Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:41:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 150459 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: декември 02, 2008, 13:28:33 »

Току-що видях временното класиране и  Oh my ...
Отказах се да гласувам, това е ненормална работа...  nea
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #361 -: декември 02, 2008, 13:33:48 »

А, нов победител Oh my ... и то с толкова много. Е това е странна работа вече pardon.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: декември 02, 2008, 13:44:19 »

И на мен ми стана много странно, но понеже последните дни не съм следяла класирането не знаех дали не е било така и преди.  huhhuh.gif
Определено трябва да се направи проверка и тогава да се съобщят победителите. Все пак наградите не са милиони и незнам защо се получава така с това гласуване!  crazy Но ако това ги устройва, поздравявам всички, които са събрали за 1 месец 4-5 хиляди гласа!  pleasantry
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: декември 02, 2008, 13:46:49 »

5000 и повече гласа Girl_hide делено на 30 дни=178 души всеки ден nea браво,ако всички са ви приятели-може само да ви радва факта,че имате толкова много приятели. Казвам го с добри чувства blush и ви завиждам съвсем благородно.
Иначе според мен номер 1 се съзтезаваше с номер 3 Wink но можеха поне второ място да им отстъпят pleasantry
И да ви кажа хич не разбрах защо всеки има по две снимки,така стават прекалено много,срам не срам ама аз едва миналата седмица видях ,че и Захира участва,а Кикс до вчера я търсех по снимките crazy Прекалено много снимки sad

Offtopic леле какво стана,аз чак сега се загледах,ама от къде се появи снимката с 5ооо и нещо гласа crazy до вчера не беше ли друго класирането Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
« Последна редакция: декември 02, 2008, 13:48:56 от малката госпожица™ » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: декември 02, 2008, 13:58:59 »

Оххх всичко в тази страна е прекалено фалшиво, всеки гледа как да спечели с лъжа и измама  angry дано девойките  с 5000 гласа са щастливи, че спечелиха с "честен" труд  good. Е аз съм щастлива, че имаше конкурс във форума и са на челните позиции достойни снимки  give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: декември 02, 2008, 13:59:38 »

Oh my ... Oh my ... Oh my ...

До вчера тази снимка я нямаше в тройката , а днес хоп....  shok
Уау , как ли се впрягат толкоз хора за 1 нощ?  crazy
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: декември 02, 2008, 14:08:13 »

Аз подозирах, че има нов водач в класирането, защото повече от седмица не се променяха точките. И сега- изненада. smile
Лично аз поздравявам победителите, защото снимката ми харесва и съм гласувала за нея, както и за много други. Не познавам семейството и съм си гласувала по съвест.  give_rose
Съгласна съм, че за правилата определено трябва да се измисли нещо, за да не се разваля удоволствието и хубавите емоции от конкурса.

Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: декември 02, 2008, 15:06:10 »

Честито на победителите в конкурса smile
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 02, 2008, 21:50:46 »

Здравейте,извинявам се за въпроса,но явно не съм разбрала как така конкурсът беше до 30 ноември,до вчера можеше да се гласува и днес на обяд вече имаше КЛАСИРАНЕ(а не временно класиране както до сега),а сега отново има класиране и победителите имат поне 80 гласа повече от обяд?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: декември 03, 2008, 07:16:30 »

това и аз го виждам сега  shok .. както и да е, честито на печелившите, както се казва  tease
Активен
dani_xxx
Любопитен
*
Публикации: 33


г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: декември 03, 2008, 11:08:05 »

Да, честито на печелившото семейство! yahoo
Надявам се този конкурс да покаже на организаторите,че са необходими нови правила с по-честни играчи.
И все пак ЧЕСТИТО на всички, които се чувстват истински победители в сърцата на хората, които са гласували за тях! Skiing
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: декември 03, 2008, 14:58:44 »

Aз през цялото време на гласуването не разбрах какъв е редът, т.к едно пишеха модераторите, а аз съвсем друго виждах......и сега къде мога да видя класацията?
Честито на победетелите! give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: декември 03, 2008, 15:39:23 »

Момичета, къде мога да видя победителите??
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: декември 03, 2008, 15:48:28 »

Момичета, още не са обявени официално победителите, защото както е писал Тео, се прави проверка (явно на гласовете, не съм запозната) и сега се вижда само класирането, но да изчакаме организаторите да обявят официално кой какво печели и тогава да честитим, защото сега дефакто няма на кого да се честити!  pardon
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: декември 03, 2008, 16:35:22 »

Мария, а къде е класирането?
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines