Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:32:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Stassi 18.10.2008  (Прочетена 58831 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« -: септември 26, 2008, 16:20:28 »

Stassi Време и Ти да имаш темичка, сподели как върви подготовката,настроението как е ,чакаме подробни обяснения за всичко около теб   Bravo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 27, 2008, 10:45:59 »

Честита темичка!
Наближава и вашия сватбен ден!
Разказвай какви са вълненията, как върви подготовката?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 28, 2008, 11:42:15 »

 Oh my ...  give_rose  give_rose  give_rose
Благодаря ви момичета. Наистина не очаквах... yahoo
Ми ние вече сме почти към края на подготовката, въпреки че като се замисля остават куп неща за купуване.
Роклята се шие в момента в сватбен салон Контеса. Ходих вече на една проба и на 2.10. съм на втора. Още от първия път става добре, защото от началният модел от който бях тръгнала в крайна сметка стана съвсем нова рокля. Даже шивачките се майтапеха с мен че могат този модел да го кръстят Станислава...Ма то с мойта фантазия обединих 12 снимки от интернет + един реален модел за моята рокля, която засега върви много добре.
Обувките са другия ми "проблем". МНого трудно ми беше да си намеря нещо стилно, официално, бяло и то моят номер без поръчка. В крайна сметка на една екскурзия до Свищов си намерих обувки и проблемът много бързо се реши. За всеки случай си взех и втори чифт малко по-неофициални, но удобни и леки за танците в ресторанта.
За булото майтапа беше голям, но друг път ще разказвам да не става много натоварен постинга.
Какво още не съм свършила...Ами нямам сватбена книга, жартиер, не съм украсила шампанското, нямам бонбонки и късмети за хвърляне, нямам бижута, не съм се оговорила окончателно с декораторката за украсата на ресторанта, нямам идея какво ще правя със сватбения букет и букета за колата...Оле, аз май имам още достааа работа. А, да, нямам и подаръци за гостите от чужбина, не съм купувала нищо за почерпката у нас, не съм се видяла с фирмите за кетъринг, и не сме пазарили нещата за допълнително внасяне в ресторанта.
Малее, сега като прочетох колко неща имам да правя и нещо ми стана мнооогггооо топло Sunshine Sunshine Sunshine

p.s. kikolina, за халките няма да говоря много, защото доколкото виждам от снимките в галерията ти май моделът ни е един и същ  blum
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 28, 2008, 14:17:33 »

Stassi, а младоженеца готов ли е? При нас мъжките обувки се оказаха голям проблем. Той как се чувства?
Щом имаш декораторка може да говориш с нея и за булченския букет и за букета и украсата на колата.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 28, 2008, 18:11:19 »

Ами младоженецът е готов до половина  smile
Имам в предвид, че взехме вече костюм тъмно сив с много светло лилава риза и такава вратовръзка. Няма обаче още обувки и чорапки.
А за букета - аз говорих с нея по този въпрос, но ми се стори че ми иска много пари. Каза ми че такъв, какъвто съм харесала ще излезе не по малко от 100 лева, така че се колебая все още. Ще проверя тук там и ако всички ми кажат че ще е толкова скъпо или ще сменя идеята или ще жертвам малко повече парички в името на добрата и красива кауза smilesmilesmile
А да ви кажа моето премеждие с булото - когато ходих на първата проба за роклята и реших че е време да си харесам було и да си го купувам вече, защото планирах прическата за след няколко дни. И така харесах си го, купих го и щастлива го нося след броени дни на фризиорката. Тя ми направи прическата, сложи ми булото и какво мислите....ми то се оказва ужасно криво. От едната страна е 54 см., а от другата е с дължина 68см. Оле, това са многооо видими 14 см. разлика в дължините. Тя като ми го нагласи и отметна замязах на смешна марионетка, на която някое дете се е ядосало и е отрязало булото и от едната страна. Ужас... Слава богу на другият ден когато отидох да го върна не ми създадоха проблеми. Взеха го обратно и пуснах поръчка за ново, даже малко по дълго (70 см. къса част и 90 см. дълга част). Та така. С две думи уж съм платила булото си, пък сега нямам нищо в къщи, на което да се радвам, но...
За другите неща ще ви разказвам по-нататък да не ви натоварвам с много информация. А ако някой варненски булки четат могат да ми дадат съвет къде да проверя за сватбен букет...
 blum Wink smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 28, 2008, 19:54:33 »

Моя букет го правиха от ахенцията, която се занимаваше с украсата "Цветен ден" и много го харесах, а и не излезе много скъп. Мога да ти дам координати ако искаш на лични. Също ми бяха похвалили и един цветарски магазин на "Генерал Колев" с/у болницата. Намира се близо до аптека Санита, ако не се лъжа на другия ъгъл. Успех!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 29, 2008, 08:41:12 »

Честита темичка, Stassi! give_rose
Ще се радваме да споделяш с нас последните дни от подготовката! Ще чакаме и снимки... blush
Има ли предсватбена треска? 
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 29, 2008, 09:15:24 »

dorina79 мерси за информацията. Аз този магазин на Генерал Колев немога да си го представя в момента къде е точно, но след малко съм на пробен грим в магазин Лонда на центъра при Маруся, така че после ще се полутам в него район да видя какво ще открия. Иначе имам в главата още 3-4 варианта, така че ако навсякъде ми се стори много скъпо може и да се възползвам от информацията за твоята агенция. Но си мисля, че ако навсякъде ми кажат че струва над 100 лева ще означава че наистина букетът в скъп. Така че ще пиша пак какво е станало.
eli_m благодаря много Wink. Предсватбена треска за жалост все още нямам. Незнам защо така. Може би има още време и ми е спокойно засега. Но като се знам каква съм сигурно в последните 10тина дни ще бъде голям трепет  smile smile smile
Днес ще ходя и да си избирам бижута, ако си харесам нещо ще го снимам и веднага ще ви пусна снимки. А след няколко дни съм решила да снимам всичко, което имам засега и ще ви покажа да си кажете и вие мнението, защото все още има неща за които се колебая дали са станали добре или има още какво да се прави по тях. Така че няколко различни мнения няма да са ми излишни.
 smile blum Wink
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 29, 2008, 10:16:43 »

....как да не четат варненските булки?
Поздравления за халките  Bravo  а за букета знам едно магазинче,където правят много красиви букети.Гардения се казва http://www.gardenia-varna.com/themes/gardenia2/contact.html ето ориентир,за сватбата на моята приятелка поръчахме от там букет от 19 рози излезе 56 лева но без никаква украса,също и  букет за колата - аз си харесах там състоящ се от три бели лилиума с мн рози около лилиумите.... разлят букет ми казаха 80 лева-доста богат букет за кола изглежда на снимките,ако имаш път отиди мацките са много точни smile
Кажи за грима после какво стана.
А  в коя църква си и кой ресторант?
« Последна редакция: септември 29, 2008, 11:49:48 от kikolina » Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 29, 2008, 13:10:55 »

Stassi, честита темичка! Bravo
И аз ще се радвам много да разбера до къде са стигнали другите с организацията, за да не изоставаме и ние. Аз обаче не мога да отворя галерията със снимките и не мога да видя нищо. angry
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 29, 2008, 17:19:01 »

Момичета, нямах търпение и като се върнах от пробният грим веднага се снимах и качих снимките в галерията yahoo yahoo yahoo. За тези, които немогат да я отворят прилагам една снимка тук:
Аз лично съм възхитена от грима yahoo. Маруся доста се постара, като накрая даже заяви че защото заминавала за Турция и нямала много време днес само ме "маркирала", а на сватбата гримът щял да бъде много по-добър. Но аз и от това останах впечатлена. Имайте в предвид на снимката, че апаратът е със светкавица, снимката е доста отблизо, не изглежда точно така наживо, но поне можете груба представа да добиете.
Аз гласувам наистина с две ръце за Маруся Bravo. Добра е две мнения няма. Знае и точно кое и как да сложи за да не ме е срам да ходя през деня по улиците...
Така, изказах си мнението за пробния грим.
Сега да ви разкажа какво друго ми се случи днес. Значи реших след като се снимах с грима, че мога да снимам вече всички неща, които имаме купени. Изкарвам надписаните чаши, като държа едната за столчето и какво мислите става... bqsnasym bqsnasym bqsnasym Буквите от надписа с името ми остават по пръстите ми tuktuk. Половината ми име се изтри. Добре че вече имах снимка, че не беше фатално. Но как мога да карам със официални чаши без моето име гравирано на тях sad. Почвам да търкам съвсем леко с пръст без нокът по името от чашата на приятелят ми и се оказва че и неговото име почна да се руши. Олеле мале Плачещо момиче bqsnasym lacnl8...
Тичам бързо аз до салонът откъдето ги взех...И продавачките ми викат - Ми да, ето ги най-сетне тия чаши.
А то какво станало. Момичетата които изработват чашите да вземат да забравят да изпекат надписите отдолу. Пратили чашите в салона, ние си ги вземаме и една седмица след това точно тия момичета се обаждат в салона да кажат, че са се сетили че две чаши не са изпечени. Ама като не се сещат кои. А те от салона имали около 30 поръчки. Обаче нямат телефони girl_impossible. И си казали: Дано хората ги видят навреме и да ни ги върнат. Ще чакаме.
Та така. С моят късмет точно аз попаднах на тези чаши. Голям майтап. Да се смееш ли, да плачеш ли. Незнам.
Не стига че булото беше дефектно, а сега и чашите. Аз взех да се замислям че в скоро време трябва да почна да проверявам всички покупки, че току гледай изникнало още нещо не наред. Ужас bqsnasym
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 29, 2008, 19:39:58 »

За кой салон става дума? Oh my ...
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 29, 2008, 21:29:20 »

Ами чашите ги взех от сватбен салон "Ванила"...Принципно те са представители на фабриката за чаши във Варна. То не че са виновни хората от салона ама...стана просто гадно sad
От друга страна пък се радвам че това стана тия дни, че има време да ги оправят. Представете си че ден преди сватбата взема да ги мия и полирам...Ужас  girl_impossible. Така стана по-добре, не че е добре, не ме разбирайте погрешно. Просто имам късмет че има време грешката да се оправи.
Абе в нашата мила татковина вече не се учудвам от такива работи. Тя държавата ни е такава, камо ли всичко останало...
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 30, 2008, 11:34:29 »

Момичета, сега се сетих че не съм се занимавала въобще с въпроса за маникюра.
Дайте някакви идеи. За момичетата от Варна - къде да си правя маникюр.
А имам ли още време за ноктопластика, че ноктите ми са ужасни, постоянно се чупят. надявам се не е много късно. А какъв маникюр да си направя - с рисунки или изчистен? smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 30, 2008, 11:50:13 »

 Bravo за грима..страхотен е и мисля 4е ти стои мн добре..
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines