Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:17:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Stassi 18.10.2008  (Прочетена 59322 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 08, 2008, 10:07:58 »

Благодаря ви много момичета за мненията и пожеланието smilesmilesmile Wink
Относно калъфите и покривките - ДА вече твърдо реших че ще има калъфи, а няма да има покривки. Снощи даже си поръчах по интернет и листенца от рози, а вместо кристали реших да сложа едни кристални бонбонки (видях ги в Метро). Така хем ще имам ефектна украса, хем хората ще могат да се подслаждат от време на време.
Започнах приготовлението на подаръчетата за гостите - вече съм почти готова и скоро ще ги снимам и ще ви ги покажа, както и всички останали неща.
Kikolina, утре ще пусна снимка на бижутата, които вчера си купих. Много си ги харесах yahoo. Има перли+камъни . Много е красиво yahoo. Купих си го от центъра, едно магазинче срещу Тера Нова. А обиците си ги купих от едно магазинче срещу Търговския център на Мусала. Аз лично се спрях на имитационна бижутерия, защото по принцип си нося смесено бяло+жълто злато, но за сватбата жълто няма да ходи. Трябваше ми нещо бяло+перли, така че прецених да не давам сума ти пари за нещо, което няма да сложа повече, пък и имитационната бижутерия е доста ефектна... blum
За бонбонките - днес ще се размотая да видя какво ще открия и пак ще пиша какво е станало. И аз си мислех за тези бонбонки бон и бон, но сякаш предпочитам да са кръгли от рода на еМеМ.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 08, 2008, 10:13:34 »

Браво за бижутата  Bravo чакаме снимките ДА  good Давай за бонбонките че няма време smile така се вълнувам и аз,много съжелявам че няма да ме има да дойда да те зърна в Големият ден  sad
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 08, 2008, 10:18:05 »

момичета,

относно украсата по масите, вижте в магазин Джъмбо, на бул. България, до Била.

За нашата сватба взех 3 големи свещи за стойките с цветя, 4 розички - бяха бели, но като ги запалихме видях, че светят в различни нюанси, добре, че ги бях уцелила сходни; имаше много и различни плуващи свещи; и някъде към 30бр. по-малки и ароматни свещи за масите на гостите; дадох 50лв. общо;

имаше и много други неща за украси по масите, но аз вече си бях набавила досат от нещата...

препоръчвам ви го, заради цените
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 08, 2008, 17:04:31 »

то тука няма Била sad
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 08, 2008, 20:13:00 »

Момичета, сложих в галерията ми всички нови покупки. yahoo
Ще чакам да си кажете мнението какво мислите... smile
Дано ви харесат нещата blum Wink
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 09, 2008, 07:24:43 »

Stassi много са ти хубави нещата  Bravo
а тези плетените кошнички за гостите ти ли си ги прави, много са оригинални.
и колието е ефектно, абе всичко....ще бъдеш една красива булка  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 09, 2008, 10:27:20 »

Благодаря ти много echy_  give_rose
Да, кошничките за гостите ги правихме собственоръчно в къщи. Баба ми ги оплете, баща ми надписа картичките (че пише доста красиво), а аз ги оформих (залепих розичките и мускалчетата). Абе въобще луда картинка. 130бр. - вкъщи даже се майтапим че сме се превърнали в една малка фабрика за подаръчета  DANCE
Аз днес остана да гледам за букета и букета на колата. Много сложна работа. Немога да си харесам къде да ги правят и това си е. Останаха ми още 2-3 цветарници и после ще му мисля. Оффф, как не обичам да вземам такива решения. Все си мисля че на другото място щеше да бъде по-добре и по-красиво и т.н.
А иначе вече съм изпаднала в пълна паника че пропускам нещо голямо и няма да имам време после за него. Гадост... sad sad
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 09, 2008, 10:34:27 »

Аууууу Стаси много красив Ти е комплекта бижута и на мен също много ми харесаха кошничките,и обувките са много яки.За букета мога да Ти препоръчам и даже заведа ако искаш сега в събота и аз ще поръчвам мойте за мен и колата в Гардения,момичетата са много сръчни и изобретателни,ще се съобразят с всяка претенция.Браво на Теб и баба и татко Ти  Bravo,личи си от къде си наследила да Ти идват нещата отръки - поздраления за което.А това за времето и с мен е така гонят ме карастанчовите вече че нямам време за нищо.
Ако искаш да се уговорим да се видим,ако искаш да Ти обесня къде да отидеш ако искаш още днес,кажи  girl_wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 09, 2008, 15:19:19 »

уф,  бул. България и Била, ама в София.....

Стаси, на мен също много ми харесват твоите нещица!!!!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 09, 2008, 15:41:30 »

Стасииии  много са ти хубави не6татааа  Bravo
Поканите на сватбата на бративчедка ми бяха почти съ6тите като твоите...много са сладки...
Поздравления...
хайде почти не остана...6те чакаме да видим и всичко това в действие...  tease
 give_rose give_rose give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 09, 2008, 19:43:37 »

Kikolina, благодаря ти много. За жалост прочетох постинга ти чак сега. Аз днес вече поръчах букета, украсата на колата и бутониерите в магазин Джунглата. Днес доста пообикалях, разгледах доста каталози и в крайна сметка избрах този магазин. Момичетата и тук бяха страшно отзивчиви, а мъжът направо ме срази с много точни обяснения, съвети и цялостно оформление. Доверих им се напълно и искрено се надявам да не се разочаровам. А и като цена не ми излезе никак много (букета 60 лв., украсата на кола 90 лв., бутониерата на 5 лв.). blum
Ето този букет поръчах, но на мястото на големите розови рози ще има рози бордо, обвити в кокос. Иначе всичко друго се запазва. Много си го харесах. Дано стане същия, даже по-красив  blum Wink
Е, след 18.10 ще ви кажа как са се справили и дали съм била доволна.
Но ти все пак ако нямаш компания за букета - аз утре имам свободен ден така да се каже smilesmilesmile, защото само имам като задача да ходя на маникюр, така че ако искаш пак може да дойда с теб, хем да пием някъде кафенце.
Иначе много благодаря и на другите момичета за мненията. Наистина се радвам че са ви харесали, защото аз през моя поглед винаги имам резерви и е добре да чуя и чужди мнения.  kiss LOVING kiss
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 10, 2008, 17:28:24 »

Леле букета е страхотен, а бордото така ще изпъкне нямам думми good
Стаси нещата ти са страхотни и е нормално да имаш резерви и аз бях така до края, но съм сигурна, че всичко ще е ОК.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 11, 2008, 11:01:58 »

Ама то не останало време и до вашата сватба!
Приключихте ли вече с подготовката?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 11, 2008, 18:18:32 »

Благодаря magi_st, дано наистина всичко е ок smile
Ами да, dorina79, почти приключваме вече. Днес говорих с декораторката и поотучнихме нещата. Разбрахме се понеделник да се разберем напълно. Поръчахме днес и тортата - двуетажна, колкото да има нещо за ритуала с рязането, а иначе на гостите поръчахме същите пастички като тортата. Остана само да се видим вторник сряда с оркестъра и видеото+фотото да се уточним. Роклята към вторник сряда ще е готова. Общо взето всичко върви към приключване и подреждане на нещата.
Забравих да ви кажа, че най-после си взех чашите. След три връщания, сега вече изглеждат доста по-добре и културно.
А, забравих също че записах маникюр в Хубава жена. Дано остана доволна и оттам...
Та, май така вървят нещата засега.
Като имам нещо ново пак ще ви пиша.

п.с. Вече е сигурно че няма да имаме покривки от декораторката, а само калъфи. Ще стискаме палци покривките на ресторанта да не са "плачевни".
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 11, 2008, 18:24:15 »


Забравих да ви покажа и букета за колата. Ето го и него. Или по-скоро нещо подобно, защото цветята ще бъдат рози бордо + орхидеи + малки розички бели и мнооооггоооо светно розови + гипсофил (като букета). Дано и тази украса на колата да я докарат от магазина smile



п.с. Имате ли някаква идея къде можем да си направим снимки на открито с пейзаж морето, някъде където е красиво и ще е отворено по това време на годината. Аз мислех за Сириус, ама не съм сигурна дали е отворено там...
« Последна редакция: октомври 11, 2008, 18:51:27 от Stassi » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines