Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:06:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Stassi 18.10.2008  (Прочетена 63177 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 20, 2008, 20:36:22 »

Много красива ,усмихната и влюбена булка си била LOVING LOVING
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 20, 2008, 21:40:39 »

Много сте сладки smile
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 20, 2008, 22:05:51 »

Мила Стаси, пожелевам ти цялото щастие на земята и дълъг щастлив семеен живот!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 20, 2008, 22:14:11 »

Стаси, честито миличка smile
Много сте красиви и двамата, чудесна двойка сте smile Пожелавам ви цялото щастие на земята и дълъг дълъг щастлив семеен живот smile
п.с. роклята ти е станала прекрасна и ти стои идеално, букетът и украсата за колата също много ми харесват smile с две думи прекрасна сватба.  :weddingday:Поздравления за добрия вкус, добрата организация и прекрасните младоженци
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 22, 2008, 18:29:56 »

Благодаря ви момичета, много сте милички. give_rose
Аз най-накрая събрах малко време и ще започна разказчето ни smile, пък докъдето стигна - после пак blum.
Значи предният ден преди сватбата ходих на маникюр в салон "Хубава жена". Сложиха ми изкуствени нокти smile, толкова дълги че...После цял ден се чувствах като току що лакирана. Беше ме страх да пипна нещо:) Голям майтап. Та, легнах си някъде към 11.30 - 12.00, но естествено заспах чак към 01.00 sad. Събудих се към 07.15 и веднага се метнахме всички в къщи да се приготвяме. А то навън едно гадно време - вали дъжд hysteric Плачещо момиче. Гадост...Е, нищо, пооправих се малко и в 08.10 пристигна фризьорката ми. И като ме почна - чак до 10.15 часа. Добре че и Маруся малко закъсня - дойде към 10.10 и веднага след прическата се метнахме и с нея - до към 10.50. Аз за гримът вече бях облякла роклята и ми оставаше само да си сложа бижутата, парфюма и към 11.15 бях напълно готова и чакаща младоженеца yahoo yahoo yahoo. Естествено той докато дойде си направих снимки с доста хора, успях да пия набързо едно кафенце и да хапна 2-3 хапки, което всъщност беше и всичкото ми ядене за деня. smile
Към 12.10 дойдоха вкъщи всички. yahoo Падна голям майтап. funnytooth Аз (доста неочаквано) бях страшно спокойна у нас. Само леко ми се разтрепереха крачетата като чух музиката отвън, ама се удържах без да плача!!!
И така - подържаха младоженеца на вратата 10тина минутки и след това всички нахълтаха в стаята. Но! Изненада! Булката я няма! DANCE (На вратата пишеше че булката е заминала за Франция и че трябва да опитат отново другата седмица...). Пак стана лудница. Ама къде е тази булка...Аз седя на един стол в дъното на стаята, а пред мен няколко приятелки се полюшват напред назад и ме крият... laugh(След това младоженецът ми каза, че в първият момент наистина не ме е видял и даже излязъл от стаята и погледнал в другата стая, където беше почерпката  funnytooth funnytooth funnytooth). Та така в крайна сметка ме намериха. Кумата дойде, даде ми невероятния букет и тръгна да ме забулва. Ааамммаа аз НЕ - пак не давам. smile Така два пъти, та на третия път най-накрая склоних и ме пребули. Ами сега какво? Станах аз от стола, почнаха да ми правят снимки, а младоженецът стои и не смее да ме пипне. Аз му направих знак да ми отметне булото и да ме целуне - той стои и ме гледа учудено blush. А всички чакат нещо да се случва. И аз изведнъж викам - е, дай мъжо сега една целувка за добре дошли laugh. И смяххх смяххх. Голям майтап падна. После естествено се почерпихме, вдигнахме тостове и след това дойде моментът за извеждането. Татко като му се разтрепериха ръцете - неможе да хване кърпичката. И тамън я хваща и тръгваме, оп младоженецът изтърва края на кърпичката. ААааа, мъже...Най-после излязохме навън, трябваше да ритнем менчето, отначало го ритнахме двамата, ама много леко и не се обърна, че после трябваше да го гоним да го ритаме още веднъж да се обърне. И после дойде ред на хорото. А то мокро, локви навсякъде. Но и с това се справихме без излишни петна по роклята Bravo. Та, свърши хорото и хайде хоп - в колата и към ритуалната зала... yahoo

п.с. продължението по-късно...
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 22, 2008, 18:43:18 »

давай пиши бе булче да чета че много интересно разказваш...
толкова ме е яд че ме нямаше,направо в събота бях много изкривена че неможех да те зърна,и моичкия ми вика айде бе  слънце усмихни се нали сме в анталия.Мноооого си била красива,пожелавам Ти да грееш всеки ден така,да си най обичаната ,най желаната и най мечтана от мъжа си жена.Каква Ви е фамилията госпожо?
Ще пиша и аз после пак че в 8ч трябва да съм на Феличе .
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 22, 2008, 18:54:41 »

Да, забравих да кажа и това - вече съм Христова smilesmilesmile
Тук също има един майтап, защото когато съм се родила нашите са ме кръстили на дядо ми по фамилия - дядо Тодор - Тодорова. А самата фамилия на нашето семейство е Христови ( майка ми и баща ми). Та сега все едно приемам името хем на мъжа ми, хем на моето си семейство.
И в крайна сметка сега и двете с майка ми сме г-жа Христова  smile funnytooth DANCE
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 22, 2008, 19:58:33 »

Страхотно!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 22, 2008, 20:21:32 »

Честито мила
разгледахте ти албумчето.Даже се разписах в книгата ти за гости.Много си сладка.Бъдете много щастливи.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 22, 2008, 21:00:05 »

Честито мила, виж че всичко е минало перфектно, само дето бяха притесненията със свекърва ти. Гледам, че все пак е дошла на сватбата, дано вече всичко пред вас да са само щастливи мигове
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 22, 2008, 21:23:53 »

Благодаря ви душички.
goldi, наистина дойде на сватбата и даже се държа доста подобаващо. Аз очаквах разни изцепки, които да ме изкарат извън нерви, но за щастие нямаше такива работи. Всичко мина като по вода. Сега ми е най-добрата приятелка, говорим си за подаръците, как е минало всичко и за момента много ме обича...Но докога ли - може би докато отворим дума отново за купуване на жилище - тогава ставам ужасен змей и цербер, опитващ се да и отнеме любимото синче... aggressive aggressive aggressive
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 22, 2008, 21:28:33 »

Стаси, много хубава булчица си!!! give_rose радвам се че всичко е минало както му е реда.
А относно свекърва ти -що не вземеш да и размахаш нотариалният акт за притежанието на любимият и син..и без тва си му официална притежателка tease tease tease
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 22, 2008, 21:57:12 »

Хахаха, kristinka много си права - може и до това да опра тия дни  Wink blum
Качих всички снимки, които имам засега. Албумът почна да се пълни доста smilesmilesmile
Оставям ви да гледате, а аз си лягам. Утре ще ви описвам пак части от Нашият Ден  Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 22, 2008, 23:29:41 »

Stassi  yahoo yahoo yahoo yahoo

честито с малко закуснениееее.....  give_rose give_rose give_rose
невероятна булка си била...страхотна сватба...пожелавам ти много красив и штастлив семеен живот...изпълнен с незабравими и вълнувашти моменти...и с много много любов...

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 23, 2008, 01:09:25 »

Честито и от мен!
Нека всеки миг прекаран заедно бъде по-прекрасен от предишния!
Бъдете щастливи и се обичайте !
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines