Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:29:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: BIG BROTHER епизод 4  (Прочетена 60966 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« -: септември 22, 2008, 09:08:09 »

http://www.bigbrother.bg/
Какво ви е мнението за това шоу. Тук можем да обсъждаме всичко което става в къщата на съквартирантите good
ГЛедам колажие от родните градове на някои от новите участници и виждам че има от Плевен , София, Варна, виждам и Айфеловата кула ама дали това значи че има и от Франция участник. АКо някои знае нещо дасподели smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 22, 2008, 09:25:11 »

Бибс какво си признаваш blush
Аз на колажите мернах май надпис -Чикаго blush и доколкото разбирам 10 са вече затворени в изолация pleasantry
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 22, 2008, 09:27:20 »

А какво ще кажете за водещия този път МИлен Цветков
 а и водещата на малкта сестра Венетка
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #3 -: септември 22, 2008, 09:38:20 »

Бибс какво си признаваш blush
 pleasantry


Хаха- аз писах ли писах - но нз защо не ми се е публикувало цялото съобщение-- много странно....
Та бях написала, че да си призная - гледам го---- и този път ще го гледам --- интересно ми е да наблюдавам хората - а това е пряка възможност за наблюдение и анализиране--хехех--а пък и моя мил замина за Холандия (учи там) и сега вечерите ми са самотни и скучни - та предаванята ще ме разнообразяват.

А какво ще кажете за водещия този път МИлен Цветков
 а и водещата на малкта сестра Венетка


Оууу аз не знаех, че Милен Цветков ще е водещ -- ужас-- аз не го харесвам като водещ него ама хич--- Ники Кънчев  си е супер, защо са го сменили?
Оуууу много жалко , че Милен Цветков ще е водещ -- той така прекъсва и не изчаква хората - води някякви си монолози, груб е..........не зная , но хич не го харесвам този човек.....
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 22, 2008, 09:46:38 »

И аз го гледам,ама сега ще е пренаситено от предавания-сървайвър<на мен малко не ми харесва де,само игрите следя там>,денсинг старс ,ББ4-направо ще има да се чудим какво да гледаме crazy
Иначе и аз не харесвам Милен,харесваше ми едно време като водеше сутрешният блок,сега вече не,ама и Венета ще води предаване -Малката сестра crazy и ще е част от ББ4 blush
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #5 -: септември 22, 2008, 09:54:14 »

Венета ще я преживея-хехе...но Милен само ще ми пречи на  предаването----
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 22, 2008, 09:58:08 »

Ако питате мен Венетка са я сложили да гледаме как бременее ама това е друг въпрос
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #7 -: септември 22, 2008, 10:02:57 »

Хахахахаха -- аз я видях в събота в Пикадили с Тишко пазаруваха ---- и така като я гледам и личи доста- нз кой месец е.....ама.....
Активен
angel2dany
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 22, 2008, 10:23:42 »

Аз харесвам и Венета и Милен!Не знаех, че е бременна и, че отново са с Тишо(страхотен симпатяга).Аз също смятам да гледам ББ4-допада ми а и в сравнение с другите предавания май то ще е това, което ще ми грабне вниманието! smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 22, 2008, 10:50:21 »

Аз малко се порових и във Форумчето им и там намерих
Цитат"Инвалид ще има със сигурност,понеже правят някакви помощни съоръжения,може да има и скинар или наркоман някакъв.Както и болен от неизлечима болест.
Цитат"За помощните съоръжения:

Участник номер 4:

След катастрофа, съквартирант лежи в кома 7 дни, събужда се друг. Какъв е той днес?

Той всъщност е тя. Жена от Шумен. Мила, мисля някъде на 33-34 години беше, момиче, което губи напълно зрението си при автомобилна катастрофа. След катастрофата приятелят и я зарязва, човекът причинил катастрофата остава невредим на свобода. Имах случая да и преподавам по репортерство в Шуменския университет, а нейното желание беше да работи в радио.
_________________

Какво ще кажете дали найстина ще има човек с уврежадане и как ще го приемат другите а и обществото
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #10 -: септември 22, 2008, 10:53:33 »

Ами според мен ще го приемат нормално -- поне така мисля аз....Аз не деля хората на такива сувреждания и такива без.....Пък и не смятам че слепотата е някакво увреждане, което пречи на нормалната комуникация между хората-----
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 22, 2008, 10:57:01 »

Азсъщо така си мисля , но ще ми е интересно какво ще стане в къщата. Аз напълно подкрепям хората с увреждания, все пак работя с такива деца и за това ми е интересно. А какво ли щее това предавн Малкта сестра, нещо като Голямата уста  ли- което беще преди
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #12 -: септември 22, 2008, 11:02:46 »

И аз така си мислех - като голямата уста може би-- тяя Венетка каквато е...нещо такова ще да е -- сигурно ще кани близки на участниците и ще им завада неудобни въпроси----
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 22, 2008, 13:00:48 »

Момичета нали днес започва Биг Брадър 4?В 20:00 по Нова тв ли?
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 22, 2008, 13:02:23 »

Момичета нали днес започва Биг Брадър 4?В 20:00 по Нова тв ли?

Даа! Аз ще съм наредена пред ТВ, пък да видим какво ще е и дали ще е интересно!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines