Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:01:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени емоции IV  (Прочетена 151204 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: ноември 07, 2008, 11:12:20 »

Няма как конкурсът да е за широката публика, особено със сватбена тематика, и цялата рода да не се юрне да гласува. Разбираемо е, на принципа "Нашето гардже най-хубаво"... Какво да се прави, мерак.

Нали на миналия конкурс е имало гласуване вътре във форума. Дайте да си спретнем едно такова, поне някоя смислена снимка да спечели.

Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: ноември 07, 2008, 12:07:09 »

да ви кажа момичета и аз ядосвах до оня ден, ама просто не виждам смисъл вече, зарежете..., както някой беше писал - въпросът за моралът и етиката ОЧЕВИДНО липсва...... nea
но... pardon
 I-love-winter надявам се все по студено да става и  winter-ski Skiing
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: ноември 07, 2008, 12:20:54 »

Хайде сега да се замислите над едно нещо - Името на конкурса е "Сватбени емоции", точно заради това гласуването е определено по този начин. Ако е нареден, кажете кои са ви снимките изваждаме ги веднага. Просто ми омръзна всеки път едно и също.
Освен това 3 от наградите са за първите 3 места, 3 от наградите ще бъдат дадени от нас.
Пак повтарям, които не иска да участва пуска едно писмо и му вадим снимките. Не се чувствайте длъжни да участвате, щом ще си разваляме настроението.
Ако искате нареден конкурс, ще го направим със смс-и по 60 ст. или 1.20 ст. тогава може спокойно да ни обвинявате в нареждане и т.н., кой ще спечели за нас няма значение. Организираме този конкурс на добрата, воля това е. Или го приемате или не.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: ноември 07, 2008, 20:02:08 »

Аз не участвам в конкурса и много му се радвам! Толкова красиви снимки, толкова положителни емоции, събрани в една страница! Bravo
Не отричам, че сегашното временно класиране не ми е любимо и поради тази причина просто по-рядко кликам на линка 'временно класиране', а предпочитам 'гласувай'.
Може би отрицателните емоции ще са по-малко, ако не се показва класирането. Но всяко нещо има своите плюсове и минуси. Няма идеален сценарии.

Две неща лично мен леко ме дразнят:
 - има двойка, които участваха в 3-тото издание на конкурса и сега отново са тук. 'Разликата' е, че името на момчето е написано на галено. Написах емайл на Тео, но нямам отговор. Вярвам, това скоро ще бъде оправено.
- има едно линкче (конкурс->предишни издания->трето издание), което показва грешни данни. Трябва да показва нещо подобно, но с правилно подредените снимки
« Последна редакция: ноември 07, 2008, 20:10:47 от Anichka » Активен
silvia_b
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: ноември 07, 2008, 21:46:52 »

Здравейте и от мен! Ние също участваме в конкурса и макар че съм активизирала познати и приятели да гласуват, с ръка на сърцето мога да кажа, че има страшно красиви и чувствени снимки \дори по-хубави от нашите\, изразяващи любов и нежност! Други пък изразяват радост и много искрени емоции! Мисля, че всеки е изпратил снимка, която означава нещо за него и му е скъпа и така се е опитал да покаже частичка от цялата сватбена магия и частичка от себе си.  Bravo
Благодарности на Тео, че е включил всякакви снимки и не мисля, че наистина е коректно да се коментират снимките, преди да е приключил конкурса, защото рискуваме да засегнем някой участник.
Поздравления на всички младоженци за участието и успех!  good
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #260 -: ноември 07, 2008, 22:22:23 »

...Първо да си кажа, че поддържам изцяло Тео. И никога не ми е и минавало през акъла че конкурса е "нареден" (и нагласен не мисля че е) най-малкото което не виждам организаторите да имат изгода от това. Просто проблема е, че винаги ще има вратичка за тези които се мислят за по-тарикат от другите.
...Е ми Супер , Които има свободно време и му се занимава и задължително иска да спечели ето ви един "ЛЕГАЛЕН" според правилата начин - Всеки глас ще е от различно IP diablo

http://www.samair.ru/proxy/proxy-01.htm - "Total proxies: 1079" - все 200 ще хванат дикиш Wink

Тук има 44 страници със Прокси Сървъри , реших да си направя експеримент и започнах да ги тествам , може би около 60-70% са прекалено бавни или нещо май не арбайтен :'( ама понатрупах за 1 снимка към 40 гласа за около 2 4аса (с тестването на неработещи проксита) - т.е. ако имам списък със 150 работещи и към 3 часа свободни и Големото желание да спечеля - Моите 2 снимки ще са 1-ва и 2-ра yahoo

...Чесно казано едва ли можем да го измилсим по добре от създателите на Конкурса(лично ние се записахме с голямо желание). Първо и аз мислЕХ, че ще е по-добрия вариант да се гласува по веднъж от IP, ама и в този случай пак работят прокситата smile

P.S> Не обвинявам никой, просто давам шанс на хората със желание да спечелят поправилата good, а и между другото от няколко от Proxy-тата беше вече гласувано blush (пуснат глас или 2 но не за моята снимка) ТОчКА
« Последна редакция: ноември 07, 2008, 23:27:17 от imladenova81 » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: ноември 08, 2008, 00:21:06 »

...Първо да си кажа, че поддържам изцяло Тео. И никога не ми е и минавало през акъла че конкурса е "нареден" (и нагласен не мисля че е) най-малкото което не виждам организаторите да имат изгода от това. Просто проблема е, че винаги ще има вратичка за тези които се мислят за по-тарикат от другите.
...Е ми Супер , Които има свободно време и му се занимава и задължително иска да спечели ето ви един "ЛЕГАЛЕН" според правилата начин - Всеки глас ще е от различно IP diablo

http://www.samair.ru/proxy/proxy-01.htm - "Total proxies: 1079" - все 200 ще хванат дикиш Wink

Тук има 44 страници със Прокси Сървъри , реших да си направя експеримент и започнах да ги тествам , може би около 60-70% са прекалено бавни или нещо май не арбайтен :'( ама понатрупах за 1 снимка към 40 гласа за около 2 4аса (с тестването на неработещи проксита) - т.е. ако имам списък със 150 работещи и към 3 часа свободни и Големото желание да спечеля - Моите 2 снимки ще са 1-ва и 2-ра yahoo

...Чесно казано едва ли можем да го измилсим по добре от създателите на Конкурса(лично ние се записахме с голямо желание). Първо и аз мислЕХ, че ще е по-добрия вариант да се гласува по веднъж от IP, ама и в този случай пак работят прокситата smile

P.S> Не обвинявам никой, просто давам шанс на хората със желание да спечелят поправилата good, а и между другото от няколко от Proxy-тата беше вече гласувано blush (пуснат глас или 2 но не за моята снимка) ТОчКА

Това с прокситата е хитро и нашите програмисти ми го предложиха като видяха колко са напреднали в гласуването някои двойки, но не през този сайт. Има варианти много за трупане на гласове, например ако си с модем и динамично ip, при всяко рестартиране получаваш ново ip и така гласуваш многократно smile Има и други варианти, няма ние да открием топлата вода Wink ... Въпроса е кой за какво го прави и кой какво влага в този конкурс. Според мен важното е да е весело и всички да се забавляват, но явно за някои хора победата е изключително важна...без значение от начина  Wink Дайте да не обръщаме внимание на класирането, а да се наслаждаме на красивите младоженци и емоциите запечатани на снимките, все пак нали това е идеята на конкурса smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: ноември 08, 2008, 00:51:05 »

Добре, открили сте топлата вода, но нали се сещате че от екипа има краставичари  smile.
Дали могат да ни продадат краставици? Може, но не в особено големи количества.
Като цяло можеше да направим така, че да ограничим чиитовете до минимум. Но тогава процедурата се усложнява толкова, че 80% от хората ще се откажат от гласуване.
« Последна редакция: ноември 08, 2008, 00:53:02 от Teo » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: ноември 08, 2008, 01:30:27 »

За техническата част не ми се иска да обсъждам... едно е ясно НАЧИНИ ИМА.  Конкурсът не е нареден, просто участниците действаТ не по правилата или правилата са прекалено обобщени незнам.
Така е Тео на краставичар краставици не се продават...май няма и смисъл от усложняване на процедурата, дано има смисъл за някои хора това, което ще напиша и понеже е провокирано по повод на конкурса ще го сложа тук съжалявам ако ви се стори  Offtopic изтрийте го няма да се обидя, вече казах в една тема, че не съм от обидчивите Wink
За друго ми е мисълта и дано тези, които имат поне 1% съвест от участниците да го прочетат. Няма да обвинявам админите, напротив адмирации за конкурса, за старанието.
 И понеже никога няма да чуем истината ако сами не я кажем, аз ще си кажа моята гледна точка, пък съгласни и несъгласни винаги ще има. Всички го имат дълбоко в себе си, на всеки е дадено, но не всеки за съжаление мисли, че си струва да го запази, онова чувство наречено честност и знаете ли защо?. Защото честността включва несебелюбие! И самокритичност.  Притежваме ли я?
Аз се радвам на всички, гледам албумите им, всички са прекрасни, еднакви за мен, като мен, щастливи, влюбени, женени... Ще продължавам да гласувам за двойките, които харесвам, ще продължавам и за нашата снимка да гласувам, защото не се подценявам, но и не се главозамайвам, защото скоро установих,че главозамайването май е характерна болест на празноглавците.
На всички участници пожелавам късмет, дано имате много роднини, познати, приятели, колеги, многочленни семейства, разбирате от проксита-мроксита и всякакви такива или просто наистина разполагате с достъп до много IP адреси  tease. , Ако ли пък нямате не го мислете за мен най-хубавите снимки са по-накрая и винаги дръпвам скролера и разглеждам снимките на обратно от долу на горе smile, защото стара истина е че най-доброто често е недооценено. ВСИЧКИ СТЕ ПРЕКРАСНИ! Миговете запечатани на снимките са неповторими..и дори сред първите 10-15 снимки има такива, които много харесвам т.е. - има шанс да спечелят  аз лично ще допринеса за това.. give_rose
Поуката от конкурса за мен лично ще си остане тази, че обстоятелствата не правят човека, те само го разкриват...  


Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: ноември 09, 2008, 10:35:34 »

Съжалявам ако ще съм крайна,но е обидно да казвате че дадена снимка е едва ли не грозна,защото е 'обикновена',извинявам се но ако някой така обиди ваша снимка-ще ви бъде ли приятно. Като не ви харесва дадена снимка-ами не гласувайте за нея Yes не е нужно да има обиди Yes.
Колкото до гласуването,съгласна съм с Тео-стига вече с тези нагласени неща diablo Хората имат много познати и ги карат да гласуват за тях-ами и вие карайте хората да гласуват за вас-не виждам нищо грозно в това да помолите някой да гласува за вас tease но това,че не искате да приканвате някой да гласува за вас-не ви дава право да казвате,че има нещо нагласено и лъжовно в конкурса Yes Просто правилата на конкурса го позволяват.
Забавлявайте се blum blum blum blum Това е просто един конкурс,нищо повече blum blum blum
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: ноември 09, 2008, 18:01:50 »

Здравейте,

пиша този пост защото вече получих едно запитване относно броя на точките които снимките ни са събрали и бих искала (въпреки че не съм длъжна да давам обяснения, но съм във форума от началото на сватбенената ни подготовка и това е най малкото което бих могла да направя).
Колегите ни (моите и на Матиас) разбраха че участваме в конкурс и решиха че ще гласуват за нас, като си сложиха снимките ни от конкурса дори като заглавна страница на Интернет Експлорър  за да не забравят да гласуват. По същия начин и наши приятели и близки роднини.

Казвайки това не бих искала да влизам във спорове и пререкания просто исках да обясня. Нямам си и идея как proxy нещо си работи и честно казано нямам време да се занимавам с такива глупости.

Най важното е че всички младоженци са прекрасни със специфична за сватбата им аура.Пожелавам им (и на нас) много обич и незабравими вълнения през целият им съпружески живот.
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #266 -: ноември 09, 2008, 23:24:22 »

...Супер Вие сте късметлии не като нас - или с един колега или целия офис с 1 IP  cray. Еееми какво да кажем освен честито на победителите  danceg, като гледам сем.Петрови няма да издържат дълго на напора ви и ще изпуснат тъка дълго държаното първото место. Ама кажете на приятелите и колегите ви да гласуват поне само за ЕДНА снимка. Добре че конкурса нe позволява 3 снимки, че щяхте да сте завзели топ 3 blum, но пък знаеш ли винаги стават изненади  tease.

...Такааа до тук със спортната злоба (защото това си е един вид състезание pardon). Иначе изглеждате много щастливи на снимките, Пожелавам Ви (и на всички от форума) да сте живи, здрави и да останете завинаги толкова щастливи колкото сте били на сватбите си, останалото ще дойде само  good.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: ноември 09, 2008, 23:37:55 »

лично мнение, симпатизирам на гери, пожелавам успех на всички  good харесва ми че първото място е така оспорено  blum
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: ноември 10, 2008, 10:02:54 »

Днес видях разпечатани инструкции за гласуване. В много шеговит стихотворен стил, раздадени са на всички във фирмата.  laugh  Много се забавлявах.
Ще ги публикувам след конкурса.  Wink
Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: ноември 10, 2008, 10:35:55 »

Аз да ви кажа не сам казала на никои от нашите приятели или роднини и т.н.т.
У4аствам в конкурса просто за забавление и за това не сам агитирала никои( в което няма лошо) good
Вси4ките ни гласове са на хора от форума-които изобщто не ни познават(естественно и моя)
за което искам да им благодаря много
 give_rose give_rose give_rose
Пожелавам успех на вси4ки.Снимките са страхотни. girl_wink
« Последна редакция: ноември 10, 2008, 10:45:56 от dantelina » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines