Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:19:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 150460 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: ноември 25, 2008, 22:55:32 »

Защо във врементото класиране няма промяна на гласовете вече поне два дена. Може би фаворитете са ударили 5 хил. гласа Oh my ...
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: ноември 25, 2008, 23:08:34 »

.
Нямам нищо против първите три снимки,но не смятам че е честно един и същ човек да вземе и първо и второ място,а то се оказва ,че в първата десетка са 5 души с по две снимки-не,че е лошо ама не ми се вижда честно
приканвайте и вие-но не знам победата после дали е сладка good

напълно съм съгласна с наденцето, особено за временното класиране на първите две снимки... интересно как и 2те са на едни и същи хора и са една след друга...
има още как  да се поработи над това гласуване за напред да не става така  good
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: ноември 26, 2008, 11:01:05 »

И аз имам предложение към следващото издание на конкурса, класирането да остане скрито до края на гласуването. Най-малкото ще се избегнат множеството злобни коментари, които се разискваха във форума, а и тази луда надпревара също. Аз също се радвам, че много мои приятели и близки ни подкрепиха в конкурса, а някои от тях и открито изразиха възмущението си от според тях нечестното гласуване. Но както писа и Bybet0, който може гласува. Като гледам и нашите гласове предполагам, че и ние получаваме такава подкрепа. И благодаря на всички, които са дали вота си за нас. Аз лично гласувах и за много снимки различни от нашите, защото преди всичко ми харесват емоциите които са изписани на лицата на младоженците. Нали затова е и този конкурс, да споделим и се радваме на сватбените емоции. good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: ноември 26, 2008, 13:28:53 »

Напълно подкрепям Вероника и останалите, които изказаха мнения в подобен дух!  good

Аз си имах около 20 снимки-фаворити и си гласувах различно всеки път, като понякога си гласувах и за нашите  blush, защото си ги харесвам.

На познати не съм казвала за конкурса - стори ми се тъпо да им ангажирам времето за подобни неща, а и реших, че не  е много честно. Знаеха единствено майките ни, които докато разберат как се гласува и той половината конкурс мина lol А и онзи ден моята ми се обади и ми каза, че вече не глсувала за нас, защото сме били много назад и смисъл няма.
Знаеха и милото, и сестра ми - те обаче въобще не са гласували  Питах ги 2-3 пъти, забравяли били crazy, ама много важно. Вариантът с "измамата" беше най-лесното, както каза някой наскоро всеки си има по един такъв спец в обкръжението, дето може да му осигури много гласове.
Е, и аз имам такъв - даже ми е в къщата, че и съм омъжена за него  blum, ама съм на мнение, че е тъпо да се печели чрез измама.  nea
Нямах намерение да "впрягам" и цялата рода и войнство от приятели, за да трупам гласове. Така или иначе намирам за тъпо някой да гласува по задължение. Аз например смятам, че има много по-интересни снимки от нашите, които малко или много се доближават до "стандартните"

В крайна сметка като видях накъде се развиват нещата, реших, че забравям кои са ми всичките любимите снимки и започвам да гласувам стратегически - т.е. за онези от любимите ми, които все още имат някакъв шанс да изместят твърде стандартните за моя вкус снимки на 1-во и на 2-ро място във временното класиране /не искам да обидя в никакъв случай Христина и Паскал Колеви, много са лъчезарни и симпатични, но на мен снимките им наистина са ми твърде стандартни - въпрос на вкус, може и на мнозинството от вас да им харесват, няма лошо/

Та моето стратегическо глсуване се насочи към любими мои снимки с все още някакъв шанс - така фаворитите ми от 20 останаха 3 - двете снимки на сем. Хамберг и снимката с футболната врата на сем. Петрови.  Bravo

Но като гледам все едно се боря с вятърни мелници, никакъв шанс за тези три мои любими снимки sad
Дано приятелите на Гери и Матиас се активизират отново - в този случай въобще не го намирам за тъпо, още повече, че освен тях много от нас също са фенове на снимките им и са глсували за тях и победата ще е съвсем заслужена  Bravo Ама имам усещането, че Гери е твърде огорчена и сигурно им е казала да спрат да гласуват, което е жалко.  sad
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: ноември 26, 2008, 13:32:21 »

А пък нашата снимка събра цели 9 гласа!  tease

Да, един от които е мой  blush, още преди конкурса снимката на аватара ти много ми харесваше  good За съжаление вече не мога да си позволя да гласувам всеки път различно за снимки, които ми харесват и затова сведох фаворитите си до 3 - които хем ми харесват, хем имат някакъв шанс (или съм в заблуда  crazy)
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: ноември 26, 2008, 13:42:05 »

ами аз продължавам да си гласувам за снимките, които харесвам, нищо че са отчайващо назад. мисля си, дали не може за следващия конкурс да се направи така, че за да гласуваш, задължително винаги да ти се отваря главната страница с всички снимки - и да трябва да намериш снимката, за която искаш да дадеш глас, така да се предотврати копи-пейст рекламирането на конкретна снимка.. също и да се скрие броят гласове във временното класиране, може би само проценти да има. и още - примерно да се гласува само в сряда и събота (съвсем например), така че хора, които гласуват механично, да се откажат, а тези, за които е удоволствие ще си помнят... не знам, така си мисля, макар че може би е малко пресилено, просто споделям какво ми идва на ум  give_rose
само няколко снимки не харесвам, всички останали са толкова емоционални, и която и от тях да спечели, ще се радвам   yahoo

п.п. каквото и да се измисли, сигурно пак ще възникват спорове. идеята на конкурса е много хубава, жалко е като все има недоволни, но всеки си има мнение
smilesmilesmile
« Последна редакция: ноември 26, 2008, 13:44:48 от блясъчко » Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #351 -: ноември 26, 2008, 16:19:17 »

Май всички сме се "отчаяли" и сме спрели с гласуването. Лично моите снимки фаворити имат по има няма 200 гласа. Гласувах си за 4-5 снимки, които наистина си заслужават, но... Само да вметна, че сред участниците има и наша позната двойка, но не съм пуснала глас за тях, просто защото за мен има по-сватбено-емоционални снимки.

Както и да се промени конкурса, той си остава конкурс. Много хора приемат това за съзтезание и както виждаме са готови на всичко да спечелят. Мое мнение е, че може да се пуска по една снимкавместо две. Виждате какво става иначе 1-во и 2-ро място една двойка, 3-то и 4то друга двойка (Гери нищо лично).

И (тъй като аз още нямам сватбени снимки) искам да кажа на момичетата с най-малко гласове - вие трябва да се чувствате като победители, защото спечелихте непознати хора. Всеки печели познатите и родните си.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: ноември 26, 2008, 16:22:08 »

И (тъй като аз още нямам сватбени снимки) искам да кажа на момичетата с най-малко гласове - вие трябва да се чувствате като победители, защото спечелихте непознати хора. Всеки печели познатите и родните си.

Най-накрая някой да каже с едно изречение истината  - кратко, точно, ясно и вярно good - това, което е същественото в случая - да спечелиш симатиите на непознати хора е много по-голяма победа!  Bravo Bravo Bravo
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #353 -: декември 01, 2008, 15:56:54 »

Аз да попитам (че ме нямаше) нали приключи конкурса?
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: декември 01, 2008, 20:16:37 »

все още може да се гласува
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: декември 01, 2008, 22:04:02 »

И аз това се зачудих. Не трябваше ли да са ясни победителите днес? blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: декември 02, 2008, 01:56:15 »

Аз да попитам (че ме нямаше) нали приключи конкурса?
Конкурса е до 01.12,следователно днес <02.12> ще обявят резултатите tease
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: декември 02, 2008, 07:37:33 »

Малка проверка ще направим  Wink
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: декември 02, 2008, 11:36:43 »

Ако извадите гласовете нащракани от anonymous proxy-та ще има неприятно изненадани, хихихихихи.....
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: декември 02, 2008, 12:11:26 »

Хахах snezhito много истина има в думите ти. Аз си мисля че занапред такива proxy-та трябва по някакъв начин да се ограничат, да не кажа забранят smile
Снимка получила 200-300 гласа за един ден? Нещо ненормално ми се вижда...
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines