Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:53:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на echy_ 04 октомври 2008 г.!!!  (Прочетена 26182 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 30, 2008, 10:55:27 »

може и да са я махнали от салона, защото ако тя е мислила да се маха щеше да ми каже и поне да си даде телефона. сега чрез кумата, която ме заведе при тази маникюристка, се опитваме да намерим личния и телефон, ако ли не трябва да рискувам при друга или сама да се лакирам. незнам кой е по-добрия вариант?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 30, 2008, 11:28:31 »

Аз лично да си кажа още не съм готова с това, даже не съм го мислила, но си мисля че е по-добре от някоя друга позната да вземеш координати на някоя добра маникюристка и да рискуваш с нея. Така или иначе няма да те направи грозилище с черен лак, така че споко - всичко ще е наред. Ти си от София, нали? Има много мнения във форума за добри маникюристки, така че просто рискувай - нали знаеш понякога пък рискът печели.  smile
Стискам палци!
« Последна редакция: септември 30, 2008, 19:21:35 от Stassi » Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 30, 2008, 12:04:19 »

100 % е по- добре да отидеш при професионалистка.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 01, 2008, 10:58:16 »

пеших проблема с маникюра. ще рискувам с маникюристката на моя приятелка. записах си час за петък пък каквото излезе.
довечера ще се срещаме с ДЖ-я да уточним първата песен( White Snake - Is this Love) и още незнам там каквото има за доуточняване.
правя разни списъци за различните хора кой каво и от къде да се вземе, като в списъка на младоженеца му написах от Перник да се вземе 1 бр. булка ROFL също така и транспортни схеми как да стигнат до нас(само младоженеца знае къде къде е, а в дългия път карането в колона е трудно) , как моиите родители после да стигнат го рутуалната залата и т.н.
денят наближава и все повече не ме свърта на едно място и все с нещо трябва да си уплътнявам работното време smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 02, 2008, 08:00:37 »

Последни трепети преди големия ден.Мисля, че всичко ще мине прекрасно, аз бих ти дала един съвет, остави всички мисли на входната врата и се наслаждавай на деня си.Проблеми сигурно ще се явят един или два, но не задълбавай в тях и гледай да си позитивна и усмихната през цялото време. good
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 02, 2008, 08:41:14 »

благодаря ти magi_st , за съвета. ще се опитам да не обръщам внимание но както казва мъжлето ми няма начин да не се изнервя за нещо защото искам всичко дае перфектно, макар че знам че неможе да е smile 
днес остана да залепим етикетите и да напълним бутилките с алкохол, да отида на козметик, да си приготвя багажа , че утре след като оставим алкохола в ресторанта и мина на маникюр се прибирам на Перник при родителите ми. довечера и при кумовете ще ходим да доуточним последно в колко и от къде ще се тръгва, да им дам малко от моите списъци и програмата за деня smile
чувстваме се с милото много изморени, неможем да се наспим, а аз все още не съм оздравяла. чудим се как ще издържим в събота. днес мисля до обяд да седя на работа и след това да си вървя че и без това нищо отговорно немога да свърша.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 02, 2008, 10:23:22 »

Скъпа, не само, че няма да усетите умора в събота, а целият ден ще мине толкова бързо и затова
както ти е казала маги наслаждавайте се на деня си максимално good
всичко ще е перфектно, важното е ти да не се притесняваш и много много да се усмихваш girl_wink

Успех с последните приготовления и ти пожелавам една приказна сватба twohearts
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 02, 2008, 10:46:17 »

Скъпа, ама нямаш си на идея колко добре те разбирам. Миналата седмица по това време бях в абсолютно същото положение. Ама в петък вечер като ми стана едно такова особено... минаха ми нервите и от там нататък се хилих като идиот няколко дни. Сигурно имаше недостатъци, но не ги забелязах. Важното е ти да си спокойна и да се насладиш на този ден колкото се може повече, защото свършва много бързо, а е толкова хубаво...
Пожелавам ти най-прекрасната  сватба на света!!!

P.S. Глътни няколко валерианчета още тази вечер и утре, а и сутринта преди сватбата също. Дори да си внушиш, че ти помагат, пак е от полза.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 02, 2008, 10:54:16 »

Echy_ аз да ти кажа нашата сватба беше неделя и за събота си бях оставила маникюр и козметик.Изглежда, че ми се беше събрало в повече напрежение, но вечерта в 8 заспах и спах до другата сутрин в 8, направо неможах да повярвам, че преди сватбата ми се случи нещо такова, а предните седмици всяка нощ се събуждах към 2 и започвах да се въртя и да мисля  crazy
Колкото до самия ден повярвай ми от емоцията нито ще си гладна, нито жадна нито уморена.Аз чак като седнах разбрах , че ме болят краката.Така че споко ние ще стискаме палци всичко да е ОК и да е най-прекрасната сватба на света Wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 02, 2008, 10:55:40 »

Echy_, всики минали вече от там скоро или отдавна ще ти кажем, че в самия ден умор няма и да усетиш. И аз като теб от организация не можех да се наспя. В деня на сватбата станах в 6:30 сутринта, за да подредим всичко преди да дойдат фризьорката и гримьора. Целия ден ми мина зато за миг. Легнах си в 7 сутринта и чак тогава усетих някаква умора.
Затова на всички бъдещи булки мога дам съвет да се успокоят, да забавят за всичко в този ден и да му се насладят максимално! Аз и за секунда не съм се замислила за каквото и да било. Раздадох задачите и да се оправят!
А в случай, че стресът ти дойде наистина в повече и други хапченца знам освен Влериан, които помагат определено. От розовките Love girl хаха, но мисля че няма да имаш нужда! give_rose
Успех!!!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 02, 2008, 11:46:35 »

ха ха smile успя да ме разсмееш Бубе smile
аз като се замисля и без розови хапченца след ритуала ще съм вече пияна булка smile не лизвам грам алкохол и газирано а шампанското е комбинация от двете и си представям какви физиономии ще правя. но съм решила да се пазаря да ни сипат по по-малко в чашите;) а иначр чаша в ритуалната, после в църквата и в ресторанта при посрещането и ето ти пияна булка  drinkz
зачупи ми се единия нокът и се чудя как да го запазя до утре маникюристката да укрепи някак си и да издържи още 1 ден.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 02, 2008, 11:49:34 »

Echy_, дръж това настроение хахах tease То се пийва малко по принцип, а и сопват шампанско по 1 пръст в чашите споко good
А за нокътчето аз моите ги обвивам в пеленка или залепям малко парче отгоре. Зависи колко е отцепен, но се постарай да си пазиш и ръката good
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 02, 2008, 12:03:20 »

аз попринцип съм много усмихнат човек и почти винаги се хиля, но като съм нещо напрегната съм толкова сериозна че изглеждам дори страшна smile  но ще има достаъчно хора около мен които да ме подсещат че това е моя ден и трябва да се усмихвам.
колейката ми даде идея да го залепя с лепило че няма как да си пазя ръцете с тея етикети дето ме чакат.
тъкмо мислех да си тръгвам и шефа ми каза да го изчакам да ми даде заплатата  girl_wink ще се опарича малко и мисля да прескоча да си купя едно палтенце дето го гледах от ония дни. имаше го бяло и червено и черно. мисля да си взема червеното и ако в събота е студено да съм с него( нали всичко ми е в червено и екрю) а всичките палта които имам са черни. но ще видим дали ще ми остане време че си презаписах часа за козметик по-рано smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 02, 2008, 19:52:32 »

Прогнозата за събота засега е много обнадеждаваща - слънце през деня и до 24 градуса. Но ти палтенцето пак си го купи smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 02, 2008, 19:56:30 »

Аз отсега да ви пожелая най-прекрасния сватбен ден give_rose!
Определено усмивката няма да слиза от лицата ви! Good luck
Пожелавам ви и много слънчице! Sunshine Sunshine Sunshine
И ще чакаме снимки и разкази!
 Flower
Кога ще е медения месец?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines