Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 08:15:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 151400 пъти)
 
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: ноември 10, 2008, 13:30:19 »

Sori za latinicata,no 6te mi obqsnite li za6to kogato glasuvam za dadena snimka mi izpisva,4e ve4e sum glasuvala za neq,pri polujenie,4e dnes glasuvam za pruv put i to ne za na6a snimka.
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #271 -: ноември 11, 2008, 00:06:25 »

...Надежда всяка тука оставете , но се гответе за v.4.0  на това
 http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,4021.0.html
мисля че ще бъде интересно тъй като наистина има много яки снимки Bravo.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: ноември 11, 2008, 00:16:47 »

И аз съм  good само,че предполагам че това ще се случи след като приключи конкурса pleasantry
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: ноември 11, 2008, 14:53:42 »

Това е поста на една госпожица/госпожа оставен в сватбеният ни албум. Еми много ми стопли душата.

"Име: Гергана
Дата: 16:39:08 10.11.2008
Защо не сте честни в гласуването за конкурса?????????Мислите ли наистина,че сте толкова интересни и неотразими?Разглеждаме от офиса вс снимки и в никакъв случай не сте красива....Жалко,че такива като вас имат такова самочувствие за себе си....Не е типично за българката(истинската).Оставете реално гласуването,да видите,че 1 глас няма да получите."




Така и не разбрах в какво съм се провенила. В това че, имах сватба, че споделях идеи и помагах на съфорумки, че сложих снимките ни в Интернет и направих албум или че изпратих снимки за конкурса като много други двойки.

Добре де какво толкова направихме че колегите ми разбраха за конкурса и искаха да ни изненадат приятно,че приятелите ни искат да гласуват и са постоянни в това.Моя ли е вината. НЯМА такова правило в конкурса, което забранява това. Обаче ако си сложа линк на снимките в конкурса на уебстраница това сигурно е по-добре отколкото да гласуват близките ми за мен.

Толкова ли са ни грозни снмките (и ние както е написано в албума ни) та смятате че не заслужаваме да се гласува за нас? Съгласна съм че има адски прекрасни снимки и лично аз гласувам за снимки които не са наши защото ми харесват ама това да тръгна да плюя хората ми се струва жестоко.

Пиша поста си със сълзи на очи и си мислех да помоля да ни махнат снимките, но няма да го направя поради простата причина, че не мисля че съм направила нещо нередно.

Предполагам поста ми не е за тук , но не намерих по-подходя6о място.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: ноември 11, 2008, 14:59:13 »

Гери, не се притеснявай, лично аз гласувам за една от вашите снимки редовно, защото сте наистина прекрасни, истински, безкрайно влюбени и щастливи! Въпреки наистина огромния брой гласове, ти не си направила нищо нередно, щом всичко е по правилата на конкурса! Не се отказвай, не подвеждай хората гласували за вас и не се поддавай на завистта и злобата (на една "истинска" българка??) !! Благодаря, че сподели това с нас  give_rose
« Последна редакция: ноември 11, 2008, 15:00:50 от zvezdiche » Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: ноември 11, 2008, 15:04:57 »

 angry Gery, не обръщай внимание на подобни злобни коментари. Те изобщо не заслужават внимание и вероятно са продиктувани от завист. Хората, които харесват снимките ви и съпреживяват хубавите емоции от сватбата ви са мнооооооого повече.  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: ноември 11, 2008, 15:09:06 »

Аз бих и отговорила 'да-а красива съм,да имам самочувствие и да имам приятели,които гласуват за мен. И по реално от това хора,които ме харесват и обичат да гласуват за мен аз не виждам. ' и още неща мога да напиша,но съм възпитана госпожица и ще си замълча,да се радва че не го е написала на мен diablo.
Може да е крайно,но отговори на нейното със същите думи или я подмини,но не плачи и не махай снимките защото-не е честно спрямо всички ,които те харесват и гласуват за теб kiss2 тепърва ще има такива мнения и критики,така че от сега свиквай да ги игнорираш tease

Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: ноември 11, 2008, 15:12:21 »

Ухааа! witch

Аз пък мнооого се радвам, че вашите снимки минаха напред, че ми писна да гледам некачествени и зле композирани снимки! tease

ПП Очевидно за "истинската" българка е типично да оставя злобнички анонимни съобщения.  secret



Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: ноември 11, 2008, 15:16:09 »

Гери мога да кажа само едно - не обръщай внимание на подобни глупости! Радвай се, че имаш приятели, които те обичат и уважават и гласуват за теб. Другите не бива да те интересуват. Според мен вашите снимки са прекрасни, а като знам, че не са правени от професионалист и още повече ви се възхищавам! Успех!  give_rose  give_rose  give_rose heart
Активен
Maya07
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #279 -: ноември 11, 2008, 15:30:15 »

Та нали този конкурс не е за красота...
България страда от мания за нереално гласуване
Гери, не им се връзвай, дали да си българка означава да си скромна и злобна...
аз също редовно гласувам за една от вашите сники и ще продължава да гласувам, сниките са прекрасни (дори и Ясен ги харесва), и не виждам нещо нереално в гласуването си.
 give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 11, 2008, 15:37:00 »

Скъпа Гери, за съжаление злобата, ниското самочувствие и комплексарщината са срещани черти у българката, така че хич не обръщай внимание!! Ти си много над тези неща и не оставяй някаква простачка да те наранява!! Вашите снимки са страхотни, както и целяи албум....А историята за медения месец е запечатана завинаги в мен!! Определено въпросната госпожица няма да има никога такъв човек до нея, какъвто ти, такава скъпа и страхотна сватба и красива рокля, а за такива приятели чак ми е смешно да пиша!!! Ние всички сме с теб и те подкрепяме!!! give_rose
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 11, 2008, 15:38:04 »

Гери и аз се присиединявам към всички момичета good

не се притесняваи и изобщо не трябва да се оправдаваш колко и кои приятели са гласували за теб smile
много ясно, че за тях най- емоционалната снимка ще е вашата  good

Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: ноември 11, 2008, 15:43:20 »

Само да попитам, къде мога да видя снимките?? Веднъж ги намерих, но сега не мога??
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 11, 2008, 15:44:18 »

Гери, вече ти казах но и тук да кажа, това са пълни глупости, които е способна да напише само една ограничена жена с комплекс за малоценност. Съжалявам за грубия ми тон, но много се ядосах. Защо не си покаже нейните снимки?! Има много снимки които аз харесвам, но има и много които не са по вкуса ми. Каквото и да е мнението ми обаче за дадена снимка не бих си позволила да го кажа, още по-малко пък този злобен начин.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: ноември 11, 2008, 15:49:51 »

Само да попитам, къде мога да видя снимките?? Веднъж ги намерих, но сега не мога??
Мили,кои снимки търсиш Wink ако е тази на Гери ,ето ги http://www.svatbata.bg/konkurs/show/881.htmlhttp://www.svatbata.bg/konkurs/show/883.html
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines