Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:36:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 150458 пъти)
 
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: декември 03, 2008, 16:41:19 »

Ето тук Мили http://www.svatbata.bg/konkurs/topten.html girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: декември 03, 2008, 20:54:25 »

Aз през цялото време на гласуването не разбрах какъв е редът, т.к едно пишеха модераторите, а аз съвсем друго виждах......и сега къде мога да видя класацията?
Честито на победетелите! give_rose
Мила за конкурса отговаря само Тео и ние модераторите нямаме нищо общо и незнаем какво става.Тео ще обяви решението си сигурно скоро.Изчакайте малко.
Нима сте се надявали че конкурса ще е честен.Хора всякакви.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 04, 2008, 10:31:41 »

ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!!!! Bravo Bravo Bravo yahoo yahoo yahoo

Много хубави снимки.....Пожелавам на всички  участници дълъг и щастлив семеен живот! give_rose give_rose give_rose
Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: декември 04, 2008, 10:52:49 »

честитооооо и от мен на победителите Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Здраве,щастие и любов в семейството give_rose
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 04, 2008, 11:00:21 »

Мила за конкурса отговаря само Тео и ние модераторите нямаме нищо общо и незнаем какво става.Тео ще обяви решението си сигурно скоро.Изчакайте малко.
Нима сте се надявали че конкурса ще е честен.Хора всякакви.

Забави ни почти ден един малък проблем.
Всъщност проблема беше в това, че след плановата техническа профилактика нещо стана с панела за управление на сайта (нещо което не се беше случвало до сега). Но вече всичко е ок. Честито на победителите.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 04, 2008, 11:08:57 »

Забави ни почти ден един малък проблем.
Всъщност проблема беше в това, че след плановата техническа профилактика нещо стана с панела за управление на сайта (нещо което не се беше случвало до сега). Но вече всичко е ок. Честито на победителите.

Да не е била някоя "хакерска" атака от някой, решен на всяка цена да спечели конкурса?  crazy

Честито на победителите и поздравления за способността им хипер-бързо да организират такава "тълпа" да гласува за тях!  crazy

Така или иначе всичко беше много странно с тези резки промени в класирането, добре, че имахме гласуване на форума, за да има някаква справедливост все пак.  good
Дано при следващ конкурс се избегнат настоящите грешки (като например това, че се виждаше класирането), които по някакъв начин доведоха до напрежение и усещането за някаква подмолна борба, което беше жалко... sad

А някой беше споменал за някакво разследване, май?  crazy
« Последна редакция: декември 04, 2008, 14:39:05 от Kiksi » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 04, 2008, 13:10:50 »

И от мен -
ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ
Пожелавам им дълъг семеен живот, изпълнен с много приятни емоции.


п.с. Относно конкурса - е, вече победителите са налице и няма какво повече да се каже. Но и аз предлагам за догодина временното класиране да неможе да се вижда - така поне докрая никой няма да знае дали наистина печели или не и ще е "малко" по-нормално гласуването, поне в определени граници. Имам и още едно предложение - когато от едно ip се гласува за една снимка, да неможе да се гласува повторно за нея. По този начин всеки човек (всяко ip) ще има право да гласува за 3 различни снимки всеки ден и няма да става точно това, което стана сега - всеки ден един човек гласува все за своята си снимка...Пък и по този начин участващите реално могат да разберат колко хора са ги харесали - имаш 30 гласа, което означава 30 човека, а не както сега - 30 гласа означава един човек всеки ден...Помислете отговорници и върху това, за да може конкурсът да бъде наистина една прекрасна сватбена емоция, а не само плод на караници и разправии.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 04, 2008, 13:18:00 »

Този формат е крайно елементарен, всъщност предишния беше пъти по-забавен.
Догодина формата ще е съвсем друг. Вече е измислен, като цяло е много различен и хитър.
Тази година стана така, че в последния момент решихме да правим конкурс и нямахме време за промени в системата.   smile
« Последна редакция: декември 04, 2008, 13:32:11 от Teo » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: декември 04, 2008, 14:28:53 »

Много бих зе радвала Тео догодина да са по хитри и по чесни правилата за гласуване blush
Активен
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: декември 04, 2008, 20:23:01 »

Честито и от мен на победителите!
Радвам се, че поне една двойка от моите фаворити спечели: сем. Мартина и Петко Каравастеви - Честито!
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: декември 07, 2008, 13:49:48 »

Честито на победителите и от мен, пожелавам им дълги години семейно щастие и още по-хубави и забавни семейни снимки  twohearts
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: декември 18, 2008, 13:30:40 »

Честито на победителите и от МЕН  yahoo
Много семейно щастие и продължавайте да правите все така хубави снимки.  give_rose
Активен
yoli_ta
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #387 -: март 05, 2009, 05:02:16 »

Здравейте,

най-напред искам и аз да им честитя на победителите, едни от които са ми приятели (мартина и петко) и даже, понеже бяхме на тяхната сватба мога да ви кажа че беше нещо невероятно. Толкова че и на мен и на моят любим ни се прииска да се уженим, и то така стана няколко месеца след това lol)

Та, във връзка с конкурса бих искала да попитам, някои знае ли дали ще има "сватбени емоции 5" за тази година:)) много ми се иска и аз да пратя снимки от нашата сватба smile
Тя беше на 31ви Януари.

мерси предварително smile
Йолито
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 06, 2009, 11:48:38 »

Е, при всички положения ще има, но може би към края на годината?!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines