Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:00:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Stassi 18.10.2008  (Прочетена 59272 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 30, 2008, 12:01:03 »

За маникюра според мен зависи от това с каква дължина и лак си свикнала по принцип. Ако сложиш по дълга ноктопластика може да не ти е много удобно в началото. Все пак трябва да е нещо по-специално, но от друга страна на мен не ми харесва прекалено претруфаните и "тежки" нокти.
Имаш достатъчно време да пробваш различни варианти.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 30, 2008, 12:33:20 »

Стаси, много ми хареса грима. Иначе за ноктопластика и аз се чудя. Не обичам много дълги нокти, но и моите много се чупят и разслояват и изглежда неприятно. Но наистина, ако не си свикнала с дълги нокти може да ти е малко некомфортно и е по-добре няколко дни по-рано да го свършиш това. И аз не харесвам претруфените неща. Мисля, че е по-добре да няма много рисунки по ноктите.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 30, 2008, 18:27:54 »

Благодаря момичета.
И аз си мислех за вариант малко по изчистени нокти с някакъв съвсем загатнат ефект някъде по нокъта, но ненатрапчиво, нежно.
Относно ноктопластиката - все още се колебая, верно има време, така че ще казвам пак по нататък.
Мерси все пак. blum
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 30, 2008, 22:07:34 »

За грима страхотен е!
И мен ме гримира Маруся и мога да кажа само едно - изключително съм доволна от грима. Не мръдна през целия ден и не беше толкова силен и натрапчив. Страхотно се справи Маруся!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 03, 2008, 16:40:33 »

Благодаря Дори.
Точно на това и аз се надявам за грима - да не мръдне цял ден. Защото просто си представям с тези емоции, сълзи, смях, целувки, прегръдки. Абе ще има доста предпоставки да се поизтрие, но си мисля че с 1-2 минутки пред огледалцето ще се пооправи положението за да може и последната снимка от вечерта да е перфектна (не че си мисля, че без грим снимките ще са ужасни ама все пак... smile Wink)
Момичета да ви се похваля - вчера ходих при декораторката да уточним украсата. Дойдоха ни много свежи идеи и на двете, така че още от понеделник тръгвам по задачи, че трябва да се купи това онова. А иначе декорацията в крайна сметка няма да е супер претрупана - семпло, но стилно. Единствено се колебая за калъфите по столовете на всички гости, защото се оказа че това е разход около 200 лева sad, а в нашия случай столовете не са много лоши, така че незнам. Иначе ще използваме нейни покривки - много красиви, снежно бели с бели орнаменти. Ще имаме най-вероятно и балони с хелий и т.н.  smile
Вчера също така се сдобих "почти" със сватбена книга.  yahooНамерих на Метро меню за ресторант, голямо А4, точно цвят бордо, много красиво кожено с орнаменти отгоре а вътре като една много малка папка направено. Сега ми остана да купя листи твърди формат А4, с леко перлен нюанс, които ще сложа вътре и книгата е готова. Намерих един магазин, в който се занимават да украсяват всякакви предмети и се съгласиха за 25 лева да ми украсят със ленти от сатен и органза и да ми декорират с пандели, рози и други елементи две шампански и това "меню - сватбена книга".  yahooТака че и този проблем отпадна почти.
Вчера бях и на втора проба.  chee Малко остана да се разхлипам като облякох роклята - все съм си мислила че ще я докарат, но след всяка проба излизам с огромна усмивка. Станала е страхотно. А даже още не е съвсем готова. Взех си най-накрая и булото - вече всичко му е наред. Wink
Май засега това съм свършила. В понеделник се прибирам във Варна и се мятам наново да привършвам списъка, че после да имам време за доизкусоряване и релаксация преди Деня  Wink blum
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 03, 2008, 16:57:07 »

Браво  Bravo за роклята и за булото радвам се че си се харесала,не си ли прави снимки?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 03, 2008, 21:16:47 »

Ами ако трябва да съм честна съвсем забравих да се снимам  smile Wink Просто бях на съвсем друга вълна и изключих, а даже си взех фотоапарата и се заканих от вкъщи, че не трябва да забравям да си направя снимки. Но явно ще имам снимки със роклята чак на сватбата. sad  Или след като си я взема някой ден и ме прихванат лудите yahoo. Ще причакам половинката да я няма, обличам се и ще се наснимам докато запълня паметта на апарата  smile smile smile banana
А булото още другата седмица като се прибера и ще го снимам, но то не е чак толкова специално, няма нищо особенно, освен че е изстрадано и си е моето  yahoo yahoo yahoo.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 05, 2008, 23:10:40 »

Stassi честита темичка с малко закъснение  blum  give_rose
изглежда всичко върви страхотно по подготовката...и съпроводено с много емоции... yahoo yahoo yahoo

6те чакаме много снимки и то с нетърпение...и 6те бъдем с теб духум  girl_wink

УСПЕХ!!! give_rose
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 06, 2008, 21:30:29 »

Stassi, радвам се, че така се радваш за роклята си и си така ентусиазирана smile сигурна съм,че ще стане добре, а и когато булката е щастлива и сияе, винаги изглежда добре. Според мен булото е задължителен аксесоар за булката (или почти), придава по- завършен и тържествен елемент.
За калъфите- прецени дали наистина са нужни, ако ресторанта е достатъчно хубав и столовете не са някои стари и захабени, може и без тях. Лично мнение, разбира се.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 06, 2008, 22:27:02 »

Честно казано за калъфите все още се колебая. LAUGHTER Сега обаче почнах да мисля вариант да сложа калъфи, а да махна покривките под наем. smile Защото със всичко, което си представям че ще има на масата ( салати, безалкохолни, минерална вода, два вида вино - бяло и червено, два вида ракия - сливова и гроздова, евентуално ядки, топки питки Oh my ...) незнам дали въобще ще се забелязва какъв тип е покривката. А и освен това ще има пръснати листа от рози и кристали, така че май точно покривките ще са тези които ще махна, а калъфите ще останат.
Да ви кажа и какво друго направих днес. Купих си най-сетне жартиер със синьо Wink, форкети за косата с перли, клонче за косата също само с перли и тюл за късметчетата за хвърляне - останаха ми само бонбонки някакви цветни да намеря и ги почвам. Дадох също така и сватбената книга да се прави, поръчах шампанското и си харесах страхотно колие, но не си го взех (защото съм отвеяна... girl_wink). Та утре пак трябва да отида до магазина, за да си го купя. smile
Ако някой се сети за друг тип бонбонки, освен детска радост, моля ви кажете ми че аз зациклих нещо... nea

п.с. Ох, днес най-сетне почнах да лепя и сглобявам подаръчетата за гостите. В най-скоро време ще сложа снимка на вече готово да го видите...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 07, 2008, 10:15:40 »

честита темичка и от мен, с малко закъснение;

пробният ти грим е сходен с моят първи  пробен грим!!!

успех с приготовленията!!!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 07, 2008, 10:37:13 »

Stassi аз съм за калъфите  pleasantry,ако се колебаеш покривка или калъфи,определено калъфи с панделки, а и ще имаш пръснати листа и кристали което е достатъчно.
Покажи жартиера,и останалите неща ще се радвам да видим  Wink
На  мен само това ми остана колие ,какъв тип е това което си харесала,аз все гледам и нищо подходящо не срещнах,не че много съм обикаляла точно за това но  pardon е нямам и още неща,но са от типа чорапи бельо,все такива дето за 5 мин си ги купувам.А ти с какви ще си?
За бонбонки има в Мола,големия в дясно от входа на 1-я или 2-я етаж като завиеш.Незнам точно къде е магазина понеже Мола  не ми е слабост и не съм ходила много там засега! Но има определено,ние взехме от там за късметчетата!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 07, 2008, 10:57:29 »

аз също съм ЗА за калъфите!!!!

Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 07, 2008, 15:49:35 »

честита темичка и от мен smile
за бонбонки може да видиш дали ще ти допаднат има едни "bon - i - bon"  малки, цветни като сплеснати топчета са. ние такива взехме да сложим към житото дето се хвърля пред църквата.
и аз съм на мнението на kikolina относно калъфите и покривките.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 08, 2008, 06:29:18 »

Стаси, честита темичка smile Поздравявам те за прекрасния вкус който имаш  :bravo:Всичките ти неща които видях в галерията ти са просто прекрасни- и моделите рокли, прически, халките, без съмнение ще си една прекрасна булка  Wink С нетърпение очаквам да те видя като булка smile Успех в последните приготовления и ти пожелавам сватбения ви ден да бъде безупречен  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines