Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:39:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nataliya - 04 октомври 2008 г.!!!  (Прочетена 29912 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« -: септември 26, 2008, 14:40:52 »

Nataliya, ето че и твоя ден наближава! Girl_hide
Разкажи ни подробностите около него! Как е настроението? Има ли притеснение?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 26, 2008, 16:09:42 »

Брей Nataliya, то не останало...
Айде споделяй, че и на някои от нас им остана още малко. Да се поориентираме накрая. smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 27, 2008, 10:44:37 »

Хайдееееееее,
кажи как вървят нещата, какви са емоциите, които те вълнуват в момента?
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 27, 2008, 11:06:28 »

Наталия, честита темичка. Малко остава и до твоя ден! Хайде разказвай подробности, до къде си с подготовката, как е настроението? Girl_hide
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 27, 2008, 17:44:59 »

oooo благодаря ви момичета за интереса и вниманието  yahoo
Преди малко се прибрахме и сега видях,че си имам темичка.  smile Настроението като цяло е на макс, но и притеснение си има (за разни дреболии и организационни неща). Най- важното днес е, че си взех роклята и съм много доволна. Бюстие с долна част е, от сватбения център в Младост в екрю и златно. Като цяло съм доста доволна от обслужването, а и си изпълниха срока от един месец за доставка на роклята. Пришиха ми вчера подплънки и мисля, че стана сполучливо. Занесох я при чичо ми от където ще ме вземат, така че няма да мога да й се наслаждавам  sad
Иначе всички дреболии са купени- чаши, шампансо, късметчета и т.н. Ходих на пробна прическа, купих фуркети, ангажирах гримьорка (няма да правя пробен грим та затова стискайте палци да стане сполучливо).
Уговорихме кола от един познат. Исках да е лимузина, но ще е джип в крайна сметка, но не мисля че е толкова важно. Украсата за нея също е поръчана.
Младоженеца е напълно готов от към облекло. Започва  и него вече да го тресе предсватбена треска май. Нямаме търпение вече  danceg
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 27, 2008, 17:51:33 »

За утре сме предвидили да ходим до църквата да доплатим. Трябва да си търся бял чадър за всеки случай. Ако някой знае къде има да помага.
Не сме си избрали хотел за първата брачна нощ (в къщи ще спи майка ми и няма да е никак удобно). Хубавите хотели се оказаха над 150-200 евро, което за няколко часа реално е много.........
Почти всички гости са ясни. Остава да ги разпределим по масите girl_wink
За наше съжаление над 10 човека ни отказаха по различни причини (не съвсем уважителни), но здраве да е.
В понеделник ще ходим да подаваме декларациите в гражданското. Дано да нямаме проблеми.
Трябва да намерим време да научим няколко хора, ако не ще наваксваме с другите танци
 Dance2 Та за това се сещам в момента.  danceg
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 28, 2008, 12:21:11 »

Охх, този болен въпрос с хората стои и при нас. И ние не знаем много хора. Аз знам само три най-важните, а горкият младоженец почти нито едно. Смешна работа. Но е добре ако има време да се понаучат поне няколко най-най-разпространените... smile
А иначе да те питам какъв чадър точно искаш да си вземеш. Защото и аз си мисля че не е лошо с това странно време да имаме по един чадър под ръка, ама се чудя колко трябва да е голям, че наистина да ми свърши работа и да не се мокря аз и роклята...Може би плажен бял чадър  funnytooth laugh
« Последна редакция: септември 28, 2008, 18:13:17 от Stassi » Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 28, 2008, 14:05:36 »

 smile Аз съм виждала и булки с плажен чадър, поне от вкъщи до колата. Аз купих един чадър днес. Не е бял, а тъмно червен с някакво каре в края. Доста е голям, поне мен и роклята ще скрие. Тайничко се надявам да не ни потрябва. И това отпадна от списъка smile
За хотел резервирахме стая в Legends на Черни връх. Аз не съм ходила лично, но в сайта им видях че изглежда добре.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 29, 2008, 08:05:11 »

честита темичка иот мен smile
и мен ме вълнува от къде взе големия чадър, че мен един познат ми се обади да ме предупреди че от понеделник до четвъртук ще се оправи времето но в събота щяло да вали и да го имам впредвид.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 29, 2008, 08:17:40 »

Честита темичка и от мен.Като гледам доста добре вървиш с организацията и нещата се нареждат добре.Пожелавам ти хубаво време за сватбата.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 29, 2008, 09:59:01 »

04.10.08
10° | 22°
Облаци, валежи от дъжд 
В събота вятърът ще се ориентира от северозапад, ще се усили и с него ще започне да прониква хладен въздух. Ще бъде облачно и дъждовно.

9° | 0°
Rain  - А това е от прогнозата на CNN  shok
Направо не мога да повярвам
Явно ще се мръзне.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 29, 2008, 10:47:03 »

Nataliya, не го мисли толкова! Тогава ще си под такава емоция, че това няма да е най-важното!  rains
Ние ще стискаме палци да имате един незабравим сватбен ден, с много много много Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 29, 2008, 11:25:22 »

Благодаря ти Ели. smile Повече няма да го мисля това време  butterfly Любовта ще ни топли.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 29, 2008, 12:53:48 »

ами чеситита темичка и от мен... то наистина съвсем не остана, а за времето споко, то е божа работа, прогнозите почти никога не са точни, а и много зависи в коя част на страната си, на нашата си датичка при нас времето беше супер, но от други съфорумки разбрах че на морето не е било, така че... просто късмет ти пожелавам....
А за хотела, да ти кажа и ние имахме възможност от нашия комплекс ни предлагаха хотел за първата брачна нощ, но да ти кажа така и не стигнахме до него, просто купона продължи до сутринта, и в 5,30 благополучно се прибрахме в къщи... но вие си знаете, мисля че дори по скоро ще усетите сватбено настроение на другата вечер...
Успех с оставащата подготовка и спокойствие най вече от мен..
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 29, 2008, 19:47:23 »

И ние стискаме палци за хубаво време! Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines