Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:29:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 151451 пъти)
 
Mimi_05
Новак
*
Публикации: 11


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: ноември 13, 2008, 00:31:40 »


Това което е написала въпросната дама.......е просто отвратително и не отива на една "българска" дама...               Напълно те подкрепям,снимката е страхотна.Успех на всички!
Активен
dani_xxx
Любопитен
*
Публикации: 33


г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: ноември 13, 2008, 07:37:30 »

Смятам,че конкурсьт е сьздаден с цел забавление и емоция danceg а не да се изнервяме и да злобеем.Всички булки сме прекрасни и най-красивите на своя най-щастлив ден.Нека наистина да се забавляваме! Bravo blum
Активен
Mimi_05
Новак
*
Публикации: 11


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: ноември 13, 2008, 10:02:05 »

Нови правила ли има или нещо не съм разбрала.Мога да гласивам и за мои снимки нали?Има и една страхотна снимка,която ще подкрепям до края,но сега няма да коментирам коя е.Успех на всички булки.Останете все така красиви,щастливи и влюбени. Dance2 heart Good luck
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: ноември 13, 2008, 10:07:03 »

Mimi_05 няма нови правила smile просто по едно време имаше някакъв проблем с гласуването. Можеш да гласуваш и за своите снимки, разбира се. Успех и прекрасен ден  give_rose
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #304 -: ноември 13, 2008, 10:54:36 »

... Можеш и за свои, но за това имаш 6 гласа за да може да гласуваш и за 4 други  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 13, 2008, 11:01:06 »

... Можеш и за свои, но за това имаш 6 гласа за да може да гласуваш и за 4 други  blum
не бъркайте двата конкурса tease тук говорим само за този на сайта,този на форума е в други теми,друг раздел good
Активен
Mimi_05
Новак
*
Публикации: 11


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: ноември 13, 2008, 22:59:57 »

 Благодаря ви за отговора god
Mimi_05 няма нови правила smile просто по едно време имаше някакъв проблем с гласуването. Можеш да гласуваш и за своите снимки, разбира се. Успех и прекрасен ден  give_rose
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: ноември 15, 2008, 18:21:41 »

Момичета,започвам сериозно да се замислям дали участието в този конкурс си заслужава тревогите.

Една приятелка, която днес е разглеждала албума ни ми каза, че има още едно съобщение, като това за което ви казах преди.
Предния път се чудих дали да изтрия първото или не, но послушах съвета ви и го направих. Явно с това си действие много съм ядосала госпожата.

"Име: Гергана
Дата: 17:21:27 15.11.2008
Za6o si iztrila na6eto syob6enie/???Istinata boli,nali???Dano pone go proumee6.S izmama i zabluda mn ne6a se postigat,no krasota ,iztyn4enost i izq6estvo ne moje6 da polu4i6....(a te dosta ti lipsvat)"


Постът ми сигурно прилича на това, което едно малко дете би направило , а именно да тича при мама или тате за закрила при най малкото нещо.
То бива бива ама това...Много бих искала да и отговоря ,но не мисля че албума е място за това.

Е поне си изказах това което ми тежеше, а предполагам това я е направило много щастлива.
« Последна редакция: ноември 15, 2008, 18:25:37 от Gery79 » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: ноември 15, 2008, 18:37:42 »

Гери 79, ще ти кажа само това:
С голяма сила разполага онзи, който умее да премълчи, макар и да е прав!
Няма нищо, което да е лесно. В случая явно много хора приемат много насериозно конкурса, вместо да се забявляват. Очертавате се "победители" -  а победителите винаги имат най-много врагове.
Успех  желая на вашето семейство! Усмихвайте се и се радвайте на истинския живот -защото от виртуалния свят  - спомени няма  smile
« Последна редакция: ноември 15, 2008, 18:39:17 от Вероника » Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 15, 2008, 18:54:22 »

Здравеи Гери,
аз дълго време се чудих дали да пиша във форума относно "недоволните"от конкурса участници.И аз се чувствах като теб съвсем в началото на конкурса,след като още след първите обявени резултати една такава участничка,реши да направи цяла тема-"Както всяко нещо в тази старана и този конкурс е нагласено"и да коментира и недоволства от това че след ден и половина някой е повел в конкурса.На мен ми беше доста неудобно и обидно ,но реших да не им падам на нивото.Както и очаквах два три дена след това вече никой не пишеше във форума й тя се отказа да злослови.За това,че те съветвам да ги оставиш да си пишат колкото си искат-след като нямат с какво друго да си запълват времето... да пишат.
Пожелавам ти само приятни емоции и успех!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: ноември 15, 2008, 19:09:07 »

Ами аз точно това се чудих, колко хора получават такива съобщения.Аз разбирам ако иска да ме попита, да и обясня как са се получили толкова гласове- което всъщност и направих много преди да започне да пише. Но да пишеш с такава злоба не мога да си го обясня- или наистина ти трябват два дни а морето, или сватбен албум до такава степен че да си толкова упорит.

Вероника е права, от виртуалния свят спомен няма.Но отрицателните емоции остават и то какво стана че от сватбени емоции, тези емоции се превърнаха в мрачни емоции.Не че и отварям сватбения албум толкова често но тази девойка направи така че и да го направя е винаги със страх да не прочета пак такива гадории.

И то явно са насочени към мен и се радвам че поне Матиаs не е погнала.А той това въобще не го разбира това поведение. Ония ден ми каза, че си е харесал снимки и си гласува за тях.А те дори не са нашите.

Може наистина да не съм истинска българка, но тук такава злоба не съм виждала. И за пример да ви разкажа една история нищо че е малко  Offtopic. Та преди година на входа на сградата ни беше оставена един ваучър за телефон. Момичето пишеше че си е купила ваучър на друга телефонна компания и ако има някой с тази от входа да й го купи.На бележката на ваучъра беше и кода който се въвежда за да си заредиш картата.И аз като видях кода и казвам на Матиас ама те сега хората като видят кода и ще си го запишат без да платят на нея каквото и да било.Матиас ме погледна толкова странно- учудване и сякаш се разочарова как може да ми хрумне нещо подобно. Явно ние винаги сме свикнали да има някаква далавера, да прецакаш другия и това да ти донесе върховно удоволствие.  crazy

Да не пиша дълги постове че няма смисъл предполагам. Дори и да знае човек че е със чиста съвест пак боли когато чете подобни неща за себе си.
« Последна редакция: ноември 15, 2008, 19:12:19 от Gery79 » Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: ноември 15, 2008, 19:24:50 »

Гери, ти наистина си изтрила предното съобщение на госпожата, ама тя спокойно може да си го намери в тази тема.. а коя истина боли, тя да си прецени сама    crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: ноември 15, 2008, 21:52:58 »

Аз<а вярвам и други> я посъветвах да го изтрие ,както ще я посъветвам и това да изтрие и ще кажа защо:
защото албума няма нищо общо със снимката за конкурса и конкурса,ако някой не е доволен от конкурса и в частност има нещо против Гери-има ЛС,както и тази тема blum албума и в частност книгата за гости-не е правилното място,защото тя не обижда албума,а снимката в конкурса. Затова пак ти казвам-изтрий го и хич да не ти пука,с хора под нивото ти не смятам,че трябва да се занимаваш-то бива злоба,ама чак пък толкова sad.
Хич не смятам да я коментирам въпросната особа повече. Ако се беше обосновала и го беше написала с нормални думи,а не да коментира кой е красив и кой е българин beating beating beating beating beating. Ако българите сме като нея,по-добре македонка да стана-съвсем сериозно го казвам angry angry angry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: ноември 16, 2008, 00:30:29 »

Абе Гери аз не мога да разбера какво си тръгнала да се косиш за някакви нещастни коментари. Всички ги получават, моят съвет е - трийте ги! Това, което ви действа отрицателно - избягвайте го и помнете само хубавото, което са ви казали. За всеки ваш успех някой ви завижда, какво ще стане ако на всеки такъв обръщате внимание?
Смело напред и не го мисли толкова!

Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #314 -: ноември 16, 2008, 01:18:20 »

...Гери не се замисляй ами трий съобщението на адашката си и да чакаме новото , та да се посмеем малко на новия бисер. Мисля, че и ти трябва да гледаш с насмешка на такива ........... (тази дума щe ви я оставя на вас да импровизирате), а и със сигурност да не оставяш такива съобщения да загрозява сватбената ви книга  beating .
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines