Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:19:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Agent T - 27.09.2008!!!  (Прочетена 23787 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« -: септември 19, 2008, 13:28:14 »

Agent T, остана съвсем малко до твоя ден!  yahoo

Сподели как върви подготовката? Останаха ли още много неща? Настроението как е?
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 19, 2008, 18:22:42 »

 Честита темичка, до къде стигнахте с организацията smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 19, 2008, 18:30:56 »

Честита темичка! Хайде разказвай как върви подготовката?
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 22, 2008, 21:11:20 »

Лелее, момичета....токлова се радвам, че и аз имам темичка...
Да си кажа честно всеки ден проверявах и се надявах и аз да имам темичка и етоооо........ danceg
БЛАГОДАРЯ ВИ! cray
Вълненията около нас са на мах.
Вчера леля ми (на майка ми сестра)с мъжа си  дойдоха от САЩ за 2 седмици - за сватбата.
Мои приятели, които живеят в чужбина също си дойдоха за сватбата и аз съм много, много щастлива.
Някои от тях не са си идвали от години и сега специално си дойдоха за 1 седмица за сватбата ни....
Представете си как се чувствам cray danceg danceg
Около сватбата всичко върви нормално.....малко дни останаха и е малко напрегнато, но се чувствам добре.
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 22, 2008, 22:45:06 »

Честита ти темичка!
А има ли нещо което си била планувала, а нямаш време да реализираш, или нещо което си си мислила, че искаш да има в сватбеният ти ден, а поради една или друга причина няма да го има?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 23, 2008, 09:11:19 »

Кажи какво сте свърщили, какво остава...разкажи ни нещо по така...за любопитните! blush
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 23, 2008, 12:24:43 »

честита темичка и от мен!
сигурно е невероятно усещането да ти се обърне специално внимвние не само на сватбения ти ден а и преди него smile
разказвай какво свършихте и какво остава да свършите в последната седмица, че и тези които ще те последваме да знаем какво ни чака и какво ни остава да свършиме smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 23, 2008, 18:26:11 »

честита темичка и от мен,

хайде, споделяй, пускай снимки .... за любопитнит екато мен
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 23, 2008, 21:32:45 »

така.....от къде да започна? blush
Всъщност подготовката за нашата сватба започна още от май месец....
През юли вече имах роклята и всички аксесоари по нея.Единствено обувките купих по-късно.
След това започна дилемата с каква прическа да бъда.?!В крайна сметка реших да си купя допълнителна коса(която вече купих и съм МНОГО доволна.Купих я от вносител, с което не сгреших, защото е 100% естествена и много хубава).Реших да бъда с пусната коса и просто да ми бъде накъдрена.Утре ще ходя отново на фризъор и ще уточним пак нещата.
То всъщност голяма драма с моята коса беше през тази седмица laugh
Взимам си аз косата и отивам при фризъорката, за да се боядиса и моята коса същия цвят..
Моят естествен цвят на косата е рус и не е боядисвана от 5 години. Допълнителната коса пак е руса, но много по руса от и е на кичури (по-тъмни и по-светли).И така....Отивам аз, боядисват ме със светла основа, за да стане по-руса.....мия се аз, вдигам си главата пред огледалото и виждам, че косата ми е станала оранжева :sarcastic:Щях да умра...
И като падна едно мазане, то не бяха тониращи шампоани и балсами то не беше чудо, направихме и кичури....
като отидох в салона в 10.00 часа си тръгнах в 15.30. Но в крайна сметка косата ми стана абсолютно същата като допълнителната.....
Ще напиша нов пост, за да не става прекалено дълго smile
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 23, 2008, 21:55:25 »

С това искам да кажа,че ако си правите такива манипулации ги правете поне седмица по-рано, защото могат да се получат непридвидени ситуации като моята...И все пак добре, че и аз го направих по-рано, че....не ми се мисли какво можеше да стане
Продължавам с останалите неща...Ще имам 4 шаферки,които са 3 мои приятелки от години и сестрата на любимия. Имахме малко разногласия относно с какво трябва да са облечени и цветовете, но в крайна сметка реших проблема като им купих рокли и така те ще бъдат с еднакви рокли, които по мое мнение са много стилни.
Вчера им поръчах и кошнички, които днес взех и те също си отиват с роклите.
Подаръчетата за гостите поръчах на леля ми, която живее в САЩ и всъщност тя ги донесе оттам. Друго много красиво нещо, което поръчах е урна за пликовете и картчиките, която представлява голямо сатенено ковчеже, бродирано с бели цветя; и книга за пожелания с писалка.Наистина са много красиви.

Поканите отдавна раздадох, показала съм ги в темата за поканите.

Младоженецът,милия ми.......той е токлова зает, че изобщо не го занимавам с подготовката. Той е и на работа, учеше и за държавни и изпити и в крайна сметка в целия този хаос успя и да се дипломира....пък и у нас текат такива ремонти, че  нямам думи.
Единствено с него купихме костюма, ризата, обувките и др. неща за него.

В деня сватбата, която ще бъде целодневна( т.е. в 12.00 сме в Ритуална, а в 13.00 в ресторанта, но там сме се разбрали сватбата да продължи, докато искаме.Нямаме ограничение за часа) bouncinggirl bounce......
ще бъде адски напрегнато...защото сватбата ще бъде в Пазарджик (от където съм аз) или по-точно извън града.Кумовете живеят в друго населео място, а младоженецът и гостите, които ще дойдат с него ще пристигнат от Благоевград( от където е любимия и където живеем). Да не говоря и колко  гости има и от други градове.  Като се замисля...голям купон ще пада.

Ангажирала съм декоратори, DJ и водеща и с тях всичко е уточнено.

По-късно ще продължа, защото в момента не се сещам за  ;)повече
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 24, 2008, 10:23:55 »

Агент Т, честита темичка и от мен.Ти си доста организирана булка така като гледам, браво за което  good
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 27, 2008, 10:49:58 »

Честита темичка и от мен малко със закъснение!
Вече трябва да ти пожелая най-страхотния и незабравим ден в живота на теб и твоя любим!
Днес е вашия ден, така че се веселете, танцувайте и се обичайте, и нека бъде и занапред такъв живота ви - изпълнен с любов и щастие!  weddingdayParty time nazdrave
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 27, 2008, 11:05:36 »

Агент Т, с малко закасненение се включвам. Пожелавам ти един прекрасен сватбен ден днес, смного положителни емоции, щастие и любов!!!! yahoo
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 27, 2008, 19:38:59 »

Честито на младото семейство!!!
 heart Желая ви много любов, щастие, слънце и разбирателство !  heart
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 28, 2008, 09:25:02 »

Честито!!!  СватбааааweddingdaynazdraveПожелавам ви много здраве, щастие и любов в семейния живот!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines