Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:42:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kikolina - 25.10.2008г.!!!  (Прочетена 27713 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« -: септември 27, 2008, 10:53:03 »

Вече е време и ти да си имаш темичка и да споделиш с нас сватбените си вълнения и как върви подготовката! smile
« Последна редакция: октомври 03, 2008, 15:26:48 от Bulechka™ » Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 27, 2008, 11:04:15 »

Kikolina, честита темичака! С нетърпение чакам да споделиш до къде си стигнала, как е настроението  Girl_hide
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 28, 2008, 12:34:12 »

Е, трябва и ние булките от октомври да се поддържаме взаимно.
ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА
[/color] мила.
Айде и аз ще чакам да казваш как вървят нещата при теб, че да си сверя времето. Да не съм изпуснала нещо в подготовката...
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 29, 2008, 10:45:31 »

 shok ех милички Благодаря Ви на мен не ми е ли е рано за темичка още  crazy Приятна изненада ми направихте  give_rose  give_rose  give_rose
 Честно да Ви кажа моята предстватбена треска е започнала,защото аз имам около 15 дни за да дооформя нещата.На 11.10 заминаваме голяма компания в Анталия и се връщам на 19.10 т.е. 5 работни дни преди сватбата.
Имам си рокля,нея си взех от Асеновград от салон Сияна,много си я харесвам,но заради надничащите тук момченца немога да Ви я покажа за сега  pardon.Було също си взех заедно с роклята.Имам поръчани обувки в Десислава  долу до ритуалната,които идея си нямам защо се бавят 20 дни почти,мисля да ги снимам и да Ви ги покажа като са налични.За торта бях обикаляла преди два месеца и тогава набелязах Крамер,ако някоя има оплаквания от Вас споделете докато не съм я поръчала моля Ви.Халките са готови отдавна,да Ви кажа честно изобщо немога да свикна с халката,слагах си я за около 10 мин да видя как ще изгхлежда на ръката ми за по дълго и какво е усещането ,но някак си ми пречи  crazy
Младоженеца е проблемен!иска да е в бяло,ходим и търсим сега бели костюми,обиколихме много магазини но в нито един нямаме късмета,насочиха ни в Агресия,но не я знаем къде е.
И за прическата имам да се похваля,след като в събота ме правиха около 3 часа най накрая не се харесах,ще ви кача снимката  довечера,бях бясна  diablo но аз лесно не се отчайвам,вчера целият ден след обиколки в магазините вечерта отидох при една моя стара фризьорка и като и казах че съм много зле на темата прическа и как не съм се харесала жената въпреки че беше вече 8ч. се зае с косата ми и след около час и половина старание от нейна страна..... ооо небеса -получи се нещо адски фешън и ми допадаше,за съжаление GSMа ми изгасна и нямам снимка но на 19ти като си дойда ще съм на още една пробна и тогава ще се снимам непременно.
ще ви пиша пак че съм на работа и много ме дърпат...
Искам да отбележа,че за 2/3 от нещата съм страшно много благодарна на всички Вас,този форум е златен,благодаря Ви за всички мнения които сте изказали до моменти в която и да е тема,много са ми били полезни  Bravo



Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 29, 2008, 10:53:29 »

Честита темичка, Кikolina! Flower
На коя дата ви е сватбата, че нещо ми се губи! crazy
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 29, 2008, 10:55:21 »

Благодаря Ели 25.10  wedding
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 29, 2008, 10:58:42 »

Много хубава дата! give_rose
И аз исках тогава, но тъй като съм и рожденичка на 23 и той отсече, че не може така всичко на едно! Желая ви успех с подготовката! Good luck
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 30, 2008, 13:52:52 »

Здравейте да се отчета днес каква я свършихме,облякохме милото след дълго обикаляне вчера и днес най накрая имаме костюм риза и вратовръзка остана му само един колан и е готов,а и обувки си взе.Костюмът е черен с много бледо розова риза и много хубави обувки на тенденз,толкова ми хареса smile че нямах думи в магазина за коментари.Минах през булчински салон десислава да питам за обувките по късно казаха че ще ми звънят да ходя да си ги вземам,пуснахме медицинските да се правят  и не по малко важното днес се видях с Аби от Бижу и пооточнихме украсата като цяло.Поръчах си светеща стена зад булчинската маса,органза и цветя по колоните на ресторанта,каренца за масите в розово,арка за входа и платно с листенца при влизането ни и малко балони заради милото около дансинга,аз лично много не харесвам балоните но айде от мен да мине поръчах smile
Сега пред нас стои въпроса с алкохола  crazy,изобщо идея си нямам какво да поръчаме извън ракията която сме взели вече,домашна от на свако ми и виното сме уточнили с едни познати които се занимават с продажба на бяло и червено вино.
Момичета с какви чорапи бяхте,искам да си взема релефни чисто бели чорапи с силикон,и не намирам никъде,само изчистени намирам   pardon
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #8 -: септември 30, 2008, 13:55:58 »

Как "релефни", нещо не разбирам... Всякакви чорапи има в Палмърс, Мол София. Аз оттам си взех моите за сватбата и колана.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 30, 2008, 13:57:18 »

ами аз съм от Варна.Релефни като фигурални а не изчистени smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 30, 2008, 22:23:48 »

В Мол Варна провери ли?
И на центъра, малко по нагоре от Макдоналдс, като тръгнеш към общината, от лявата страна на улицата има две магазинчета за бельо, може да видиш и там! good
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 01, 2008, 09:56:21 »

В мола гледах на няколко места и не намерих,но под общината в магазинчетата не съм проверявала,мерси за подсещането give_rose
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 03, 2008, 13:50:46 »

момичета искам да си взема бяло чадърче някакви идеи къде има smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 03, 2008, 14:59:58 »

Честита темичка скъпа и лека подготовка до края!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 03, 2008, 16:01:41 »

 danceg danceg danceg взех си обувките мнооого съм доволна,хайде да се прибирам от работа и да Ви ги показвам smile,също поръчах си булчинска торбичка за чантичка със сребърен кант по края в горната част остана алкохола и тортата,като основни неща за другата седмица и май съм готова за заминаване.Имам едно колебание сега отностно грима-дали да е при Маруся или при Грета  crazy и за двете отзивите са еднакво добри,ама на коя да звънна е въпроса smile
Мисля да ходя на пробен грим на 20-ти деня в който мойте луди приятелки са ми организирали моминското парти,нещо има там голямо и пикантно,не  е само мъж,искат си телефоните една на друга че като сме заминели сега следващата седмица ще се събират и доуточняват,питаха ме само за заведението дали го удобрявам,иначе всичко останало е тайна  Girl_hide хаха нямам търпение и за почивката и за моминското и за сватбения ден  yahoo Облекла някакви дочух, че коментират  Oh my ... ама.... ще видим smile
Взех малко дантела от един магазин имам една кошничка мисля да я пооблека и украся и да е кошничката за късметчета за хвърляне. А самите късметчета ги правят моите първи братовчедки на 10 и 15 годинки,като по малката ще е моя шаферка,май е крайно време да кача снимки нали  crazy
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines