!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: ноември 05, 2008, 11:35:54 »

Леле kikolina,
чета, гледам и невярвам! Въобще не личи на снимките, че си била болничка! Сигурно се повтарям, но да си кажа че си била много хубава булка!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 26, 2009, 13:14:47 »

Честита годишнина, мило семейство!

Ако мислите, че досега сте били щастливи,
то от тук нататък бъдете истински щастливи сто пъти повече.
Ако досега сте се чувствали обичани,
то от тук нататък бъдете обожавани,
чувствайте се и бъдете желани, неповторими и единствени!
Ако до сега си мислихте, че сте опознали любовта,
то пожелавам ви от тук нататък да я видите в целия и блясък!

Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 26, 2009, 19:40:57 »

Честита годишнина и от мен. Пожелавам ви все повече да се обичате и да сте много щастливи give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 26, 2009, 22:22:00 »

Честита годишнина мило семейство!!!
Много щастие и любов ви желая от сърце Wink


* anniversary_03.gif (31.17 KB, 396x396 - видяно 1985 пъти.)
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: ноември 07, 2009, 12:37:18 »

Чеситта годишнина...още много и щастливи години заедно give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: ноември 08, 2009, 20:22:41 »

Честита годишнина!
С пожелания за много щастие! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines