Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:24:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: BIG BROTHER епизод 4  (Прочетена 60969 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: декември 02, 2008, 16:10:48 »

Радвам се,че иванина си тръгна.Сега е Венци да си ходи.Ужасно ги спекоха с това,което показах и с това,че се номинираха открито.Такива глупости изтъкнаха като причини.Щото ако аз номинирам човека Х той ще ме номинира мен ако е следващият номиниращ. good
Самието вече изперка просто и и омръзна да играе според мен.Много хора мислят,че понеже е тиха вода ще спечели,ама ще се издъни.Ще и изгърмят бушоните в един момент.
Таня ме дразни безумно.Няма такава лигава и тъпа кучка.Ми тя кво иска бе.Жоро обеща ли и сватба.Не знае какво иска.Ако др и обърне внимание ще си легне с него.Хем си ляга хем "ама родителите ми"Айдееее без драми.Да я гонят и нея.
Жоро,Манол това са фаворитите в момента.Аз вече никой не харесвам.За съжаление се постараха да е интересно и то взе че стана супер тъпо.Не ги понасям вече.
Кажете какво мислите за изненадата в четвъртък?Според мен са мн малко да изкарат до януари.За това ще вкарат някой бивш съквартирант
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: декември 02, 2008, 16:32:45 »

Клео ама финала не е януари, а след две седмици, демек не другия понеделник, а следващия там незнам май 14-ти се пада  crazy
Айде и от мен една равносметка.....
Таня, клео хубаво го е каза, немога да разбера какво иска от този човек - от Жоро, то бива бива....ама това че се е прехласнала далеч не и дава право да го задушава. Незнам той как издържа вечните и хленчения....И другото което нае*е се с него и после "оооо мама и тати какво ще кажат..." Така до следващия път под юграна  angry
Наталия продължава да ми харесва с оптимизма си Wink
Манол ще цитирам Дени "грешка на природата"  huhhuh.gif
Жоро е пич, на мен ми харесва  smile
Самието и тя си ми харесва, незнам защо я изкарахте толкова лоша прикрита...може и аз да съм изпуснала някъде нещо важно, но според мен снощи и стана доста тежко, щот "маме, маме.." и накрая никой не каза и една добра дума за нея,.....незнам на мен ми е мъчно за нея!
Денислав и Венцислав......просто са ми призраци,.....не ги забелязвам!!!!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: декември 02, 2008, 16:38:10 »

Мисля че финала е на 15.12  blush

Аз си мисля , че изненадата ще е както Клео казва , да вкарат някой бивш съквартирант , но не кого да е , а ЕМИЛИЯ , за да пламнат искрици между Жоро и нея и Танчето съвсем да изтрещи  crazy sarcastic

И на мен фаворити са ми Жоро и Даниела /Манол/ , Самието също , ама тя милата според мен и хабер си няма от това да чупи стойки и да играе , тя е един искрен възрастен човек според мен , а те все още не могат да хитруват като младото поколение.
« Последна редакция: декември 02, 2008, 16:46:14 от Tеди » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: декември 02, 2008, 16:43:15 »

Хахах Теди Емилия ли имаш предвид?  funnytooth
Иначе за Самието и аз мисля че търсят под вола теле  blum Просто не им се вярва че някой може наистина да е добър, а не да играе, все пак имам баба и знам за какво сърце става въпрос  pleasantry
Иначе аз не вярвам да вкарат някой бивш....нямам представа какво са намислили .... мислех че ще ги върнат в самолета  tease
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: декември 02, 2008, 16:47:44 »

Хахах Теди Емилия ли имаш предвид?  funnytooth

Да де  blush

А Самие не я ли видяхте как след това което дадоха започна да вика: "Навън всички сме си приятели , това си е за къщата" , не и се вярва на женицата че може да има толкова двулични хора.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: декември 02, 2008, 16:49:22 »

Бе нали 3 месеца бе.Кога ги вкараха.Никога финала не е бил преди коледа.Винаги е януари.Аз ли нещо зъм изпуснала??????????????????????
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: декември 02, 2008, 16:50:58 »

Бе нали 3 месеца бе.Кога ги вкараха.Никога финала не е бил преди коледа.Винаги е януари.Аз ли нещо зъм изпуснала??????????????????????

Мирка - 15.09 + 3 месеца = 15.12  girl_wink
Активен
kristine
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #202 -: декември 02, 2008, 17:22:46 »

 Добре че махнаха този изрод Иванина..
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: декември 02, 2008, 17:56:12 »

Добре че махнаха този изрод Иванина..

Чак изрод не бих казала, но определено не е човек който би могъл да ми бъде приятел в живота  nea
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: декември 02, 2008, 18:07:47 »

Аз да си кажа за Танчето... наистина поведението й й прави много лоша реклама. Толкова ли не можа да усети, че е нежелана и дори на моменти става нахална. Всяка уважаваща себе си жена би се отдръпнала дори и да има чувства към този човек. Унизително е да го гони и с всички сили да с еопитва да изкопчи някоя добра дума от него. Иначе не изглежда лошо момиче. Просто й трябва малко самочувствие  pardon
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 03, 2008, 11:20:50 »

Бе нали 3 месеца бе.Кога ги вкараха.Никога финала не е бил преди коледа.Винаги е януари.Аз ли нещо зъм изпуснала??????????????????????

Мисля  , че само в  ББ1 изкараха Коледа , че и Нова година в къщата...
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines