Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:24:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на echy_ 04 октомври 2008 г.!!!  (Прочетена 26186 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« -: септември 26, 2008, 14:39:18 »

Еchy_, мисля, че дойде време и за теб да споделяш докъде си стигнала с подготовката за твоя голям ден. Да ни разкажеш, как е настроението! Има ли еуфория   Girl_hide
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 26, 2008, 16:06:33 »

Трябва да има то неостанало... хайде чакаме елементите по подготовката да видим smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 26, 2008, 16:08:15 »

Хайде, хайде...чакаме да ни се "изповядаш". blum
И, ЧЕСТИТА темичка. smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 27, 2008, 10:51:10 »

Честита темичка!
Хайде казвайййййййййййййй как вървят нещата при вас! smile
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 27, 2008, 11:03:03 »

Echy_, честита темичка! Хайде вече е твой ред да споделиш емоции, кое до къде, как?
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 27, 2008, 17:53:33 »

Echy_,честита ти темичка smile Разказвай до къде стигнахте. Взе ли си роклята? Как е бъдещия младоженец?
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 27, 2008, 22:05:39 »

Честита темичка! girl_wink
чакаме да разкажеш до каде си стигнала good
успех с подготовката give_rose
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 29, 2008, 08:00:31 »

ехаааа и аз си имам темичка smile danceg
да знаете само от кога я чакам smile ама тези дни се разболях и в съботя цял ден лежах болна и се опитвам да ес оправя но нестава, пия един куп лекарства, но запушения нос ме мъчи  cray ще съм сополива булка
относно облеклото на мен и младоженеца всичко е готово и си е в нас. халките съшо. но имам чувството че сега ми е по-широка, може би защото ги поръчвахме когато беше топло и пръстите са били подути.
днес ще ходим в ресторанта да се уточняваме  и ще говорим за украсата, че ми остана тя, номерата на масите да направя, етикетите за бутилките.
и трябва да мина да подам документите в ритуалната. да попитам може ли аз да отида с двете лични карти или и двамата трябва да сме?
трябва да купим подаръка за кумовете, те вчера ни подариха домашно кино smile много му се радваме, а ние мислим да им вземем глобус-минибар(една съфорумка ми даде идеята и те много я харесаха)
много ми е притеснено. не съм в състояние да работя нормално и затова мисля да си тръгна по-рано днес за да свърша всичко което имам запланувано
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 29, 2008, 08:19:52 »

Честита темичка и от мен.Да ти пожелая да оздравееш по-бързо ,че е доста неприятно да ти тече носа.И ние имаме същите проблеми с халките, поръчахме ги в жегата и сега на мен моята ми е малко широчка  pardon
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 29, 2008, 08:38:13 »

шампанското сме си купили, виното си украсих сама, чашите са купени, само трябва тия дни да ги извадя и да ги измия.
и да питам как и в какво ги транспортирахте тези стъкларии че да не се счупат? те трябва да тръгнат с младиженеца нали , и малко се притеснявам след като извървят целия път до Перник и обратно до София дали накрая ще са цели:)
късметчетата са във вече украсената кошница. малко ми малеят за нея, та ще трябва да купуваме още късметчета. неможем да си намерим подносче за житото и бонбонките за църквата, та давайте идейки
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 29, 2008, 12:51:26 »

echy_  аз мисля, че най-добре е чашите, шампанското и другите стъкларии да са в оригиналните си кутии. Според мен така е най- малък риска да се счупят като предварително им се сложат украсите и после само се вадят. И аз смятам, че всички принадлежности трябва да са с младоженеца и после в нашата кола (или в колата на шафери,родители???). Ох, не съм сигурна. Да кажат на-добре другите как са процедирали.
Не си спомням да си показвала или казвала нещо за твоята рокля какво представлява.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 29, 2008, 19:58:30 »

Ние ползвахме една табла, която ни бяха подарили миналата година и която за пръв път използвахме на сватбата за тази цел- да сложим вътре жито, стотинки и късметчета. Много е удобна и за носене. В галерията ми се вижда на две от снимките - тази с тейбълкартичките (таблата е леко в страни) и другата снимка е общата снимка пред църквата (кумата я държи малко преди да започне хвърлянето на късметчета по нас). Кошничките за шаферки аз си ги правих, като използвах панерчета, на които направих дръжки използвайки тел облечена в хартия (закупена от Ракхива). И после тази тел я облякох в панделка. Мисля, че се получи добре. Нашите чаши и шампанско ги носи агентката, а при теб мисля, че не е проблем чашите и т.н стъкларии да са и при теб, в колата на родителите. Излишно е наистина да се разхождат напред-назад. А и младоженеца в такъв момент има по-голям шанс да ги забрави! Ти най-добре си знаеш и може да го обсъдиш с него!Вие ще ги ползвате чак в ритуалната зала (или ако няма такава на ритуала), така че сама прецени кой е най-удачно да ги вземе.
Успех!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 30, 2008, 08:07:04 »

аз да се отчета за свършеното вчера :
минах и взех подаръка на кумовете и си скъсах нервите защото момиченцето от магазина незнае в какво а нямали опаковка в която да ми сложат покупката. неможаха да ме убедят че стоката няма опаковка и така им е дошла но не ми се спореше. иска ми се да им вземем още кристална ваза и пепелник. Момичета помагайте с идеи добре заредени магазини.
минах до ритуалната зала да подадем декларациите, взех си момчето от работа и заедно ходихме до църквата да доплатим, но напразно. това се правело след ритуала. след това ходихме до ерсторанта да уточняваме менюто, бройката хора, украсата и всичко за което се сетихме.
от първоначално планувани 70 човека ще сме 58, но здраве да е. кой дошъл дошъл, кой не за него си е smile
от ресторанта ни дадоха и кашончета за бутилките с алкохола та и това гайле ни падна от  главата smile

от 3 дни звъня на DJ за да се разбере за среща и уговорим, атой все ми се измъква с думите че бил зает и ние сме имали една сватба а той 4. имал да гони задачи, украси и т.н. и да сме се разбрали по телефона.Ужас! на първата среща беше много любезен за да ни примами и вземе парите а сега .... от неговата фирма ще е и оператора и с него не иска да ни запознае. да сме му дали час и място и той щял да дойде. та малко се притеснявам , но нищо немога да направя.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 30, 2008, 10:31:25 »

ей сега изпаднах в паника....
тъкмо въртя аз едни телефони и си потвърждавам записаните часове при фризьор, козметик, маникюр и хоп... shok маникюристката ми вече не работи в салона, а миналата седмица ходих на пробен маникюр и нищо не ми спомена. сега трябва да търся друга и да ходя на пробен а нямм време cray
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 30, 2008, 10:43:10 »

Маникюристката вероятно вече работи някъде другаде. Няма ли начин да намериш личния й телефон и да говориш с нея къде е ?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines