Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:14:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Dancing stars  (Прочетена 12805 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: септември 22, 2008, 19:49:24 »


Водещи са Радост и Тодор Колев
До сега танцуваха Жоро Мамалев-беше много смешен и забавен tease tease и Жоро Костадинов от Сървайвър,и той се представи задоволително  tease трети е Андрей Баташов pleasantry
Днес са мъжете,утре жените-между които са Алисия,Галена,Елена Йончева,Нети и др.
Гледате ли го,ще го гледате ли и изобщо какво ви е мнението,на мен нещо по ми хареса от ББ4 за сега
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 23, 2008, 11:36:59 »



Представиха звездите, които ще танцуват в Dancing Stars


 
2 фолк певици ще участват в шоуто за танцуващи звезди Dancing Stars.
Това са скандалната Галена и майката на сина на Валери Божинов Алисия, които още на втория ден от шоуто ще танцуват, заедно със своите партньори пред българската публика. Илияна Раева, Елена Йончева, Аня Пенчева, Вили Марковска и Нети са другите дами, които ще покажат танцувални умения. Илияна Раева със смях сподели, че много се притеснява и то - главно от Нешка Робева, която е председател на журито. Освен дамите, през предстоящите 3 месеца на Dancing Stars ще гледаме шоуменът Георги Мамалев, победителят от Сървайвър Жоро, актьорът Андрей Баташов, Коцето Калки, футболистът Божидар Искренов - Гибона, ТВ водещият Ники Кънчев и певецът Орлин Павлов - екс вокал на група Кафе. Няма да е дълга радостта обаче на 2 от звездите в шоуто, които ще си тръгнат още този четвъртък при първите елиминации. Део беше сред публиката на Dancing Stars заедно с приятелката си Лора и се изказа много емоционално в подкрепа на Ники Кънчев. Водещите Радост и Тодор Колев се представиха на ниво, а гостуващите звезди Лили Иванова и Васил Найденов показаха завидни умения в тангото.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 23, 2008, 11:37:32 »

На мен най-много ми харесаха Андрей Баташов и Орлин good

знае ли някой къде се гласува on-line??? tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 23, 2008, 11:53:05 »

Ами не,аз доколкото разбрах само със смс и с тел.обаждане се гласува,на мен най ми хареса Мамалев,много се смях с него,то всички се представиха на много ниско ниво,обаче Мамалев съумя да направи от представянето си шоу,най не ми хареса футболиста-много надменно се държа,а не показа кой знае какъв талант bad Иначе това им е сайта http://dancingstars.btv.bg/ там тече гласуване,но май то не играе роля за елиминациите в четвъртък
« Последна редакция: септември 23, 2008, 11:56:11 от малката госпожица™ » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 23, 2008, 20:46:43 »

Хареса ми шоуто днес,жените бяха по-добри от мъжете tease
Алисия-хареса ми и то много. Но не усетих флирта между тях.
Аня Пенчева-не беше лошо,добре бяха,малко очаквах повече страст от нея nea
Илияна- личи си,че се е занимавала с танци tease хареса ми blum ;хареса ми дома й,или поне това което показаха blush
Нети-ставаше.
Галена-добре беше,но и от нея очаквах малко повече страст<или може би аз възприемам румбата като страстен танц,а той да не е>
Елена Йончева-хареса ми,личеше си че е аматьор,но се справи много добре
good някак най-спокойна и уверена ми се видя tease
Виолета Марковска-партньора й ми хареса blush хареса ми танца,след визитката изобщо не очаквах да се справи толкова добре good Те ми харесаха най-много от всички двойки pleasantry pleasantry pleasantry
Като цяло жените са по-добри от мъжете Wink


Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #5 -: септември 24, 2008, 07:29:38 »

Много ми е приятно да ги гледам всички прекрасни са
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 24, 2008, 09:44:17 »

на мен лично от жените ( понеже мъжете не ги гледах ) ми харесаха само и единствено Виолета, Нети и донякъде Елена Йончева. Останалите бяха просто една голяма пародия на танца( особено двете фолкдиви funnytooth ). За журито няма много да говоря, че  girl_impossible ама хайде  tease
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 24, 2008, 10:27:21 »

Аз да си призная гледам Биг Брадър. Между рекламите само превключих да видя какво става по БТВ и нещо не ми вдъхна доверие. Определено обаче смятам, че замисъла му е доста по интелигентен от Биг Брадър  blush въпреки, че аз гледам второто. Не знам каква е статистиката за рейтингите на двете предавания, но скоро като почне Сървайвър определено ще го гледам.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 24, 2008, 10:37:25 »

А аз в рекламите само поглеждах какво става в ББ4. Нещо не ми допада, но разбира се сега започва и тепърва ще става по- интересно.

Dancing stars определено ми харесва повече. Ники Кънчев и Елена Йончева изобщо не съм ги очаквала.

Всички са много готини, а жените са ми много по- интересни Dance2
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 24, 2008, 10:42:58 »

Ами да ви кажа и аз гледам Dancing stars, ама мъжа клони към ББ4 и ще видим кой кого.Иначе аз мъжете ги по пропуснах, но от жените Виолета ме разби, просто танца беше невероятен, беше страстен, беше страхотен.От другите ми хареса Елена Йончева, за човек занимаващ се с нещо коренно различно се справи много добре.За фолк дивите няма да коментирам, май се оказа, че е по-лесно да връткаш дупе отколкото да изиграеш един наистина красив танц.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 24, 2008, 11:35:21 »

ами аз лично очаквах фолкдивите и Илиана Раева да се справят най-добре, понеже първите все пак уж танцуват, пък на Илиана би трябвало да й помогне това, че някога е била гимнастичка, ама  NO Толкова големи дървета, честно да си призная, не бях виждала.  girl_impossible girl_impossible girl_impossible Никакво движение на тялото, никакъв синхрон ръце-крака  nea , а за ритъма..... както казваше моята инструкторка по салса - "музиката не им пречи"  sarcastic sarcastic sarcastic.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 03, 2008, 20:01:10 »

 danceg yahoo danceg

Днес ще се върнат двама!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 03, 2008, 22:08:57 »

Няма да е днес,а в четвъртък Yes Много ми харесаха днес,изкл.Златка-тя не смятам,че има място там bad Може би изкл. Златка само Андрей и Ники Кънчев не бяха много на ниво diablo за разлика от Калки-не очаквах такова шоу от него,Галена беше добре-но беше повече въртене без танц,Алисия-добре беше ,хубав тоалет и хореография Bravo Аня също беше добре,но не показа нищо ново,явно не е имала време pleasantry общо взето бяха по-добри от останалите артисти,които май по-миналата седмица имаха волна програма и се представиха по-зле tease
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #13 -: ноември 03, 2008, 22:14:52 »

Мисля ,че Аня е страхотна жена и има невероятно  тяло за годините си ,но този танц наистина не беше нейният.Малко беше сдървена в краката.Приятно ме изненада Алисия и хореография и танц ,а също и тоалет .Много бяха добри. Златка беше гола вода ,а и после в изказването пред Радост тотално се самозакопа .Добре ,че Радост я спря и каза ,че тя ще продължи вместо нея .
« Последна редакция: ноември 03, 2008, 22:17:01 от juji » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 03, 2008, 22:19:29 »

Там каза една дума на която  sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic и след думата почти не я слушах,толкова смешна ми беше-нещо се опита диалог май с Алисия да направи ама не и се получи focus funnytooth Аз ако съм на местото на останалите-няма да пожелая да танцувам с нея-все пак тя не е от шоуто и място там поне според мен няма diablo
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines