Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:11:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Dancing stars  (Прочетена 12768 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #15 -: ноември 03, 2008, 22:32:05 »

Там каза една дума на която  sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic и след думата почти не я слушах,толкова смешна ми беше-нещо се опита диалог май с Алисия да направи ама не и се получи focus funnytooth Аз ако съм на местото на останалите-няма да пожелая да танцувам с нея-все пак тя не е от шоуто и място там поне според мен няма diablo
А,да и аз забравих думата,но беше със силно изразен диалект
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 04, 2008, 09:22:35 »

Златка си говори на диалект по принцип, аз преди време гледах нейно интервю в горещо и  shok

А за вчера.... Алисия ми допадна, Аня Пенчева също( и то основно заради Рангел - мале, това момче е невероятно, не случайно тази година спечели Държавното първенство ). На Калки ми допадна идеята за хореографията и си личеше,че доста се е постарал  good А иначе останалите въобще не ме грабнаха  nea  А пък Галена за пореден път ме шокира - това момиче няма грам чувство за ритъм - или избързва или се забавя, но почти никога не може да хване ритъма (стига да не е някой кючек де  angry )
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #17 -: ноември 04, 2008, 10:26:17 »

О да  smile Солесито,Рангел е страхотен.Направо красавец
« Последна редакция: ноември 04, 2008, 10:58:52 от juji » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 04, 2008, 10:57:15 »

Солесито май всички въздишаме по Рангел  girl_wink
А за Галена - ами тя всичкото на кючек го извърта. Няма значение точно какъв трябва да бъде танца.
И на мен ми направи впечатление хореографията на Валя и Калки. Като цяло съм за тях и Аня и Рангел.
За Златка - няма да коментира, то най-красноречиво е онова надписче по СНН - без коментар.  tease
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 04, 2008, 11:06:33 »

Присъединявам се към мнението ви за Златка- не спря да се пъчи и да се надува, а реално не показа нищо. nea
Малко негативно впечатление ми направи и Жоро Костадинов- според мен беше неоправдано груб и агресивен. Поведението и тонът му просто не отиват на това предаване.
Аз бих гласувала за Калки и Алисия  smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 04, 2008, 11:08:28 »

Наталия напълно де подкрепям за Жоро Костадинов - гадно се държи, а в крайна сметка не показва кой знае какво. Той така или иначе и в други интервюта се държи като "голяма звезда" - понятие малко далече от българските "звезди" според мен, ама...
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 04, 2008, 13:51:44 »

Жорко няма потенциал да води нормален диалог.  хората го гледат с презрение, но горкия не може да се усети.  освен танц като вчерашния, едва ли може да покаже нещо повече.

обаче това с повторното връщане на вече изгонени двойки го има само в България. малко ми е смешно, но всичко се прави за повече смс.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #22 -: ноември 04, 2008, 14:47:42 »

Жорко няма потенциал да води нормален диалог.  хората го гледат с презрение, но горкия не може да се усети.  освен танц като вчерашния, едва ли може да покаже нещо повече.

обаче това с повторното връщане на вече изгонени двойки го има само в България. малко ми е смешно, но всичко се прави за повече смс.
Да така е,аз следях италянския "Танцувай със звезди" и да ви кажа нямаше подобно нещо.Но пък гостуваха много големи звезди от Холивуд като се почне от Рич Форестър,Брук ,Лайза Минели.Инямаше такива глупости нова двойка,връщане на някой от старите двойки.И така
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 04, 2008, 15:42:03 »

А какво е правила Златка там, че не гледах?
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 04, 2008, 15:48:02 »

А какво е правила Златка там, че не гледах?
Май и тя не знаеше какво прави там  blum
Иначе участваха всички отпаднали досега двойки с танц във фрий стайл и имат шанс да се върнат във шоуто+ една нова двойка, която също ако гласуват хората за нея може да се върне т.е. да влезе в шоуто- а именно Златка и един професионален танцьор.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 04, 2008, 15:48:56 »

Танцува наравно с отпадналите двойки,нещо не я намирам във vbox,за да пусна клипчето с танца й smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 04, 2008, 15:49:42 »

Май и тя не знаеше какво прави там  blum
Иначе участваха всички отпаднали досега двойки с танц във фрий стайл и имат шанс да се върнат във шоуто+ една нова двойка, която също ако гласуват хората за нея може да се върне т.е. да влезе в шоуто- а именно Златка и един професионален танцьор.
  а пък професионалният танцьор колко професионален беше  funnytooth funnytooth funnytooth никъде в танца не си пролича, че танцува от 12 години
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 04, 2008, 15:50:30 »

Няма да е днес,а в четвъртък Yes Много ми харесаха днес,изкл.Златка-тя не смятам,че има място там bad Може би изкл. Златка само Андрей и Ники Кънчев не бяха много на ниво diablo за разлика от Калки-не очаквах такова шоу от него,Галена беше добре-но беше повече въртене без танц,Алисия-добре беше ,хубав тоалет и хореография Bravo Аня също беше добре,но не показа нищо ново,явно не е имала време pleasantry общо взето бяха по-добри от останалите артисти,които май по-миналата седмица имаха волна програма и се представиха по-зле tease

Ааа, да вярно!! И май няма да е една, а повече двойки! blush yahoo

Наде, съглана съм с казаното от теб!!! good Bravo

И сега един глупав въпрос blush ама коя е тази Златка, от къде се взе? Аз не я знам blush


Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше. Bravo shok
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 04, 2008, 15:52:09 »

Златка е мис Playmate мисля от миналата година .... имаше голям скандал м/у нея и Алисия, въобще голям цирк
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 04, 2008, 15:59:58 »

Златка е мис Playmate мисля от миналата година .... имаше голям скандал м/у нея и Алисия, въобще голям цирк
Преди скандала стана известна с това,че участва в Острова на изкушението и свали Филип,приятелят на Жоро Костадинов от Сървайвър,ако се сещате този Филип ходеше с една май Милена се казваше и накрая я заплашва,моли се и какво ли не,но тя го заряза diablo и от там стана 'известна' въпросната Златка. Която Алисия при Азис нарече сотаджийка,защото идвала по-бързо от СОТ sarcastic sarcastic sarcastic Иначе в четвъртък ще останат 4 двойки,които ще изиграят нови танци и накрая ще останат две двойки,които ще продължат по-нататък в шоуто good
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines