Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:53:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 151291 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: ноември 11, 2008, 15:51:44 »

Милички,не мога да ви опиша колко ме беше срам да го публикувам предния си пост.След като прочетох това в албума си, си помислих че всички момичета ни мразят и се чудят как толкова грозни снмки могат да съберат толковга гласове.Бях убедена че ще има толкова отговори с същото съдържание, а какво стана.както много пъти до сега ми подадохте ръка и застанохте зад мен.Много съм ви благодарна.
А че снимките ни не са професионални, то е ясно и си личи и въобще не се заблуждавам че са кой знае какво но пресъздават нашите настроения което беше и целта на конкурса.
Не искам да създавам напрежение и да плюем срещу тази девойка защото правим същото кето и тя направи. Благодаря ви за милите думи и още повече ви благодаря че сте гласували за нас-няма по голям подарък от признанието на хора с които не сме се виждали.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: ноември 11, 2008, 15:56:58 »

Наде, мерси мила, но аз и другите снимки не знам къде са?? В коя тема?? Веднъж ти пак ми пусна линк, аз ги разгледах и там си и остана...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: ноември 11, 2008, 16:01:48 »

Mили да не питаш за временните резултати blush http://www.svatbata.bg/konkurs/topten.html а снимките са тук http://www.svatbata.bg/konkurs/vote.html
Иначе Гери разгледай ето тази тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,3885.msg95083.html#msg95083 и ще видиш ,че не си единствена и това не се случва за първи път kiss2
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #288 -: ноември 11, 2008, 16:07:31 »

За пореден път се изумявам от... хората  shok
Не се коси, Гери и на Кикси се беше случвало и на Виенерин преди време. На хората устата е като разградена плевня - не можеш я затвори. Убий простака с мълчание !

Ти нали си знаеш, че всичко е Ок ?! И какви са тия съмнения ? Определено не си по-малко красива от която и да е булка тук - всяка с чара и специфичната си хубост. А такива изцепки хич не си ги слагай на сърце  girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: ноември 11, 2008, 16:11:01 »

Гери, да не повтарям останалите момичета, просто се присъединявам към подкрепата им за теб.  good
И добавям:

Няма какво да те е срам, че си публикувала поста си!  good Аз направих същото като теб по време на номинациите за албум на месеца, когато в книгата ни за гости се появиха подобни съобщения - грозни и злобни (за което е писала inaxastra   ). Аз дори не знаех, че сме номинирани sad, а те започнали  да ни "плюят" в книгата ни за гости.
Та напълно разбирам как се чувстваш, радвам се, че сподели с нас, защото на човек в такива ситуации му става много криво, аз лично бях много благодарна на момичетата за разбирането и подкрепата в онази ситуация.

В заключение ще кажа, че аз съм гласувала за вашата снимка (тази с Матиас, другата не я бях забелязала) още преди да "натрупате"  толкова гласове, съвсем в началото на конкурса, тя си ми стана любима още когато разгледах албума ви, много преди конкурса. smile

Няма нищо лошо в това, че колеги и приятели гласуват за вас, аз лично реших, че няма смисъл да агитирам колеги, приятели и роднини, така или иначе все едно им стоварвам някакво задължение и на никой почти не съм казала, че участваме.
Но аз съм сигурна, че приятелите на Матиас не го приемат като задължение, а го правят от сърце, само като се сетя за ергенското му парти smile и ми е ясно, че са готини хора.

Знам още и, че ти си човек, който не желае победа на всяка цена - в смисъл да си готова да минеш през "трупове", за да я постигнеш. Ти не си човек, който ще сложи "вилата на врата" на роднини и приятели да гласуват под строй ежедневно lol. Ти не си човек- материалист. Ти не си човек, който ще ползва измамни методи, за да спечели.

За мен ти си човек - земен, добър, открит и сърдечен. Такива са ми поне впечатленията от виртуалното ми познанство с теб. Затова не се чувствай виновна, а се радвай на подкрепата, която имаш!  good
Защото си я заслужила!

Аз лично много се радвам, класирането от 1-во до 3-то място се промени. Харесват ми и 3-те снимки. Разбира се, имам си и други любими, но тях ще ги коментирам друг път. smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #290 -: ноември 11, 2008, 16:32:39 »

Гери, на теб никога не съм ти писала, защото по времето, когато вървеше твоята подготовка, още не смеех да се разпиша във форума. Но знам с какво нетърпение очаквах снимките след описанията... как се вълнувах за прическата ако щеш и накрая успя да ме изненадаш тотално с начина на провеждане на сватбата си. Имам чувството, че покрай теб изкарах цял курс за сватбена организация.
Така че ако приемаш и стиснати палци в знак на подкрепа от незнайни фенове, аз съм първа smile

И между другото снимките ви независимо от всички коментари, са супер артистични и искрени... а това е по-затрогващо дори и от най-хубавата професионална картинка. Макар това да си го знаеш и без аз да се обаждам (ама да си кажа)  girl_wink

 good Bravo give_rose
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: ноември 11, 2008, 16:33:14 »

Гери не се ядосвай  аман от комплексари целувки и никакви такива мисли да махаш снимките мястото им е точно там където  са  give_rose
« Последна редакция: ноември 11, 2008, 19:08:09 от MMariana » Активен
lagrina
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #292 -: ноември 11, 2008, 21:39:22 »

И аз да се присъединя към другите момичета. Гери ти трябва да си много щастлива, че имаш такива приятели и колеги, които те подкрепят.Това е най-важното.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: ноември 11, 2008, 22:16:26 »

Направо нямам думи!
Що за хора са тези, на които им доставя такова удоволствие да обиждат други, които не са им сторили нищо? Що за злоба и омраза и към кого? Нали цялата идея на конкурса е колкото може повече хора да се раздват и съпреживяват с нас тези красиви емоции и мигове.
Гери, знам че е неприятно, когато не си сторил нищо лошо да бъдеш обиждан. И най-доброто което можеш да направиш е да не им обръщаш внимание. А и тук има толкова много хора, които те подкрепят и харесват и това е важното. Тези другите хора, те явно харесват само себе си и не си заслужават човек да си хаби нервите и времето с тях!
Подкрепям те и аз! Снимките ви са много хубави и изразяващи неподправени емоции. Не виждам пози, а двама млади, които са щастливи и влюбени! А това е важното и ти го пожелавам в още по-големи количества и за в бъдеще! good
Активен
bonbonnin
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: ноември 11, 2008, 23:31:03 »

гери нормално е да ти стане гадно , на всеки би му станало гадно от такова писмо , но важното е че има много хора, които харесват снимките ви , аз лично ще се радвам да спечелите вие  give_rose въпреки че и снимката на 2-ро място е забавна , поне за мен
а исках само да ти кажа че така ти завиждам за медените седмички , като разгледах албума, мястото е страхотно а когато си на такова място с любимия мъж е вълшебно , показах го на моя съпруг и той каза само "ех....", страхотни сте  Love, ще се радвам да ме победи двойка като вас в конкурса , аз малко маи бях  Offtopic ама.....
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #295 -: ноември 12, 2008, 01:27:27 »

Първо, това което е казала "Гергана Дата: 16:39:08 10.11.2008 ...." е изключително ама изключително грозно, това дори и да си го мислиш не трябва да го казваш, а ако наистина го мислиш не знам какъв човек трябва да си  shok. Мисля че вече споменах за спортната злоба  Wink и вярно никой не обича да губи ама хората са си го казали - "За да се научиш да печелиш, първо трябва да се научиш да губиш". А и препоръчвам от тук нататък който има злоба в излишък нека я излее на едно листче и после това листче в кошчето (защото най-малко унижението, а и срама е голям). Вярно малко се отнесохме в ОфТопика ама проблема на повечето Българи е Завистта с главно З, виждам я навсякъде около мен и то в твърде големи количества  angry.
       Второ, че конкурса не е обективен - това е ясно. И щом някой печели по правилата - значи си е победител  good. А и коя снимка е най-красива е доста субективно, така че каквито и правила да се измислят пак няма конкурса да е обективен  pardon (на това май му се викаше парадокс).
       И трето както вече май споменах , с нетърпение чакам частта от конкурса в която само хора от форума гласуват за снимки (ако не се лъжа това са правилата) и то по веднъж. То като гледам с първата част на конкурса разпределението 1,2,3-то място е ясна  blum.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: ноември 12, 2008, 01:32:43 »


       И трето както вече май споменах , с нетърпение чакам частта от конкурса в която само хора от форума гласуват за снимки (ако не се лъжа това са правилата) и то по веднъж. То като гледам с първата част на конкурса разпределението 1,2,3-то място е ясна  blum.

Тя започна вече girl_wink http://forum.svatbata.bg/index.php/board,36.0.html
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: ноември 12, 2008, 06:48:47 »

И аз се присъединявам към момичетата в твоя подкрепа Гери!
Напълно те разбирам,т.к и нас ни класирали за албум на месеца и се започнаха разни постове от недоброжелателки в нашата книга за гости.Първият, когато го прочетох много се засегнах,дори го изтрих,но на следващите гледам вече по друг начин- хора всякакви неможе всеки да ни харесва,но мисля,че хората нетрябва да са злобни и да обиждат,това за мен е признак на невъзпитание и ниска култура.
Гери не ги мисли,горе главата и бъдете щастливи с Матиас!
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #298 -: ноември 12, 2008, 08:40:28 »

Цитат
всеки потребител с над 20 мнения може да гласува в анкетите за номинация.

.....Еееее явно ще следим за Сватбени емоции V и тогава ще гласуваме, а сега само ще се надяваме да участваме  Bravo. А за Тео и екипа едно голямо браво за регламента  yahoo.


EDIT: Тео това с 20-те гласа важи ли за хора регистрирани предеи 6 месеца  blum ?
« Последна редакция: ноември 12, 2008, 08:53:33 от imladenova81 » Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #299 -: ноември 12, 2008, 09:31:57 »

Туко що гласувах-- преди да съм прочела това което  е написано за Гери-- и познайте за кого гласувах- две от снимките бяха на Гери........Що за наглост е това----Гери, макар и да не те познавам - Вие с МАтиас (ако не ме лъже паметта, извини ме ако обърках) сте невероятни сладури и аз мн мн ви харесвам ......
Това което е написала въпросната дама.......е просто отвратително и не отива на една "българска" дама...... NO
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines