Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:10:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: BIG BROTHER епизод 4  (Прочетена 60967 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 22, 2008, 13:53:41 »

Ще има и жена замесена в престъпление или нещо подобно,и май процеса ще се предава на живо crazy Поне нещо такова загатнаха в сутрешният блок,иначе разбрах че са им събрали задграничните паспорти и може и да пътуват blush
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #16 -: септември 22, 2008, 14:08:56 »

А аз се чудя дали да не гледам по БТВ денсинг старс ,че от подобни риалити формати вече малко м ие  поомръзнало
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 22, 2008, 14:47:59 »

Аз предпочитам да гледам биг брадар
и нямам търпение да видя какви работи са измислили казаха че бил мноооого различен и не е имало друг подобен в никоя страна
Активен
angel2dany
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 22, 2008, 15:00:39 »

На мен ми се струва, че от всичко прочетено до тук ще е голяма психария и май има вероятност да не ме грабне много много  huhhuh.gif
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 22, 2008, 16:46:41 »

Охх само се чудят какво да измислят вече за да се конкурират и да печелят аудитория girl_impossible
Бих гледала първия епизод ей така от любопитство!!Аз последните 2 Биг Брадър-а не съм ги гледала!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 22, 2008, 19:50:51 »

Понеже не го гледам точно и тъкмо превключих и гледам една както си вървеше и хоп падна Oh my ... Oh my ... много лудо това шоу,а и вместо къща-самолет Oh my ... Oh my ... Oh my ... crazy crazy crazy
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 22, 2008, 19:52:36 »

До тук нещата са зле и то много Oh my ...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 22, 2008, 20:58:20 »

май ще само жени този път crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 22, 2008, 21:03:38 »

За сега е малко тъпичко,дано стане по-интересно,а някоя от вас видя ли къщата<доколкото разбрах май са я показали вече>....и дано не са само жени,че няма да е много интересно pleasantry
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 22, 2008, 21:36:44 »

Е явно ще са само жени, кой зна какви интрижки ще сплетат. Обаче евала за отношението към незрящата жена.Е има едно мъжле " Манол"  smile blum
А дали това припадане на едната участничка е планувано или беше истинско
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 22, 2008, 21:42:54 »

Ще има и още ,не може да са само 10 Wink май толкова вкараха,а и още не са ги преместили,защото доколкото разбрах си имат къща някъде си.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #26 -: септември 22, 2008, 22:02:55 »

Е явно ще са само жени, кой зна какви интрижки ще сплетат. Обаче евала за отношението към незрящата жена.Е има едно мъжле " Манол"  smile blum
А дали това припадане на едната участничка е планувано или беше истинско
Аз не сам го гледала ,но съм убедена че така наречените риалита си имат сценарий,може би това  падане си е заложено в сценария да се вдига рейтинга.На мен ми беше забавно да гледам денсингстарс
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 23, 2008, 07:27:42 »

^ и на мен другото ми беше по интересно. Аз лично не видях нищо ново и кой знае колко фрапантно,което да не е правено до сега,те на кое викат новото-на самолета ли crazy на жената,която не вижда ли-не мисля,тя си е човек като всички нас,на жената-мъж ли-на дали,добре че е тя,че иначе няма да се оправят,на туркинята ли-ами много готина жена ми се видя,нищо общо с представата ми за турците<за жените де,тя ми се видя чиста българка с български начин на мислене>...така,че аз лично нищо интересно не виждам и не ми харесва за сега sad sad sad
http://vbox7.com/play:1a41a43a от тук съдя,че в къщата ще влезат 7 жени и 7 мъже,поне толкова легла видях в двете спални blush иначе къщата е  Oh my ... а на фона на самолета два пъти  Oh my ... Oh my ... Oh my ...http://vbox7.com/play:a8973eacа тази не ви ли прилича страшно много на Емилия,аз първо помислих че е Емилия,че тъкмо превключвах на нейното представяне,а доколкото чета в нет-а после в предаването на Винетка<Венета> Коко Динев май е казал,че я е сбъркал с Емилия crazy или нещо подобно crazy
« Последна редакция: септември 23, 2008, 10:24:17 от малката госпожица™ » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 23, 2008, 12:54:41 »

И аз вчера го гледах!! Луда работа, повечето профили не могат да ме заитригуват с нищо! Интересни са туркинята, сляпата, тазки, която е била болна от рак и Манол, поне за мен! Разбрах, че в четвърък влизат и мъже, това било тайната! Може би ще го гледам, защото нямаме кабелна и нямам много голям избор, но не мисля, че ще е много интересно, май първите два си остават най-добри, за третия съм без думи с този Пеньо и тризначките!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 23, 2008, 13:00:52 »

нямам думи!върха на простотията! :girl_impossible:А мъжо се зарадва вика "гледай Емилия" хехеб а тая е толку проста Oh my ...
как мъже бе нали 11 само ще са
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines