Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:26:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kikolina - 25.10.2008г.!!!  (Прочетена 27727 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 03, 2008, 16:12:53 »

Искаме снимки, искаме снимки... Xixixi Xixixi Xixixi
Хайде мила, време е да видим някой готови неща.
Мале, тъй като те слушам ти си по-готова от мен, а имаш повече време - браво  Bravo  blum
За гримът - ако избереш Маруся може да и се обадиш чак след 13-ти, защото в момента е в Турция и ще се върне на 12.10. smile
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 03, 2008, 16:19:22 »

ами имам една седмица и заминавам как да не съм готова smile. Аз на 11-ти тръгвам значи с Маруся няма как ще се видя ако е с нея след 19-ти. Stassi обещавам за снимките Да.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 03, 2008, 16:25:11 »

 Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Супер
Ще чакам.  chee
Айде черпя те едно  Torte за успокоение на нервите покрай тия емоции smile
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 03, 2008, 16:28:38 »

аз да Ти кажа не съм толкова изнервена колкото притеснена от това че има малко време и все ми е на акъла че времето за нещо няма да ми стигне,някаква параноя ме е хвалана по скоро заради това пътуване.А съм и болна-някаква температура с хрема са ме хванали,ама като куче съм на работа и пак търча по задачи де smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 03, 2008, 16:43:17 »

Спокойно - и аз съм страшно хремава и няма лекар и лекарство, което да ми помогнат. надявам се че емоциите ще ме излекуват  blum
А иначе притеснението най-вероятно го има всяка булка. И аз така си мисля че все нещо ще изтърва, ще се сетя после на самия ден и много ще ме е яд че съм забравила. Но здраве да е. blum
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 03, 2008, 22:04:33 »

качих снимки на:обувките ни,жартиерите- и двата ще са на мен,шишетата за ракия,салфетките,годежният ми пръстен,мини дамаджанка за вино  при вземане на кумът,свещите за църква,бутониерите за гости,едната ми пробна прическа която с було става ужасна,иначе ако ще ставах абитуриетка може би ДА,но сега категорично не,др пробна прическа е на 20-ти,тогава още снимки smile  Ми май за сега  е  Yesтова Имам още неща за снимане но са в майкини,като ги прибера тук ще снимам бокалната чаша,шампанското и подаръчетата за гости  smile
Ха забравих и това...днес видях един младеж на улицата като се прибирах с прозрачен чадър,някъде ако мернете моля да ми кажете къде продават ...Благодаря!
« Последна редакция: октомври 03, 2008, 22:07:11 от kikolina » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 06, 2008, 12:45:06 »

Скъпа, страхотни са нещата в галерията ти!  Bravo Относно чадъра, и аз исках да си подготвя такъв, че то беше едно ужасно дъждовно до деня преди сватбата ни, но за жалост не можах да намеря. Търси по магазините за чанти. Там продават най-често и чадъри. Късмет!
Относно притесненията ти, че няма да ти стигне времето за всичко - ами не стига, но в крайна сметка няма значение. Хората са казали, че като засвири музиката всичко е наред. Не се притеснявай, всичко ще е перфектно!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 06, 2008, 13:17:02 »

Киколина, нещата са ти страхотни  Bravo
Ние имахме същата бъклица за кума и той много си я хареса, не знам само на вашата капачката дали се затваря, че на нашата не можеше, дано при вас не е така, че си е дискомфортно.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 06, 2008, 17:43:07 »

Оле, нещата ти са много хубави. Особено ми харесаха салфетките - супер оригинална идея.
За прическата - права си. И аз мисля че на една абитюриентка много повече ще и отива нещо подобно. Ние булките трябва да сме много нежни, изискани. Като за булка според мен трябва да гледаш малко по-семпъл вариант, което твърдо не значи единствено изчистен кок. Аз примерно ще имам една много екстравагантна и намотана прическа, но в същото време стои доста стилно и изискано.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 06, 2008, 18:08:49 »

Охоооо, кой има темаааа! Честито!

Много яки салфетки! good

В Анталия ще се излекуваш - най-добре лекува лежане под палма и печене на шезлонг - гарантирано! Bravo Bravo Bravo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 07, 2008, 10:19:59 »

честита темичка и от мен!!!

успех с подготовката!!!!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 07, 2008, 10:26:51 »

Благодаря Ви момичета  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
magi_st   и с нашата бъкличка е същото,капачката е "миндил",ама каквато такава  pardon
Stassi   уж и аз натам отивам,на варианта прическата да е намотана и стилна,на 20-ти ще видим резултата  girl_wink
snezhito   така ме надъха,на мен честно да Ти кажа изобщо не ми е до Анталия  с това кашляне и тази хрема,ама щом времето е суперско,става за моренце и има такъв разкош нямам търпение да идва събота.
Ще си тръгваме с лаптопчето,така че ще мога да пиша от там и да следя какво става тук  danceg останалите булки преди мен,особено една варненска сладурка на 18-ти октомври  Party time
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 07, 2008, 10:42:33 »

Само за лаптопа да ти кажа - при нас сейфа не беше достатъчно голям да побере 15" лаптоп. Нашия не го взехме и това беше най-доброто, което направих. Всяка вечер ходихме не вечерните шоута и на дискотека и са забавлявахме страхотно без компютъра. Пълна безметежност. Като влязохме вкъщи, естествено, пак се залепих за форума. tease
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 07, 2008, 10:58:41 »

Благодаря за загриженоста,аз също бях против да го вземаме понеже незнам дали ще има къде  crazy ,но ще има едно семейство с нас с дечица и като не сме по стаите,т.е. по дискотеките или баровете най вероятно ще ги оставяме в тяхната стая,то за това май мъжката част казаха твърдо "тръгваме с лаптопите!" другото за което се съгласявам е че по интеренет ще ми излезе безплатно да контролирам някой от случващите се без мен тук неща относно сватбата,тъй като тортата ще я поръчва майка ми-ходих днес било много рано ми каза девойката в Крамер,за погачите изобщо не се засилих по тази причина и за други дребни неща.Въпреки това сега ще кажа на слънцето ми за сейфа  good Мерси за инфото  give_rose
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 07, 2008, 15:36:21 »

не се притеснявай за хремата и аз бях така преди сватбата но в събота нито хрема, ното болно гърло нито нищо...бах по здрава от всякога smile така че не се притеснявай ще оздравееш и ще си прекрасна булка
а относно бъклицата, всички които ги продават са така, но може да изрежеш и залепиш една коркова тапа и се затваря добре и няма разливане и аварии smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines