Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:57:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Survivor: Островите на перлите  (Прочетена 6569 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« -: септември 24, 2008, 14:54:29 »

Днес започва новият сезон на Survivor: Островите на перлите

22-мата участници ще бъдат разпределени в две племена - Пачека и Мого Мого, кръстени на двата най-големи острова в панамския архипелаг, съобщава в. 19 минути. За първи път в българските издания на формата сървайвърите ще бъдат разделени на мъже и жени.

Survivor: Островите на перлите ще бъде излъчен в общо 52 епизода, в които са включени над 60 изпитания. Най-важните ще бъдат за племенен имунитет, като членовете на загубилото племе ще се изправят един срещу друг в битка за индивидуален имунитет. Другите важни изпитания ще бъдат за награда. Победителите ще се сдобиват с храна или различни пособия, с които ще могат да облекчат живота си в тежките условия. Участниците ще се изправят и е един срещу друг в различни дуели. Загубилите в тях ще трябва да понасят наказание. Един от участниците ще успее буквално да застрои острова като с голи ръце ще вдигне спално помещение, легло, параклис, стол и слънчеви очила.За първи път в българско издание участник ще успее да запали огън още със стъпването си на острова, като разчита само на конец и дърво.

Материалите за повечето "изобретения" са изхвърляни от океана, в това число и част от мрежа и скъсани джапанки, от които са били направени плувки за мрежата. До втората фаза на играта ще достигнат общо 14 души. След обединението на двете племена ще започне новата основна сюжетна линия в изданието.

Третият сезон на риалити формата ще се излъчва всяка вечер от вторник до петък в 20.00 часа. Тази година коментарното студиото на Survivor Live! ще се излъчва всяка събота от 22:30 с водещ Евтим Милошев. Гости в съботното издание ще бъдат отпадналите от играта сървайвъри, както и известни личности. Студиото на Survivor Live представлява пълна възстановка на мястото, на което се провежда племенният съвет.

Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #1 -: септември 24, 2008, 15:50:12 »

Ще го гледам,вторият сезон много ни хареса и с мъжа ми го гледахме редовно ,дано и този да е добър
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #2 -: септември 24, 2008, 21:17:50 »

Много съм впечетлена от първият епизод .Супер кастинг ,готини мацки и мъже въобще за сега са номер 1 .Сървайвър 3 май ще бъде по добър от 2, а 2-ят  беше на ниво
« Последна редакция: септември 24, 2008, 21:38:22 от juji » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 24, 2008, 21:27:49 »

И на ме н ми хареса.Определено бие по всички параграфи Биг Брадъра който ми се струва адски тъп.А иначе ми прави впечатление че участниците са много организирани и изобретателни.Как запалиха огън само.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 24, 2008, 21:31:27 »

и на мен ми допадна доста  good Подборът е добър, според мен ще има и много изненади от страна на участниците  blum Много ми харесаха коментарите на Любен Дилов - син, смях се доста с някои от тях  Bravo Май ще се окаже, че от трите предавания, Сървайвър е най-доброто  girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 25, 2008, 07:53:47 »

Да кажа, че и мен доста ме впечатли предаването а подборът на хора е бил много добър - впечатлиха ме най-вече едно момче, което е живяло в Монголия и е било в бежански лагер в Китай и един перко, който го дадоха последен, риташе някакви кашони,  правеше се на каратист насред Витошка. sarcastic
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 25, 2008, 08:18:41 »

На мен също ми допадна, поне от малкото което успях да видя снощи. Предполагам, че това шоу ще следя.
А за Биг Брадър още не съм гледала нито един епизод. Само чух, че били в някакъв самолет, но това не ме впечтли особено  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 25, 2008, 08:35:37 »

Подбора е добър наистина. Не мога да кажа,че съм много впечатлена,но е на светлинни години пред скучното ББ4 good good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 25, 2008, 08:46:33 »

О и аз ще го гледам това, снощи ми хареса.Захира и аз се впечатлих от момчето дето е живяло само, той каза че е изкарал и една година във Френския легион.И Здравко Здравков ми харесва на мен като човек, а за мацките какво да кажа има такива дето са отишли на разходка, но има и такива дето осъзнават какво става.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 25, 2008, 08:49:55 »

И аз съм за Сървайвър! good Определено първия епизод ме впечатли и ще го гледаме вкъщи! И учасниците ми се сториха много добре подбрани! Абе въобще на ниво беше всичко! Определо и аз мисля, че ще е по-добро от втория сезон!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 25, 2008, 08:51:37 »

http://survivor.btv.bg/index.pcgi    тук вече има визитки на участниците.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #11 -: септември 25, 2008, 09:03:57 »

И на мен първия епизод ми хареса  good Мисля да го гледам! И определено подбора на участниците е по-добър от ББ4!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 25, 2008, 12:33:44 »

Аз се бях зарибила още миналия път, снощи не го гледах, но прочетох визитките в сайта и много интересни хора има, определено мисля него да гледам!!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines